کلانی: خواب‌های بدی برای فوتبال ایران دیده‌اند
۸۰۰۱۰۲
۰۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۴
۶۸۴۱ 
حسین کلانی می گوید برخی برای فوتبال خواب بدی دیده اند و می خواهند ثبات را از فوتبال ایران بگیرند.

ورزش سه: حسین کلانی پیشکسوت فوتبال ایران و تیم پرسپولیس در گفتگویی به موضوع بازنشستگی مدیران و حواشی اخیر فدراسیون فوتبال پرداخت و گفت: خیلی متاسفم در این مقطع بسیار حساس به جای اینکه شاهد حمایت از فوتبال باشیم،

با وضعیتی که برخی افراد درست کرده اند فضای پرتنشی ساخته شده که عبور از این بازه زمانی بسیار سخت خواهد بود. خطابم به این آقایان است که برای فوتبال نقشه کشیده اند. آقایان!کمی صبر کنید و دندان روی جگر بگذارید فوتبال را دودستی تا دو هفته بعد تحویل خواهید گرفت. متاسفم بگویم که برخی برای فوتبال خواب بدی دیده اند.

کلانی اضافه کرد: فقط فراموش نکنید فوتبالی را تحویل می گیرید که تیم ملی اش سالهاست تیم اول آسیا است‌ و با اقتدار برای دومین بار متوالی به جام جهانی می رود. فوتبال ساحلی اش اول جهان و فوتسال آن سوم جهان شده اند و نوجوانانش تیم آلمان را در جام جهانی درهم می کوبند.بانوان فوتسال هم قهرمان آسیا می شوند‌. در زمینه ساخت و ساز هم یک مرکز بزرگ با کلی تجهیزات در خدمت تیم‌ های ملی است‌.

او همچنین به اظهارنظرهای مختلف در این باره پرداخت و گفت: در تعجب و بسی تاسفم که یک نماینده مجلس در رسانه ملی اطلاعات نادرستی را مطرح می کند و یک نفر هم نیست که پاسخش را بدهد. ولی من با این موی سفیدم اجازه نمی دهم‌ کسانی که آگاهی از فضا ندارند، برایش نسخه بپیچند. فوتبال دلخوشی و زندگی مردم ماست و در چنین مقاطعی سکوت جایز نیست.

حسین کلانی در ادامه اظهار داشت: ایشان گفته اند که فوتبال چون مالیات نمی دهد دولتی است. این چه اظهارنظری است؟

کل فوتبال از فدراسیون تا سازمان لیگ و باشگاهها همه مالیات می پردازند و من در خبرها شنیدم که حساب مدیران سازمان لیگ پس از پرداخت ۲ میلیارد به امور مالیاتی باز شد. یا اینکه این‌ نماینده گفته ورزشگاهها رایگان در اختیار فوتبال است که این هم واقعیت ندارد.

مثل دیگر اظهارنظر ایشان مبنی بر اینکه فوتبال ردیف بودجه دارد که اصلا واقعیت ندارد.جدا از همه این ها من نمی دانم اساسا وظیفه یک نماینده محترم مجلس آیا این است که اینچنین برای فوتبال خط و نشان بکشد؟ آیا ایشان سخنگوی قوه محترم قضاییه هستند؟ آیا ایشان سخنگوی دولت هستند یا روابط عمومی امور مالیاتی هستند؟

اسطوره فوتبال ایران در پایان ابراز امیدواری کرد که فوتبال ایران در راستای ثبات حرکت کند. او همچنین گفت: امیدوارم فوتبال ما به مسیر باثبات خود ادامه دهد و روزی نرسد که حسرت چنین روزهایی را بخوریم و دیگر تکرار این افتخارات رویا شود. حق مردم شادی است و این اتفاقی است که همین چند ماه پیش و بعد از عملکرد موفق در جام جهانی همگان دیدند‌.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1397/09/03
دکتر کلانی واژه های منطقی بکاربردند،اما دوست عزیز وقتی عشق و دلبستگی را از هر جریان و فعالیتی بکنار گذاشته شود،شغل بی روح وبحث برانگیز میشود! مشکل اینجاست در مدیریت و برنامه ریزی.
بنا به گفته حافظ:
عشق و شباب ورندی،مجموعه مراد است
چون جمع گشت معانی،گوی بیان توان زد.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1397/09/03
جناب کلانی یک نماینده با هزینه های بسیار سنگین وارد مجلس می شود خلاصه این هزینه ها باید از یک جای در بیاد این نمایند تورش را در فوتبال پهن کرده،یکی دیگر در هفت تپه،یکی در ایران خودرو،یا سایپا ویکی،یکی ...در جاهای دیگه از این کشور پهناور، زیاد به خودتان فشار نیاورید ایران با این نمایندگان در فوتبال بلکه در هیچ کاری به جای نمی رسند.
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/09/03
تا تاج وکفاشیان در فوتبال هست مافیا وبخور بخور ورانت در فوتبال هست کسانی هم که با جدایی تاج وکفاشیان مخالفند نانشان در خطر افتاده ومیترسند دیگه نتونند رانت خواری ورشوه خواری کنند
Iran, Islamic Republic of
05:22 - 1397/09/03
اقی سر طلائی من استقلالی ام ولی دوستان اندکی از بازیکنان دهه ۶۰ تا هفتاد بازیکنان خوب پرسپولیس بودند بنطرم میتد بایستی به مدیران جوان شایسته رخصت داد تا انها خودی نشان دهند و از شما پیشکسوتان مشاوره و کمک بگیرند دلیل هم انستکه فکر نو شیوه ای نو میپسندد ، بنظرم امد جنابعالی که تحصیلات عالیه هم دارید با دوستان هم از پیشکسوتان استقلال برای خصوصی سازی این دو باشگاه مردمی هر کدام قدمی بردارید برای همیشه هر دو تیم مثل تراکتور و ۸ باشگاه دیگر خصوصی پیشرفت شگرفی در عرصه های بین المللی وداخلی خواهد شد انگاه دستان الوده در باشگاههای خصوصی کوتاهتر میشود و فوتبال پاکتری رو شاهد خواهیم بود ، و دیگر فدراسیون بکار برنامه های خود خواهد رسید و باشگاه پی ترمیم نداشتهای خویش . بامید پیروزی هر دو تیم در آسیا ، دیگه کافی جام در شرق یا در گشورهای عربی باشه .
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/09/03
بهتر تعلیق بشه! بقیه ارکان مملکت که تعلیق شده اینم روش! برای مردم دیگه این چیزا اهمیت نداره! مردم الان برای زنده موندن دست و پا میزنن!!!
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/09/03
اینها میخواهن فوتبال ایران وازریش بزنن خودروحانی چون میترسن ملت شادی کنن واعتراصات گسترده بش ودیگه جلشون ونتونن بگیرن چون نارصایتی بی سابقه به وجودامده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج