فیلم شهاب حسینی پروانه نمایش گرفت
۸۰۷۱۱۲
۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
۴۶۹۲ 
فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی به تازگی پروانه نمایش را دریافت کرده و آماده اکران می شود.

خبرگزاری صبا: فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی پگاه ارضی به تازگی پروانه نمایش را دریافت کرده و آماده اکران می شود.

فیلم شهاب حسینی پروانه نمایش گرفت

پگاه ارضی؛ کارگردان فیلم سینمایی «نبات» که اولین ساخته وی در مقام کارگردانی فیلم بلند سینمایی است، درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی در گفت و گو با خبرنگار «صبا» عنوان کرد:سال گذشته فیلمبرداری فیلم سینمایی «نبات» به کارگردانی من و تهیه کنندگی هوشنگ نور اللهی در آذر ماه آغاز شد و پس از حدود ۳۶روز فیلمبرداری به پایان رسید.

وی در ادامه افزود: با پایان مراحل فنی، برای دریافت پروانه نمایش اقدام کردیم و پس از چندین ماه به تازگی پروانه نمایش فیلم را دریافت کرده ایم.

ارضی در ارتباط با حضور فیلم در جشنواره خارجی افزود: به تازگی فیلم «نبات»برای حضور دربخش مسابقه زنان جشنواره بین المللی فیلم داکا پذیرفته شده است و از ۱۰تا ۱۸ژانویه این جشنواره برگزارخواهدشد.

او درباره همکاری با بازیگران و عوامل این فیلم سینمایی توضیح داد: کار کردن در کنار هنرمندان بزرگ، توانمند، با تجربه، و با سوابق درخشان یک سعادت بزرگ و لطف الهی محسوب می شود. به خصوص اینکه کار اولت هم باشد و خداراشکر این لطف در فیلم «نبات» شامل حال من هم شد. تمام عوامل فیلم «نبات» با انگیزه و با عشق برای این کارزحمت کشیدند و امیدوارم مردم هم از تماشای این فیلم لذت ببرند.

پگاه ارضی کارگردان ۱۶فیلم کوتاه و داور یکی از جشنواره های بین المللی فیلم کوتاه بوده است و «نبات» اولین ساخته بلند وی در مقام کارگردانی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/09/21
فیلم شهاب حسینی ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج