تصاویر شگفت انگیز از ستیز خونین ببرها
۸۰۰۶۲
۱۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۵
۳۰۵۶۱
این تصاویر در منطقه معروف "تایگر کنیونز" در منطقه حفاظت شده خصوصی لاندولوزی در پرتوریای آفریقای جنوبی گرفته شده اند که نبرد خونین بین ببرها بر سر قلمروشان را نشان می دهند.

مجله اینترنتی برترین ها

برترین ها: این تصاویر در منطقه معروف "تایگر کنیونز" در منطقه حفاظت شده خصوصی لاندولوزی در پرتوریای آفریقای جنوبی گرفته شده اند که نبرد خونین بین ببرها بر سر قلمروشان را نشان می دهند.به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل؛ ماریون وولبورن، عکاس آلمانی، که با تور سافاری به این منطقه آمده بود، درباره این ببرها می گوید: «یک روز قبل از انداختن این عکس ها، گروه ما این دو ببر نر را دید که در مرز قلمروهای خود در کنار هم قدم می زدند. امروز صبح ناگهان صدای غرش بلند ببرها را شنیدیم و به سمت صداها حرکت کردیم. ببرهای نری که دیروز آنها را تماشا می کردیم، در میان نیزار بودند و یکی از آنها گلوی دیگری را گاز گرفته بود و هر دوی آنها چند دقیقه ساکت ماندند.تماشای این صحنه خیلی وحشتناک بود، ببرها غرق در گل و لای، خون و آب بودند. صدای نفس های سنگین آنها بخاطر هوای سرد را می شنیدیم.یکی از ببرها فکر می کرد رقیبش مرده و دست از گاز گرفتن کشیده بود، و ببر زخمی فرصتی برای فرار و نجات جانش پیدا کرد.

ناگهان نبرد وحشیانه ای برای مرگ و زندگی آغاز شد و ببرهای نر چندین بار به هم چنگ انداختند. صدای غرش های آنها کر کننده بود و همه ما که آنها را تماشا می کردیم تا حد مرگ ترسیده بودیم. من هیچ وقت آن صداها را فراموش نمی کنم. بعد از 45 دقیقه نبرد نفسگیر، برنده ببر نر جوانتر و قویتر بود. خوشبختانه هر دوی ببرها زنده مانند و زخم های جدی نداشتند.»

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1392/09/14
همینکارا رو میکنید منقرض میشید
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1392/09/15
مرده شور قیافه شان را ببرد باز بگید انسانها مقصرن وببرها را میکشن
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1392/09/16
بازم چشم یوز رو دور دیدند از این غلط ها کردند ...
نمیشه توی عمرتون ارامش رو یه مقدار از یوز یاد بگیرید ...؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج