کیف قاپ حرفه‌ای: مشروب می‌خورم و تیزی می‌کشم
۷۹۹۵۸۲
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
۱۳۱۵۸
متهم تحت تعقیب معروف به «ادریس پلنگ» که دارای پرونده های قضایی متعدد در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد است درحالی با تلاش ماموران زبده کلانتری کاظم آباد مشهد و صدوردستورات ویژه قضایی در تور قانون افتاد که مدعی است: من فقط مشروب می‌خورم و تیزی می‌کشم!

خراسان نوشت: متهم تحت تعقیب معروف به «ادریس پلنگ» که دارای پرونده های قضایی متعدد در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد است درحالی با تلاش ماموران زبده کلانتری کاظم آباد مشهد و صدوردستورات ویژه قضایی در تور قانون افتاد که مدعی است: من فقط مشروب می‌خورم و تیزی می‌کشم!

این جوان ۲۷ ساله که «عباس – ر» نام دارد در عملیات گسترده نیروهای کلانتری کاظم آباد برای مبارزه با کیف قاپی و زورگیری زمانی دستگیر شد که حکم جلب سیار وی از سوی قاضی سیدهادی شریعت یار (معاون دادستان مشهد) صادر شده بود!

در این عملیات که از بیست وهشتم آبان در بولوار توس به سرپرستی سرگرد حسینی (رئیس کلانتری کاظم آباد) آغاز شده بود ابتدا ماجرای کیف قاپی از زنان در دستورکار قرار گرفت چرا که طی روزهای گذشته، چندین پرونده کیف قاپی از زنان در توس ۵۴ به پلیس گزارش شده بود.

بنابراین گروهی مشترک از نیروهای تخصصی کلانتری با صدور دستوراتی از سوی سرهنگ آقابیگی (فرمانده انتظامی مشهد) وارد عمل شدند و با راه اندازی گشت های نامحسوس، موتورسواران مشکوک را زیر نظر گرفتند تا این که جوان ۱۸ ساله ای که پیاده حرکت می کرد در یک اقدام ناگهانی کیف زنی را ربود اما وقتی همدستان موتورسوارش کنار او قرار گرفتند تا وی را فراری دهند، گشت نامحسوس با کمک شهروندان به طور برق آسا، این جوان را محاصره کردند ولی او در همان فرصت اندک کیف زنانه را به موتورسوار داد و خود نتوانست سوار موتورسیکلت شود!

این جوان ۱۸ ساله که در چنگ شهروندان و نیروهای انتظامی گرفتار شده بود به کلانتری هدایت شد و خانواده او از طریق روابطی موفق شدند کیف زنانه را به شاکی بازگردانند اما محتویات داخل آن که شاکی مدعی است ۴۰۰ هزار تومان وجه نقد بوده از داخل کیف سرقت شده است.

در همین هنگام حدود پنج تن از زنانی که کیف آن ها با این شیوه سرقت شده بود پس از اطلاع از دستگیری این متهم، وارد کلانتری شدند و او را شناسایی کردند. در حالی که متهم مذکور با صدور دستوری از سوی مقام قضایی به پلیس آگاهی انتقال یافت تا تحقیقات برای دستگیری دیگر همدستان وی ادامه یابد، نیروهای کلانتری در ادامه این عملیات گسترده، به سرنخ هایی از یک متهم مخوف فراری معروف به «ادریس پلنگ» رسیدند که بررسی ها نشان می داد در بولوار توس مخفی شده است.

اما وقتی نیروهای کلانتری با دستور قاضی شریعت یار وارد مخفیگاهش شدند او در یک چشم بر هم زدن از راه های خروجی مخفی گریخت. با وجود این، ماموران کلانتری به سرپرستی سرگرد حسینی همچنان به ردزنی های اطلاعاتی ادامه دادند چرا که تحقیقات درباره سوابق این متهم فراری، بیانگر آن بود که وی دارای حداقل پنج پرونده با جرایم خشن در دادسرای مشهد است.

بنابراین نیروهای عملیاتی صبح روز بعد پس از رصدهای اطلاعاتی او را زمانی که در یکی از مخفیگاه هایش در خواب بود، دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. تحقیقات درباره جرایم این فرد حاکی از آن بود که وی حدود دو ماه قبل گردن یکی از ماموران راهور را در بولوار توس مشهد با ضربه چاقو شکافته بود اما این مامور به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافت!

ادامه تحقیقات نشان داد: وی که کلمه «ادریس» را در پشت سرش به همراه تصاویری زشت از یک زن خالکوبی کرده و به «ادریس پلنگ» معروف است با اتهاماتی از قبیل صدمه عمدی، تخریب و شرارت، کیف قاپی و زورگیری و ...روبه روست.

پرونده های این متهم در شعبه ۶۰۵ مجتمع قضایی شهید کامیاب در حالی مطرح است که وی ادعا دارد: من فقط مشروب می خورم و تیزی می کشم!

متهم مذکور با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روز گذشته روانه زندان شد تا تحقیقات بیشتری درباره جرایم وی صورت گیرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/09/01
توغلط کردی مشروب خوردی@@@@من 10سال مشروب خوردم ولی یکبار اینکاررانکردم@@@ بعدش هم مشروب نبوده@@الکل صنعتی سفیدبهت دادن بااسانس موز...@@@ حتی تمام شیشه هایش را نگه داشتم...@@برای کسانی که باورنمیکنند@@@
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/09/01
چرا مشهد اینقدر دچار جرم وجنایت شده@@@@
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1397/09/01
باید اینهارو اعدام کرد
پاسخ ها
منصور
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۳
افغانی بدبخت چیکار کنه اینا خودشون وحشی هستن اینا جانین باید مجازات سنیگین براشون درنظر بگیرن
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1397/09/01
خدایاچخبره تو مشهد خودت برسان.
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/09/01
کشتن بهترین راه برای این لجنه
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/09/01
حیف از نام عباس که بر تو گذاشتند
پاسخ ها
گـنـدم مجیدي*'* پـونـڪ قـزویـن
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
چه ربطي داره .
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1397/09/01
شغال و کفتار هستی که مشروب میخوری زوزه میکشی ...
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1397/09/01
هرجاافغانی زیادباش بدبختی جرم جنایت فساد...زیادترچون باعث بیکاری ووفقرن ازماست ماست
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/09/01
از این آشغالها روز بروز دارند تعدادشون بیشتر میشند
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1397/09/01
برای پایان دادن به اینگونه شرارت ها حکم اسلام را وحدود الهی را اجرا کنید قطع ید اعدام وشلاق تنها راهاست ودر بلند مدت ریشه یابی این گونه جرمها وخشکاندن آن
پاسخ ها
اردشیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
به یک روانکاو خودتو نشون بده تا دیر نشده هزینش با من
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
کاملا درسته
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1397/09/01
تو مشروب میخوری و تیزی میکشی ؟؟؟؟

خوب تو آب حوض بکش

طی بکش ..... آب از چاه بکش .... نقاشی بکش
پاسخ ها
وروجک@@@
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آره اینم خوبه....@@@ ولی دیگه کسی حوض نداره توخونه...نقاشی هم که نمیکشند دیگه @@عکس وکپی اومده بجاش....باید خجالت بکشه...@@@
Germany
21:24 - 1397/09/01
آزادش کنید بره این که خیلی پرونده داره.اینم روش.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
آزاد میشه . غصه نخور. یکروز هم یکی مثل این میاد سراغ شما
United States
06:19 - 1397/09/02
لااقل در زمان طاغوت پهلوی مشروب خورها والکلی ها حرمت ساحت مقدس امام هشتم را نگه میداشتند و میرفتند خارج از مشهد اعتقادات ایمانی واقعا ضعیف شده .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
هنوز گیر طاغوتی؟؟؟؟؟
الان که یاقوت اومده چه کار کرده برای ملت که شما دنبال گیر دادن به طاغوتی
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1397/09/02
من موندم جواناهایی به این زیبایی به این تپب سلامت دست پا سالم نمی رن کار کنن دزدی واقعا متاسفم خیلی درد بزرگی هس دردشون نمی دونم چی هس وقتی دست پلیس می افتن پیشمون میشن اخه چرا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج