براری: برخواه دوست ندارد مرا ببیند
۸۰۸۶۰۳
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
۳۹۹۴
وزنه‌بردار دسته ۱۰۹ کیلو درباره دیدارش با سرمربی تیم ملی وزنه برداری با خبرورزشی به گفت و گو پرداخت.

خبرورزشی: محمد‌رضا براری، نفر ششم دسته ۱۰۹ کیلوی قهرمانی جهان ترکمنستان نمی‌داند به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود یا نه. او که در رقابت‌های جهانی به خاطر ضربه دست برخواه پرده گوشش پاره شد خیلی از سرمربی تیم ملی دلخور شد و حتی مصاحبه‌هایی علیه او انجام داد، بنابراین مطمئن نیست به خاطر اختلافی که پیش آمده برای قهرمانی آسیای چین دوباره به اردوی تیم ملی برگردد.

او می‌گوید: «هنوز هیچ چیز مشخص نیست ولی شنیده‌ام سرمربی تیم ملی وزنه‌بردارانی مثل کیا قدمی، نیما آقایی و یاسین باقری در دسته ۱۰۹ کیلوگرم را به اردوی تیم ملی دعوت می‌کند که با دعوت آن‌ها کنار علی هاشمی، علیرضا سلیمانی و رضا بیرالوند در اردو ترافیک وزنه‌برداران این دسته خیلی سنگین می‌شود.»

با این حال براری منتظر می‌ماند: «با این حال من تا پایان کاپ قطر منتظر می‌مانم چراکه بعضی وزنه‌برداران دسته ۱۰۹ کیلوگرم در این رقابت‌ها محک می‌خورند. البته که وزنه برداری ورزش رکوردی است و هر وزنه برداری که رکورد‌های بهتری بگیرد، به اردوی تیم ملی دعوت می‌شود و دوبنده تیم را می‌پوشد.»

وزنه‌بردار دسته ۱۰۹ کیلو درباره دیدارش با سرمربی تیم ملی وزنه برداری برای آشتی می‌گوید: «قرار بود جلسه‌ای با حضور مسئولان فدراسیون و برخواه داشته باشم که او در این جلسه شرکت نکرد. به نظرم دوست ندارد مرا ببیند.»

او می‌خواست بعد از جهانی به دسته بالاتر برود، اما فعلاً منصرف شده: «وزن من از ۱۱۳ و ۱۱۴ کیلوگرم بالاتر نرفته است و با مشورت با بعضی پیشکسوتان در تصمیمم تجدید نظر کرده‌ام. برای اینکه یک وزنه‌بردار به دسته بالاتر برود سرمربی تیم ملی باید بعد از ارنج تیم این مسئله را به وزنه‌بردار بگوید که تاکنون برخواه حرفی به من نزده است.»

وزنه‌بردار ملی‌پوش درباره تست دوپینگ در تهران به افسران وادا می‌گوید: «با من تماس گرفتند و خواستند شد برای تست دوپینگ به تهران بیایم که آمدم. پیش از اینکه افسران وادا از من تست بگیرند در چند ماه اخیر و حتی قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا و قهرمانی جهان ترکمنستان تست داده بودم که نتیجه اش منفی بود.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج