سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه تبدیل می‌شود
۸۰۱۶۱۵
۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
۲۲۹۳ 
مجلس با تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بدون توسعه تشکیلات و افزایش نیروی انسانی به وزارتخانه موافقت کرد.

خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه (7 آذر ماه 97) پارلمان در جریان بررسی گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور تأمین نظر شورای نگهبان با اصلاح ماده واحده این طرح با 159 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع از مجموع 214 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند.

در ماده واحده اصلاحی آمده است که از تاریخ تصویب این قانون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تمامی اختیارات و وظایفی که به موجب قوانین و مقررات با رعایت بند (د) ماده (29) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 8/7/1386 با اصلاحات و الحاقات بعدی و بند (الف) ماده (28) قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 14/12/1395 و بدون توسعه تشکیلات و افزایش نیروی انسانی به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تبدیل می‌گردد. هزینه ناشی از تغییر عنوان دستگاه از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تأمین می شود.

در تبصره این ماده واحده عنوان شده است که در تشکیل این وزارتخانه رعایت موازین شرعی ضروری است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1397/09/07
تو این جا بجایی کدام یک یا چند نفر از کسانی رای موافق دادند سود می برند باز از جیب ملت به نفع یاران هم پیمان رای جمع کردند
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/09/07
تمام کشورها وزارت گردشگری دارند به جز ایران درصورتی که ایران ظرفیت گردشگری بسیار بالایی دارد تنها کار مثبت نمایندگان این است که سازمان میراث فرهنگی را تبدیل به وزارت گردشگری کنند تا اشتغال زایی بسیار بالایی صورت گیرد در بخش خصوصی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج