افزایش ۱۰ درصدی حقوق مستمری بگیران روستایی
۷۹۹۸۹۳
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
۸۰۸۷
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از افزایش ۱۰ درصدی حقوق مستمری بگیران این صندوق از مهرماه خبر داد و درباره علت تاخیر در افزایش مستمری‌های سالانه گفت: صندوق بیمه اجتماعی صندوقی جوان است و اولین مستمری‌های بازنشستگی چند ماهی است که برقرار شده است.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از افزایش ۱۰ درصدی حقوق مستمری بگیران این صندوق از مهرماه خبر داد و درباره علت تاخیر در افزایش مستمری‌های سالانه گفت: صندوق بیمه اجتماعی صندوقی جوان است و اولین مستمری‌های بازنشستگی چند ماهی است که برقرار شده است.

محمدرضا واعظ مهدوی در این باره اظهار کرد: افزایش ۱۰ درصد سالیانه حقوق برای مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دو ماهی است که اعمال شده است.

وی افزود: البته برای گروهی از مشمولان، مستمری بازنشستگی از اواخر سال ۹۶ برقرار شده است و از اول امسال علاوه بر مبلغی که سال قبل به آنها تعلق گرفته، مشمول افزایش ۱۰ درصدی مستمری‌ها نیز شده‌اند.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر درباره علت تاخیر در افزایش مستمری‌ها و بعد از گذشت شش ماه از سال گفت: مستمری‌ها دیر برقرار شدند و باید آخر سال ۹۷ این میزان افزایش را اعمال می‌کردیم ولی زودتر از موعد خود و زودتر کل مستمری‌ها را مشمول کردیم تا در شرایط اقتصادی موجود، کمک کننده باشد.

واعظ مهدوی درباره میزان افزایش سقف و کف دریافتی مستمری بگیران نیز گفت: این میزان افزایش بر حسب سنوات اتفاق می‌افتد. برای بازنشستگان صندوق بیمه اجتماعی عشایری سنوات متفاوت است. این مبلغ برای بازماندگان بیمه شدگانی که فوت شده‌اند دو سوم سطح پرداختی حق بیمه‌ای است که انتخاب کرده‌اند.

وی ادامه داد: در واقع هشت سطح حقوقی داریم که دو سوم این مبلغ به عنوان مستمری از کارافتادگان و بازماندگان پرداخت می‌شود که این حقوق‌ها مشمول ۱۰ درصد افزایش شده‌اند. برای بازنشسستگان هم به همین ترتیب اعمال شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:13 - 1397/09/02
ترابخدا‌ بفکر مستعمریها باشید.
من با۱۰سال ده روزحقوق.۴۰۰بجامیرسه
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1397/09/02
خیلییی زیاد ... لطفا کمتر اضافه کنید ... نمیتوانیم آن را خرج کنیم ... از شما خواهش میکنیم کمتر حقوق اضاف کنید ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
گدا ها
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1397/09/02
افزایش برا کسایی که ۲ تومن میگیرند یا کسایی که ۵ الی ۶ تومن هم میگیرند افزایش میدهید؟؟؟؟
France
11:22 - 1397/09/02
چرا شهریها را زیاد نمی کنید روستا که خرجی ندارد خودشان خود کفا هستن ولی شهر یها نیا دارد تجدید نظر کنی ممنون
پاسخ ها
گوسفند نباشیم.
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
بگو روستاها حق زندگی ندارند فقط به تو بدن چطوره
.بقیه بمیرند مهم که نیست...
حامی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۶
باید تاسف خورد از هموطن بودن با امثال تو و کسایی که طرز فکری مثل تو دارن
United Arab Emirates
11:24 - 1397/09/02
دولت عجله نکن هزینه هایت خیلی بالا رفته .
روایت شده به شما بگویم دولت این ره که میروی به ترکستان است
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/09/02
پس چرا برای ما بازنشسته گان فرهنگی که ازهمه اقشار محتاج تریم ازهمین حالا شروع نمی کنید حتما باید سال نو بشه و حاجی فیروز م من سالی یه روزم من بیاد تاچندر قاز حقوق ها زیاد ایا بشه یانشه امیدوارم که مخصوصا آقای نوبخت به روز ما بیفته که قدر ما را بفهمه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۷
سلام من مستمر بگیر کشوری هستم وزیر ۳میلون هستم برایمن پرداخت نشده ادار دارایی ص ع
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/09/03
بیشترین ظلم درطول تاریخ به بیمه شدگان عشایری و روستایی وجود دارد ،یک روستایی بیشتراز 55 سال سن دیگر توان کار کردن ندارد که با 65 سال سن بازنشسته میشوند ،آن بی مدیران بی عدالت که مصوب کردند خبراز زحمات شبانه روز عشایر وروستایی ندارند ، مستمری اغلب شامل بازماندگان میشود تا اینکه خود بیمه گذا ر ،آیا یک مسول دلسوز مدیر پیدا می شود تا به مشکل قانون بازنشستگی بیمه عشایر وروستایی برسد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج