بند ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو با لیورپول
۸۰۸۲۲۰
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
۳۰۹۵
قرمزپوشان مرسی‌ساید در قرارداد خود با بازیکن برزیلی‌شان یک بند ضد آرسنال گنجانده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: دشمنی قدیمی میان دو باشگاه لیورپول و آرسنال سبب شده است که تیم مرسی‌سایدی انتقال بازیکنانش به جمع توپچی‌ها را سخت کند. بدین منظور آرسنالی‌ها در قرارداد یکی از بهترین مهره‌های خود بندی گنجانده‌اند که رفتن به آرسنال را برای او دشوار می‌کند.

طبق گزارش نشریه اکسپرس انگلیس، باشگاه لیورپول به توصیه مدیرورزشی‌‌‌اش به نام مایکل ادواردز تصمیم گرفته بندی ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو بگنجاند. ادواردز که به طور منظم با مایک گوردن، رئیس گروه ورزشی فنوِی، مالک باشگاه لیورپول در ارتباط است و در انتقال بازیکنانی مانند محمد صلاح و ویرجیل فن‌دایک به این تیم تأثیرگذار بوده، تلاش خود را انجام داده تا یک بند غیرعادی در قرارداد فیرمینو ثبت شود.

طبق این بند ضد آرسنالی که در قرارداد 29 میلیون پوندی فیرمینو برای انتقال او از هوفنهایم به لیورپول در سال 2015 منعقد شد، آمده است که فسخ این قرارداد 82.6 میلیون پوند غرامت دارد و این غرامت توسط هر باشگاهی قابل پرداخت است جز آرسنال.

ظاهراً این بند ضد آرسنالی، مقابله به مثل لیورپولی‌ها با تلاش معروف‌ توپچی‌ها برای جذب لوئیس سوارس در سال 2013 بوده است.

در آن سال آرسنالی‌ها با تنها یک یورو بیش از غرامت فسخ قرارداد سوارس یعنی رقم 40 میلیون و یک یورو قصد داشتند بند فسخ قرارداد او را فعال کنند که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج