پیام باروز برای کشتی‌گیران حادثه دیده افغان
۸۰۵۴۷۰
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
۳۰۴۶
پس از بازسازی سالن کشتی افغانستان که طی یک عملیات تروریستی منفجر شده و چندین کشته داشت، جردن باروز قهرمان نامدار کشتی جهان پیامی به مناسبت بازگشایی این سالن داد.

ایسنا: ۱۴ شهریور ماه ۹۷ گروه تروریستی داعش در اقدامی وحشیانه با حمله به یک باشگاه کشتی در شهر کابل پایتخت افغانستان که با انفجار ۲ بمب صورت گرفت، ۲۶ نفر را کشت و باعث مجروح شدن ۹۱ نفر شد. این جنایت داعش در حالی صورت گرفت که در میان کشته‌ها و مجروحان این حادثه تروریستی تعداد زیادی از کودکان نیز که در حال ورزش بودند حضور داشتند.

پس از راه‌اندازی کمپن خیریه توسط هومن توکلیان مربی ایرانی _آمریکایی و سرپرست تیم کشتی آزاد آمریکابرای بازسازی این باشگاه کشتی که جردن باروز نیز از آن حمایت کرد، این باشگاه بار دیگر بازسازی شد و کشتی‌گیران افغان تمرینات خود را از سر گرفتند.

جردن باروز روز گذشته در پیامی خطاب به کشتی گیران افغان ابراز امیدواری کرد کشتی‌گیران باشگاه میوند کابل هر چه سریعتر در مسیر دنیای قهرمانی گام بردارند.

پیام باروز برای کشتی‌گیران حادثه دیده افغان

متن پیام جردن باروز به شرح زیر است:

از طرف جامعه کشتی کشورم،خودم و "مو"(هومن توکلیان) برایتان آرزوی موفقیت می کنم. ما در پشت صحنه برای بازگشایی مجدد باشگاه فعالیت های زیادی داشتیم و امیدوارم هرچه زودتر شاهد پیشرفت شما و قهرمانی تان در دنیا باشیم.

یادتان باشد همیشه از دل سختی ها نتایج بهتری حاصل می شود.

ما باید به همه نشان بدهیم نفرت هیچگاه پیروز نمی شود و عشق و دوستی همیشه پیروز است.قوی باشید و مقاوم.ما طرفدار انسانیت در دنیا هستیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج