جوادی آملی: موش صفتان دنبال ذخیره ارز هستند
۸۰۶۹۲۹
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
۱۰۰۳۳ 
آیت الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی استان قم اعتیاد را مرگ تدریجی و خودکشی دانست و گفت: وقتی جوانان بیکار شوند و اشتغال یا منبع درآمدی نداشته باشند به سوی اعتیاد کشانده می شوند و این در حالی است که عده ای موش صفت فقط در حال ذخیره کردن ذخایر طلا و ارز هستند.

خبرگزاری ایسنا: آیت الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی استان قم با اظهار نگرانی از ورود مواد مخدر به کشور، بر تقویت کنترل و تقویت مرزها تاکید کرد.

الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی قم، اظهار کرد: ما نگران مرزهای کشور هستیم؛ چرا که این همه کشفیات مواد مخدر نشان دهنده این است که این مواد از مرزها وارد کشور می شوند که کشف آنها برای پلیس هم زحمت بسیار دارد و هم هزینه بردار است.

وی افزود: پلیس به تنهایی نمی تواند جلوی ورود مواد مخدر به کشور را بگیرد و ضرورت دارد که سایر نیروهای مسلح در این مقوله به نیروی انتظامی کمک کنند و از تجهیزات و فنآوری های روز برای حفظ امنیت مرزها بهره ببرند.

این مرجع تقلید، اعتیاد را مرگ تدریجی و خودکشی دانست و گفت: وقتی جوانان بیکار شوند و اشتغال یا منبع درآمدی نداشته باشند به سوی اعتیاد کشانده می شوند و این در حالی است که عده ای موش صفت فقط در حال ذخیره کردن ذخایر طلا و ارز هستند.

مفسر قرآن کریم همچنین از سیستم پولی و مالی بانک‌ها انتقاد کرد و گفت: معاملات ربوی تاثیری در پیشرفت اعتقادات و باورهای دینی و همچنین کسب روزی حلال ندارد.

جوادی آملی بر ایجاد اشتغال و تولید در کشور تاکید و خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال برای جوانان، آنان را به سمت ازدواج و تشکیل خانواده تشویق می‌کند و از گرفتار شدن در دام آسیب های اجتماعی جلوگیری می کند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/09/21
من با توهین به افراد مخالفم ولی این گفته ایشان عین صواب است موش و مورچه انبار و احتکار دارند
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1397/09/21
درود بر شما جوان بیکار کجا میره پناه میبره به این قهوه خانها وسفره خانها بعدش هم اعتیاد دزدی قتل وجنایت فحشا چون به امور جوانان نپرداختند حالا چی دارن بگن چه توجهی برای تباه شدن عمر جوانها دارند خدا لعنت کنه این بانکهای خصوصی را که ربا را روج دادند وشما علما هرگز فریاد بلند نکردید واعتراض نکردید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج