صدا و سیما آنتن خود را به کنکوری‌ها اجاره داده؟
۸۰۸۱۶۳
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
۳۹۲۰ 
بر اساس آمارهایی که کارشناسان آموزشی داده‌اند یک مؤسسه آموزشی در طول یک سال برای پخش آگهی‌های بازرگانی رقم 300 میلیارد تومان پرداخت کرده است یا برخی از کارشناسان هم از گردش مالی 8 هزار میلیارد تومانی مؤسسات کنکور می‌گویند که بخش اعظم این گردش مالی مدیون تبلیغاتی است که صداوسیما برای این مؤسسات انجام می‌دهد.

روزنامه ایران نوشت: بر اساس آمارهایی که کارشناسان آموزشی داده‌اند یک مؤسسه آموزشی در طول یک سال برای پخش آگهی‌های بازرگانی رقم 300 میلیارد تومان پرداخت کرده است یا برخی از کارشناسان هم از گردش مالی 8 هزار میلیارد تومانی مؤسسات کنکور می‌گویند که بخش اعظم این گردش مالی مدیون تبلیغاتی است که صداوسیما برای این مؤسسات انجام می‌دهد.

در سوی دیگر بر اساس آماری که یکی از مدیران آموزش و پرورش اعلام کرده است؛ یک مؤسسه آموزشی فقط در روزهای جام جهانی با پرداخت رقم 42 میلیارد تومان انحصار آنتن صدا و سیما را برای تبلیغ کتاب‌های کمک آموزشی خود خرید.

با این حال آن‌طور که مسئولان آموزش و پرورش می‌گویند تبلیغات صداوسیما درباره کتاب‌های کمک درسی به‌گونه‌ای است که خانواده‌ها به مدارس اجبار می‌کنند که از کتاب‌های کمک درسی استفاده کنند. تب و تابی که تلویزیون برای این مؤسسات به راه انداخته آنقدر قوی است که حتی برای دوره ابتدایی نیز آزمون طراحی می‌کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/09/24
تلویزیون پر شده از کلاسهای کنکور و فروش مواد برای رشد مو که همشون هم دروغ هستند
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1397/09/24
من یک فرهنگی هستم و به نظر من اگر کتابهای درسی بخوبی تدریس شود و مطالب توسط معلمان تفهیم گردد اصلانیازی به کتب کمک آموزشی وجود ندارد .
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1397/09/24
در مملکت فقط صحبت پوله ِمدرسه پول انسانیت پول آبرو پول دانشگاه پول مرده پول این پول کجاست که فقط یه عدهای به اون دست رسی دارند وبقه باید حسرت بخورند ای مرگ بر باعث وبانی این بی عدالتیها
France
09:55 - 1397/09/24
خیلی وقتها هم دم مدیران و دبیران را میبینند تادانش آموزان رامجبور به خرید کتابهای کمک آموزشی بکنند
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1397/09/24
کتاب‌های کمک آموزشی فقط بچه‌ها رو گیج می‌کنه، من کلاس پنجم برای پسرم کتاب کلاغ سفید ریاضی خریدم سوال‌های اون خیلی سطحش بالاست و با مطالب کتاب و امتحانی که معلم‌ها می‌گیرند خیلی فرق داره از پارسال به ما گفتند به هیچ عنوان کتاب کمکی نخرید اگه بچه‌ها مشکل درسی دارند ما تو مدرسه براشون کلاس تقویتی می‌زاریم. واسه همین موسسه‌ها احساس خطر کردند و علیه مشق شب شدند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج