قاضی‌پور: حرف بزنید تا نترس‌ها مشخص شوند، پزشکیان: ترسو کسی است که از فقر دفاع می‌کند
۸۰۴۳۳۵
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
۳۳۸۰
امروز و در مجلس نماینده مردم ارومیه از رئیس مجلس خواست در جریان بررسی لایحه CFT مخالفان و موافقان صحبت کنند تا به گفته او نترس‌ها و ضعیف‌النفس‌ها مشخص شوند. متعاقب آن پزشکیان هم در جوابیه ای تند و تیز پاسخ قاضی پور را داد.

خبرگزاری ایسنا: امروز و در مجلس نماینده مردم ارومیه از رئیس مجلس خواست در جریان بررسی لایحه CFT مخالفان و موافقان صحبت کنند تا به گفته او نترس‌ها و ضعیف‌النفس‌ها مشخص شوند. متعاقب آن پزشکیان هم در جوابیه ای تند و تیز پاسخ قاضی پور را داد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس از رئیس مجلس خواست در جریان بررسی لایحه CFT مخالفان و موافقان صحبت کنند تا به گفته او نترس‌ها و ضعیف‌النفس‌ها مشخص شوند.

نادر قاضی پور در اخطاری مستند به اصل ۱۵۳ قانون اساسی و در جریان بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تامین مالی تروریسم گفت: هرگونه قراردادی که موجب سلطه بیگانه بر شئون کشور شود ممنوع است. من از زحمات شما (لاریجانی) درباره آمریکاستیزی تشکر می‌کنم، ولی در این مورد خاص اجازه دهید مخالفان و موافقان به اندازه حرف بزنند تا ملت بدانند و بشنوند تا نترس‌ها و مردان شجاع چه کسانی هستند و افراد ضعیف‌النفس هم مشخص شوند.

وی اضافه کرد: ما هر چه داریم از اسلام است و پیروزی نهایی هم از آن اسلام است.

علی لاریجانی در پاسخ به اخطار وی گفت: تذکر و اخطار باید مستند باشد در حرف‌هایتان به بقیه تعریضی نداشته باشید.

اظهارات قاضی‌پور واکنش برخی از نمایندگان را نیز در پی داشت. از جمله پروانه مافی در تذکری مستند به ماده ۷۵ آیین نامه داخلی مجلس گفت: آقای قاضی پور با چه اجازه‌ای بیش از نیمی از نمایندگان مجلس اعم از زن و مرد را به بی شجاعتی، ترسویی و صفاتی که در نطقتان داشتید متهم می‌کنید.

پزشکیان در واکنش به قاضی‌پور: ترسو کسانی هستند که از فقر و گرسنگی دفاع می‌کنند

مسعود پزشکیان در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) و در جریان بررسی لایحه CFT در واکنش به تذکر نادر قاضی‌پور اظهار کرد: بحث آقای قاضی‌پور توهین بود این که ما فکر کنیم ما نترس هستیم و دیگران ترسو هستند گذشته و سابقه افراد مشخص است که چه کسی در جبهه بوده و شهید داده و اسیر شده و چه کسی خواب بوده است. این که ما جو را به گونه‌ای نشان دهیم که برخی ترسیده اند این حرف‌ها در مجلس مسخره است.

وی اضافه کرد: روندی که طی می‌شود به گونه‌ای است که می‌خواهیم هیچ تاجری نتواند تجارت کند و هیچ صنعت‌گری نتواند کار کند یا هیچ پولی نتواند معامله شود. این چه ربطی دارد که کسی ترسیده است، ما قرار است در این مملکت تصمیم بگیریم که خود را تحریم نکنیم. این حرف و شعار است که عده‌ای ترسیده‌اند.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: ترسو کسانی هستند که در این مملکت زندگی می‌کنند، فقر و بدبختی و گرسنگی به وجود می‌آید و خود را به کوچه علی چپ می‌زنند و پشت تریبون از فقر و گرسنگی دفاع می‌کنند. عامل فقر و گرسنگی و بدبختی سیاست غلط ماست که باید اصلاح شود.

پزشکیان یاد آور شد: عامل این موضوع کسانی هستند که ندانسته و ناآگاهانه فریاد می‌کشند نه کسانی که بر اساس آگاهی می‌خواهند از سرنوشت کشور دفاع کنند. این چه ربطی به کاپیتولاسیون دارد. در آنجا سگ آمریکایی هم محترم است. ولی اینجا هم ما می‌گوییم قانون تصویب کنیم و سرمایه گذار و تاجر تسلیم نشود. ما در مجلس با قدرت ایستاده‌ایم و رای می‌دهیم تا مردم بدانند چه کسی این وضع اقتصادی را برایشان به وجود آورده است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1397/09/14
استاد ک وب نماینده تا به حال نه جزموافق بودم نه مخالف
United Arab Emirates
11:31 - 1397/09/14
حقوقش مزایاش رو قطع کنید گاوداري و بقیه چیزها رو بگیرید بعد نظرش را بخواهید عمو تو گلابی تو بخور
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/09/14
همه رفتن جبهه و خدمت کردن حالا یکی سالم برگشته یکی زخمی شده،گناه کسی که زرنگ بوده سالم برگشته چیه؟!
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/09/14
آقای پزشکیان میشه بگی از خانواده شما چندتا شهید تقدیم اسلام و قرآن شده ؟؟؟؟؟؟؟؟::
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/09/14
ماکه نفهمیدیم فازاین قاضی پورچیه نظام سلطه وشعارواین مسخره بازیهارومیبینه ولی فقروفلاکت مردم وورشکستگی عده زیادی ازتولیدکنندگان باشرف داخلی رونمیبینه فقط خودشیرینی برای مقامات بالا روبلدن
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/09/14
تو خودت اینقدر ترسو هستی که بجای اینکه بگی پسرت دامداری داره گفتی چوپان هست پس حرف از ترسو و نترس نزن.
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1397/09/14
معنی شجاعت را برخی بد فهمیده اند اتفاقا مردم از افراد شجاع مورد نظر قاضی پور نفرت دارتد این که برای کشور گرفتاری درست کنید شجاعت نیست حماقت است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج