چرا کسی جلوی احمدی نژاد را نمی‌گیرد؟
۸۰۸۶۱۹
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
۸۱۷۳ 
روزنامه ابتکار در نقد اظهارنظرهای اخیر محمود احمدی نژاد می نویسد: با تمام این‌ها باید از احمدی‌نژاد و جریان پشتیبان او سوال شود که چرا با دمیدن در تنور دوگانه «آنارشیسم اداری ـ حاکمیتی» و «افزایش انتظارات و توقعات ناممکن»، سعی در تضعیف بیش‌ازپیش دولت مستقر در نظام جمهوری اسلامی دارند. آیا هیچ نهاد و سازمان و مسئولی نباید در برابر اینگونه اظهارنظرهای خطرساز موضع‌گیری کند؟

روزنامه ابتکار در نقد اظهارنظرهای اخیر محمود احمدی نژاد می نویسد: گویا برخی شخصیت‌ها در سپهر سیاست ایران تصمیم دارند که با هر بهایی و به هر دلیلی، در صحنه حاضر باشند و هرگز از موج‌سواری و عوام‌فریبی فاصله نگیرند.

آن‌ها با بهانه و بی‌بهانه، مقابل تریبون یا میان مردم قرار می‌گیرند و گاه با اظهارنظرهایی خارق‌العاده و عجیب، اذهان سیاست‌پیشگان را مشوش و برآیند تعادل اجتماعی را بر هم می‌زنند. جالب آنکه در اینگونه اظهارنظرها و اعلام مواضع هم هیچ خلاقیت و نوآوری خاصی ندارند و بر مواضعی تکیه می‌کنند که از سال‌ها پیش با آن‌ها شناخته شده‌اند.

این بار هم اعلام موضع از سوی رئیس دولت‌های نهم و دهم، موجی از واکنش‌ها را در پی داشته است. البته به نظر می‌رسد یکی از اهداف اصلی محمود احمدی‌نژاد از طرح چنین بحث‌هایی همین دیده‌شدن و شنیده‌شدن باشد. او در سفر به سنندج، دولت را به بی‌کفایتی متهم کرده و از رئیس آن خواسته است که استعفا دهد. اظهارنظری که هیچ‌یک از دلسوزان کشور و نظام بر آن صحه نمی‌گذارند و مخالف تمام موازین امنیتی، سیاسی، عرفی و اخلاقی محسوب می‌شود.

گرچه علاقه‌مندی جریان احمدی‌نژاد به در بن‌بست قراردادن نظام و کشور، امروز بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ این مسئله را در حال حاضر نه‌تنها سیاست‌ورزان و نخبگان سیاسی و اجتماعی‌ بلکه طیف‌ها و گروه‌های مختلف اجتماعی می‌دانند و به آن اذعان دارند.

توصیه به «بی‌دولتی» و ترویج و تبلیغ ایجاد نوعی «آنارشیسم اداری ‌ـ‌ حاکمیتی» در کشور، مسئله‌ای است که تنها از سوی «براندازان» و مخالفان «تمامیت ارضی» ایران به شکلی آشکار و روشن دنبال می‌شود. حال پرسش اصلی اینجا است که چرا رئیس جمهوری دولت‌های نهم و دهم دست به چنین اقدامی زده است؟

آیا احمدی‌نژاد و اعوان و انصارش «نقشه راهی» جدای از تمام مسئولان و ارکان نظام را دنبال می‌کنند؟ دلایل هم‌موضع‌بودن «احمدی‌‌نژاد» و «دشمنان قسم‌خورده» جمهوری اسلامی چیست و چرا هر دو جریان یک راه و مسیر در پیش گرفته‌اند؟ و پرسش‌های بی‌شمار دیگری که در صورت ادامه وضعیت فعلی، هیچ‌گاه نمی‌توان پاسخی درخور و قابل‌توجه برای آن‌ها پیدا کرد.

به هر روی، چنین روی شاخه جمهوری اسلامی نشستن و آن را از بیخ‌و‌بن بریدن، هیچ نشانی از عقلانیت را بازتاب نمی‌دهد. مگر آنکه این بریدن شاخه نظام به امید آینده‌ای «دور» و «موهوم» باشد. اما فارغ از این نکات کلیدی در عرصه سیاست، مسئله بر سر تاثیرات و پیامدهایی است که چنین اظهارنظرهایی در جامعه ایجاد می‌کند. رئیس دولت‌های نهم و دهم که با اجرای «ناقص»، «غیرکاربردی»، «غیراصولی» و به دور از نظرات «کارشناسی» طرح هدفمندی یارانه‌ها، کشور، مردم و به‌خصوص «طبقات فرودست» را فقیرتر کرده و بسیاری از جمعیت کشور را به مرز «فلاکت» رساند، این بار گفته است یارانه‌ها باید «20 برابر» شود و اگر دولت نمی‌تواند این کار را انجام دهد، بهتر است که رئیس جمهوری استعفا دهد.

چنین اظهارنظرهایی بیش از هر چیز «احساسات»، «عواطف»، «نگرانی‌ها»، «دلمشغولی‌ها» و «مشکلات» مردم را نشانه می‌رود. شنونده ناآشنا به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی این حرف‌ها، که در حال حاضر با انبوهی از مشکلات و مسائل دست به گریبان است، «امیدی غیرواقعی» پیدا کرده و تصور می‌کند ممکن است مردی از جنس احمدی‌نژاد پیام‌آور روزهای «بهتر» برای او باشد. حال آنکه اندک مطالعه و شناختی از «ساده‌ترین مباحث اقتصادی» نشان می‌دهد که امکان ایجاد چنین رویکردی در دولت نه «عقلانی» است و نه «امکان‌پذیر».

جالب آن‌که احمدی‌نژاد و جریان حامی او این مسئله را بهتر از هر کسی می‌دانند. آن‌ها خودشان به خوبی خبر دارند که با چنین طرح‌ها و ایده‌هایی چه بر سر این کشور و منابع سرشار آن آورده‌اند. آن‌ها می‌دانند که فلاکت را در کشور به بالاترین حد ممکن رساندند و اجازه استفاده و بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و منابع داخلی را به هیچ‌یک از گروه‌های اجتماعی ندادند. آن‌ها واقفند که «بی‌برنامگی‌ها» و کنش‌های «غیرکارشناسی» چه بلایی بر سر صندوق ذخیره ارزی آورد، چه مشکلاتی را برای ارکان اقتصادی بخش خصوصی ایجاد کرد و چه هزینه‌هایی را برای کشور به ارمغان آورد.

با تمام این‌ها باید از احمدی‌نژاد و جریان پشتیبان او سوال شود که چرا با دمیدن در تنور دوگانه «آنارشیسم اداری ـ حاکمیتی» و «افزایش انتظارات و توقعات ناممکن»، سعی در تضعیف بیش‌ازپیش دولت مستقر در نظام جمهوری اسلامی دارند. آیا این تنها یک دعوا و مجادله سیاسی ـ جناحی است‌ یا ریشه در مسائلی دیگر دارد؟ آیا احمدی‌نژاد و یارانش فردایی خطرناک، ناامن، پرآشوب و ملتهب را برای جامعه ایران روا دارند‌ و آیا هیچ نهاد و سازمان و مسئولی نباید در برابر اینگونه اظهارنظرهای خطرساز موضع‌گیری کند؟

انتشار یافته: 122
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/09/25
الان احمدی نژاد شد لولو. چرا اگه یه نفر به حق صحبت کنه باید از بیخ و بون کنده شه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
این آش اصولگراها آنقدر شور شده که خودشان هم نمی خورند
MMIISSSEEE
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
احمدی نژاد پرونده همه را یک کپی دارد کسی شهامت برخورد با او را ندارد این دولت اصلا تعطیل است.
@
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
احمدی نژاد عضو هیچ حزبو جناحی نبود بخاطر همین همه باهاش مشکل دارن این آقا به کسی باج نداد و نخواهد داد
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
علاج برخورد با احمدی نژاد بی اعتنائی است
اگر بی اعتنائی ببیند سرجایش می نشیند
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1397/09/25
حقیقت براتون تلخه؟
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
درسته حقیقته اما این خودایشون هست که بایدپاسخگوباشه.یعنی حدود شصت کارشناس اقتصادی مهم کشور دریک جلسه به ایشون گفتن این روش یارانه درست نیست وکاری بسیار برای کشوراست اما ایشون پاکردتویه کفش که این عالیه!!!!حالا این پیامدش هست دیگه ،یعنی کارشناسان اقتصادی کشورنفهمیدن وفقط ایشون فهمید!!؟قیمت مسکن ونظم بازارقبل دولت ایشون مگر یادتون رفته!!!!؟موقعیت سیاسی کشور!؟یا کلا قیمت ها!؟؟حقاکه ما گاهی حافظه تاریخی ضعیفی داریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
بله حافظه تاریخی خوبش داریم یادمان هست موشک وجاندار به فضا فرستادیم .بله پراید ۷ میلیون. جوانها در حال شور نشاط ازدواج
وساخت وساز وسر کار بودند درمجامع بین الملل سر فراز .انرژ هسته ای وارز ۴۲۰۰ و۰۰۰۰۰
اما حالا هسته ای بتن .ارز ۱۸ هزار ..پوشک بچه ۰۰۰۰
۱۸ هزار شرکت تولیدی تعطیل۰ گرانی ام که ماشاءاله۰
حقوق های نجومی ۰ وووووووو
حافظه تاریخی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
19:44
آفرین .خوب گفتی
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1397/09/25
به شما باشه که هرکی طرف حق شد اعدام باید بشه نه. ...
پاسخ ها
سعیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
من نمیدونم چرا هر کی رئیس جمهور میشه بعدش بالافاصله منفور میشه و اجازه دخالت دیگه نداره تازه پس از اتمام ریس جمهوریش بابت عملکردش به هیچ کس هم پاسخگو نیست باید راه حلی باشد که مثل اروپا و امریکا این افراد هم پاسخگو باشند هم سوال کننده از قبل و بعد ازخود
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/09/25
مگه خدایـ نکرده قاتله یا جنایت کرده یکی میخواد جلوی خود شما رو بگیره احمدی نڗاد خیلی هم به مردمش خدمت کرد و بعضی ها نزاشتند کار کنه وگرنه خیلی بیشتر از اینها برای مردم میخواست کار کنه الانم حرف نا حسابی نمیزنه مگه بد میگه اگر بود یارانه همه رو میداد نفری ۹۰۰ تومان حد اقل جرات این کار داشت شما چی کار کردید جز بدبختی و گرانی و بیکاری مخصوصا قشر کارگر بینوا که هرروز داره بدتر بدتر میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
کاری که ای کرده از قتل و جنایت هم فاجعه بار تره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
در صدا و سیما و در مقابل دیدگان 80 میلیون ایرانی محاکمه اش کنید.
خودش که چندبار گفته بیایید مناظره. مناظره برای یک مسئول ، با محاکمه خیلی تفاوت چندانی نداره.
روحانی چرا نمی پذیره ؟
اصلا مناظره نذارید رسما در تلویزیون محاکمه اش کنید مثل کرباسچی.
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
ماشالا به این سادگیتون. خدا بیشترش کنه
ساده لوح ها
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/09/25
چون امتیازبگم بگم محافظ اوست!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
ارز ۴۲۰۰ تحویل گرفتند .رسانده اند به ۱۸۰۰۰
لعنت خدا والیاء خدا بر کسی که،حق نگوید
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/09/25
تمام ویرانی های امروز اقتصاد کشور ناشی از کشت و زراعت احمدی نژاد در سالهای گذشته است که اکنون زمان برداشت آن فرارسیده است . لجن که بکاری لجن درو خواهی کرد .
لعنت خدا و انبیا خدا و اولیا خدا بر احمدی نژاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
لعنت ونفرین خدابرتوکه بی نزاکت وبی وجدان هستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
مگه احمدی نژاد چی کاشته که امروز داره بار میده لابد ایشان دلار را سه برابر کرده و در کنارسش همه
. چیز بی حد و حساب گرئن شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
کاربر محترم ۱۱٫۲۵
اولا بی نزاکت شما هستی که برای دفاع از یک شخص ثالث معلوم الحال ، لعنت کسی را علاوه بر لعنت با توهین پاسخ میدهی .
و اما علاوه بر بی نزاکت بسیار هم بی وجدان هستی . که البته این بی وجدانی خصلت طرفداران احمدی نژاد هست . چرا ؟ چون یک شخص معمولی یا باید بسیار بی سواد باشد که از سیاستهای احمدی نژاد دفاع کند و یا بسیار بی وجدان . که در مورد شما قطعا دومی صادق است . پولهایی که احمدی نژاد تحت عناوین یارانه ، کمک هزینه سفر ، کمک هزینه سوخت ، کمک هزینه رفاه خانواده ، پاداش آخر سال و ....... در کیسه من و شما ریخت و باعث خوشحالی شما شد ، اقتصاد کشور را نابود کرد . بی وجدانی یعنی اینکه نابودی جامعه را بر لذت زودگذر پول مفت گرفتن و مفت خوردن ترجیح بدهیم .
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
احسنت کاملا درسته احمدی کشور رو به فنا برد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
سلام و درود خدا و فرشتگان مقربش بر یاور محرومان و امید مستضعفان و درهم کوبنده ستمگران و به خاک مالنده پوزه اشراف پرتوقع و پرمدعای بی خاصیت؛ دکتر واقعی ملت، استاد تمام دانشگاه علم و صنعت ایران؛ باعرضه ترین و شجاعترین مسئول تاریخ جمهوری اسلامی، قطع کننده دست دزدان بیت المال ، فرزند ملت ، محمود احمدی نژاد سلام الله علیه
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
نه پس بابای من از ۸۸ تا ۹۲ دلارو ۳ برابر کرد؟ واقعا همه اینارو یادتون رفته؟
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
واقعا متاسفم واسه همتون
احمدی نژاد هرکاری نکرد حداقل خیلی ها رو خونه دار کرد،یارانه رو برای مردم بدبخت گذاشت که حتی الانم خیلی ها باهمون دارن زندگیشونو میگذرونن
اگرهم اشتباهی داشته ماله 6 ساله پیش بوده این دولت ب
United Kingdom
10:44 - 1397/09/25
مهممتراز علتهای این روش عوام فریبانه احمدی نژاد که به جای سرپانگهداشتن کارخانه وجلوگیری ازتعطیلی آنها وبیکارشدن هزاران کارگر بودجه دولت را به یارانه ها اختصاص داد اینست که چراایشان اجازه سخنرانی وفریب مردم رادارد.دزدهای بزرگی امثال خاوری وزنجانی ودیگران دردولت ایشان اجازه این دزدی هارو پیدا کردن ، حالا به جای اینکه پاسخگوباشند ، مدعی هستند.من مدافع روحانی نیستم اما مشکلات به جامانده از احمدی نژادرا نمشود ندیده گرفت
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/09/25
یک سئوال....احمدی نژاد بیشتر به این مردم و مملکت خیانت کرد یا آقای خاتمی که فوری ممنوال تصویر شده چرا احمدی نژاد باید اینطوری آ زاد باشد خاتمی چکار کرده بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اطلاعات خودت بیشتر کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
برای افزایش شجاعت خاتمی هم دعا میکنیم
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/09/25
چون آقای احمدی نژاددراخراج ۱۹روزه وزیراطلاعات.کلیه اطلاعات فوق محرمانه فررندان مسولین طرازاول مدیران را۲فلش نموده ومیداند.ابناچه غلطی،میکننددرخارج وداخل کشور.وفک کنم یکی ازفلش های مموری،راکپی نموده وتوسط مشایی محرمانه ب پوتین داده%
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/09/25
مگه چکار کرده هان چون حرف حق تلخه عرضه ندارید جوابشو بدید اگه داشتید مناظره کنیددولت همه ومجلس ودکتر تکی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
چرا مناظره نمیکنی با این احمدی نژاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
حرفهای مموتی رو فقط عوام و ساده لوها باور میکنند و او هم یک عوام فریب به تمام معناست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
جلو احمدی نژاد مگه گرفتنی که بگیرید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
بدترین آدم روی زمین همین آقاست تنها عاقلان می دانند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
خاک برسرمردم که روحانی اینهمه بلااورده بازم فریبش ومیخوریدولی احمدینژادامیدمرپم
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1397/09/25
خیلی غلط کرده این حرفو زده،مگه بده که احمدی نژاد داره از گرونی حرف میزنه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
بانی و باعث تمام خرابی هایی که به بار آمده همین آقاست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
روحانی گفت تو صد روز مشکلات حل میکنم
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
بیا منم واست از گرونی حرف بزنم. عزیزم من از سال ۸۸ تا ۹۲ تونستم دلار رو ۳ برابر کنم، طرح مسکن مهر (بسیار بی کیفت) رو بدم و حوضه‌ی عمران کشور رو ۳۰ سال عقب بندازم تا کارگرای بیچاره همگی بیکار بشن.
تونستم مجوز ۱۸ هزار تا چاه غیر مجاز رو بدم (خدا میدونه با رشوه یا چیزای دیگه) و کشور رو به این سطح از بی آبی برسونم
تازههههه
تونستم یه دکل نفتی رو گم کنم. یاد گرفتی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
کاربر مورخ ۲۶/۹/۹۷ چرا به مردم ایران اهانت می کنی .؟ بهتره به جای طرفداری بیهوده از آقای احمدی نژاد ادب در گفتاررا یاد بگیرید.
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/09/25
تو همه کشورها چند دستگی باعث پیشرفت میشه ولی تو کشور ما باعث پس رفت اونم دلیلش اینه که بخور بخور زیاده و دفاع کننده مردم کم
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
تو تنها چیزی که این دسته ها با هم متحدن همون بخوربخوره
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/09/25
احمدی نژاد هشت سال رییس جمهور ما بوده همه ملت شناخت دارن نسبت بهش مثل احمدی نژاد برا این ملت و دلسوز مردم کس دیگه پیدا نمیشه خداوند نگهدارت باشد احمدی نژاد که همه ملت با تو هستن همه ملت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
عقل و درکت را بیشتر کن
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/09/25
نويسنده متن يه عقده اى کم شعور بىشتر
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1397/09/25
چون احمدی نژاد پیش مای مردم جایگاه داره،اگه جلوشو بگیرید خروش مارو بدتر از فرانسه میبینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اتفاقا برعکس باید محاکمه بشه و مجازات سنگین بشه کشور رو یک تنه نابود کرد
خاله بتول
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
داداش خروشتو یکم کمش میکنی خیلی ترسناک بود
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1397/09/25
روحانی به خاطر غصب میز مردم متشکریم.علی برکت الله..
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1397/09/25
چون حرفش حق هست ..واقعا فردی نبود که دروغ گو باشد
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1397/09/25
کجا یارانه بدون تحقیق اجرا شد !
حدود ۲ سال توی کمیسیون مجلس بررسی شد بعد اجرایی شد
اونم قرارشد پله کانی طی ۵ سال آزاد بشه نه اینکه انرژی ها رو گرون کنن و یارانه رو دست نزنن
اگه یارانه بد بود کشور های اروپایی مثل آلمان نمی داد
در آلمان کسی که به دنیا میاد تا ۱۸ سالگی ماهی ۲۰۰ یورو به حساب سرپرست واریز میکنن و ۰۰۰
دکتر احمدی نژاد ۳۰ سال اجرایی بوده ۸ سال هم مملکت دستش بوده پس میدونه چی میگه
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
برادرعزیز شماکه گفتی بی تحقیق اجرا نشده لطف کنید وبررسی کنید خودنمایندگان مجلس میگوینداون چیزی که ماتصویب کردیم با اون برنامه ای که اجراشده کاملا متفاوت هست واصلاقصدمجلس ازتصویب ان این برنامه ای نیست که اجراشده !تازه حاضربه پاسخ گویی به مجلس هم نشد!!!یارانه المان رو هم که گفتید ادامه حساب وبرنامه ریزی های دیگه ش رو هم درنظربگیرید
بدون نام
France
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اون برنامه ای که مجلس تصویب کرداگراجرا میشدایران گلستان میشد .ولی خب باید یه بهانه ای باشه تا دوباره رای بیارن یا اینکه جنابعالی حالا از ایشون دفاع کنید!؟یا خودایشون سخنرانی های عجیب وفریبنده انجام بده!؟
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1397/09/25
غلط میکند هرکسی به این بزرگوار جسارت کند او مرد خداست ضعف ندارد جلو اشرافیان وافسادطلبان ونجومی خواران ایستاده خارچشم دشمنان داخل وخارج ایستاده دنبال احقاق حق مظلومان است هراسی ندارد باملتی مواجه اید که هراسی نداریم وازاو تاپای جان دفاع میکنیم چون درخط خداحرکت میکند با اوهستیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
... این مرد که کشور رو نابود کرد
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/09/25
والله تو شهر ما که همه جوونا مسکن مهر دارن از جمله خودم و میگم خدا بیامرزه پدر احمدی نژاد را که اگه نبود معلوم نبود ما جونا چه جوری میخواستیم خونه دار بشیم خدار اشکر و ممنون دکتر محمود عزیز . و حالا جوونا منتظر مسکن اجتماعی باشند دولت تدبیر سه سال دیگه هست خدارا چه دیدی شاید ساخت.
اللم العن قوم الظالمین
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
مسکن مهر فک کردی خیلی خوبه؟
۳۰ سال کارهای عمرانی کشور رو توی یه مدت کوتاه انجام بدی میشه همین وضعی که الان داریم جناب
یکم تحقیق کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
مسکن مهر در مقابل زلزله هفت و نیم ریشتر دوام آورد و کمترین خسارت جانی را داد. قبلا زلزله 6 ریشتر میومد بیش از 50 هزار نفر کشته میشدند. برید زلزله های دوره خاتمی را مقایسه کنید با دوره محمود.
خدا پدرشو بیامرزه که مثل هاشمی و خاتمی دست روی دست نذاشت بلکه با کمترین هزینه بیشترین کار را برای ملتش کرد.
France
11:20 - 1397/09/25
دلیل اینکه جلویش گرفته نمیشه اینه که چون اول از اون خیلی حمایت شد حالا گندش میزنه بالا وگرنه این حرفهای چندمن یه غاز رو که مردم فراموش نکردن هشت سال کشور رو شخم زد وتمام بدبختی ها رو ایجادکرد که به قول یکی از کارشناسان اقتصادی سالها طول خواهدکشیدتا این ویرانی جبران بشه
France
11:21 - 1397/09/25
ای کاش یکی دیگه از اربابان کاندیدا رئیس جمهورمیشد تا دنباله کاراحمدی نژاد رو ببینیم چجوری ادامه میداد!!!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1397/09/25
با این گرونی ها جوب مردم عجیب خالی میکنید فلاکت نیست ماهی چندرغاز که اونم مال خودمردم به خودشون برمیگردونین حالا شده فلاکت
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/09/25
چون همه از محمود میترسن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
ازش نمیترسن دیوانه ست هرچند وقت یکبار میاد یک مشت چرند میگه و میره برای خودش کاری به دیوانه ندارند
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/09/25
مسئولین بی کفایت ازاینکه فرزند یک کارگر جوشکار که قابلیت داشت که به رئیس جمهوری برسد ناراحت هستند به فرموده آقای احمدی نژاد ایشان وارد خط قرمز شده اند
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1397/09/25
دوران احمدی‌نژادم این سیاه‌نمایی‌ها رو کردین، و همه دیدن دوره‌ی شما دوره‌ی شعار و تزویر و دروغ و انتصاب‌های فامیلی شده، شماها مملکت رو به سقوط کشوندین و لعنت بر شما جبره‌خواران چپ و راست
United Arab Emirates
11:37 - 1397/09/25
احمدی نژاد نماینده بالای بیست میلیون ایرانی هست وبه نمایندگی از آنها صحبت می کند اگر در مقابلش حرفی برای گفتن دارید بزرگتان دعوت است مناظره! در حضور مردم
پاسخ ها
عیسی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
احسنت برادر عزیز باید جواب حرف مفت را داد تا تکرار نشود.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
حرف چرت نزن اونا که سرشان به تنشان می ارزد ایشون رو اصلا قبول ندارن
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1397/09/25
احمدی نژاد با اخلاص ترین ،مردم دار ترین وبا صداقت ترین رئیس جمهور عدالت محور ودر عین حال مظلوم ترین رئیس جمهوری اسلامی ایران بوده است شک نکنید تا سالها مردم از طرحهای او استفاده خواهند کرد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
فقط تشنه قدرت و مقام و به تمام معنا پوپولیست فقط برای رضایت هوای نفس خودش کار می کنه
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
اره داریم از طراح هاش اشتفاده میکنیم. یارانه ای که باعث و بانی گرون شدن اجناس شد.
هنوزم داریم از طرح های فوق مدرنش استفاده میکنیم
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/09/25
آخر تو مرغ کجایی و مدیر دروغگو ابتکار شما ها مدیران روزنامه ها پدر اسلام وایران را دراوردید وهمه را بجان هم انداختید و با این همه دمیدن در حرفها خدا وکیل ایران که هیچی اسلام را هم رسوا کردید
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/09/25
چون دکترمحمود احمدی نژاد عَدالت خواه است ولی روحانی که با عَدالت برای مردم مخالف است باید جلوی حرف حقش را بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/09/25
اخه ادم دروغگو زمان احمدی نژاد کی مردم اینقدر درفلاکت زندگی میکردند؟اگرشما راست میگید مردش هستید درخواست ایشون روقبول کنید وپای یک میزبنشینید ومناظره کنید تاهم مردم نظربدهند وهم مسئولین کشور وهم کارشناسان....
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
جناب، اقتصاد طول میکشه که گندش دربیاد. دو روزه از هم نمیپاشه
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/09/25
امروز مرغ را دیدم گفت به روزنامه ابتکار سلام برسان خداوکیل این سیاسیون به مرغ نگاه کنند همه مردم را شیفته خودش کرده
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1397/09/25
چرا از این مشکلاتی که میگید نام نمیبرید شما مشکل ها را بگید ایشان جواب بدهند. وقتی حرفی نمانده کار را به جنگ و نا امنی کشور میکشید تا مردم حسابی بترسند بسه دیگه همش دروغ از این بلند گو ها خارج میشود و همش از طرف مردم نظر میدهند مردم شده آلت دست سیاسیون مردم خودشون دارند براتون.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/09/25
احمدی نژاددرودبرشرفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
اف بر تو که حرف ناحق میزنی
United Arab Emirates
12:04 - 1397/09/25
هم مرد بود هم صادق . بیشتر کارهای عمرانی هم در زمان احمدی نژاد صورت گرفت . باج هم نداد
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/09/25
رئیس. جمهور امریکا یک یا دو دوره کاخ سفید رفت بعدها دیگر نمیاد توی شهرها بر علیه بعدی سخنرانی کند ولی در ایران این نغهم این کار میکند تو که قاتل رفسنجانی بودی چرا رفتی بغل گوشش نشسته بودی خبر دادند که اگر نروی از حقوق خبری نیست
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/09/25
آقای 10:39 که میگی ارز 18000این رقم ها رو از کجات در اوردی ارز الان 10000هستش،ارز 900تومانی رو احمدینژاد 3500کرد و همچنان تا 4 سال بعدش موند
Iran, Islamic Republic of
12:43 - 1397/09/25
شما مطبوعاتی ها بهتر از هرکسی میدانید چرا با او مقابله نمیشود و هیچ کس را یارای مقابله با ایشان نیست به درخت چنار محکمی تکیه کرده اند شاید هم ضرورتی برای مقابله نیست .تابو ست ...
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1397/09/25
احمدی نژاد بیسواد مملکت رو نابود کردباید محاکمه بشه.
United Arab Emirates
13:03 - 1397/09/25
یه موقعی کلیپ عکس داستان مطالب احمدی نژاد بیرون درج می شد,همه میخندیدند...الان این دولت روحانی اوضاعش داغونه که احمدی نژاد باید جلوش لنگ بندازه....روحانی ترکنند.دولت مردان,روحانی مسکن مهر احمدی نژاد قبول ندارند,الان مسکن اوضاع خوبی نداره,راحت شد,اگه مسکن راه بیوفته بنا کارگر,کاخانه سیمان,کارخانه کاشی سرامیک,ک کابل برق,ک درب پنجره,جوشکار,صنایع فولاد,ماشین الات یک اقتصاد یک کشور به اینها وصل هستش. میتونیم بکیم همه چیز مسکن به همه زنجیره ای وصله و مهم هستش.تا مسکن راه نیوفته دولت جون نمیگیره,پس احمدی نژاد زرنگتر از روحانی هستش.
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/09/25
چرا جلوی حرف حق بگیرند ؟ یک نفر در این مملکت دم از حق میزنه جلوش بگیرید .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
حرفهاش همه ناحقه حرفهاش باد هواست حرفهاش دروغه حرفهاش از روی بی عقلیه
Iran, Islamic Republic of
13:08 - 1397/09/25
این همشون سر وته یک کرباسن اینو فرستادن جلو خودشون با خیال راحت دارن دزدی میکنن
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1397/09/25
فقط میدونم خدا بهتون رحم کنه اگه باز این مرد بیاد، اونوقت دیدن داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
احسنت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
خدا به همه تون رحم کنه اگه کسی بخواد جلوی اومدنش را بگیره
مر قانون باید اجرا بشه
United Arab Emirates
13:38 - 1397/09/25
رحیمی بقای مشای باز هم بگم
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1397/09/25
زنده باد احمدی نژاد -نه اصلاح طلب ونه اصول گرا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
طرفین مناظره باید شرط وشروطی مانند خداترسی . منطق ،عقلانیت ،راستگویی،عوام فریب نبودن ،بیهوده دیگران را متهم نکردن ،و سایر موارد ی ازاین قبیل . با توجه به سابقه آقای احمدی نژاد در مناظره های زمان کاندیداتوری متاسفانه چون ایشان به هیچیک از این‌مبانی مناظره پای بند نیستند لذا هدف نامبرده دراین شرایط حساس مملکت فرصت طلبی و ماجراجویی وعوامفریبی است . به این حرفها نباید توجه کرد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
مگه بقیه نامزدهای ریاست جمهوری 88 یا 92 یا 96 شرایطی را که شما گفتید داشتند؟
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1397/09/25
۱۴۱۳ تو اثلا نمیفهمی معنی یارانه دادن چی هست اثلا یارانه ربطی به اقتصاد ندارد ی کمک خرج است چکارش به اقتصاد اگر یارانه نمیدادند اینخور و انجور میشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
بی سواد اصلا درسته اول برو سواد یاد بگیر بعد از احمدی بیسواد دفاع کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
مخالفان احمدی نژاد اکثر بی ادب و فاقد تربیت هستند
خاله بتول
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
کار 7:44 این اقا اگه سواد داشت که از محمود دفاع نمیکرد
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1397/09/25
۱۰۳۹ تو هم از او کار بره ناعقلتری لعنت به خودت که فکر میکنی دولت چی مفتی بهت میده نه از این خبرا نیست تو حتما بیکاره ای برو دنبال کار
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/09/25
۱۰۵۵ تو یکی برو تو غار هی از غا میای بیرون که چی برو تو عزیزم برو
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/09/25
مگه حرف ناحق میزند راست میگه ای دولت ناکارامت هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
ناکارامد درسته همه طرفدارهای احمدی بیسواد و بی مطالعه و بیفکر هستند
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1397/09/25
فقط خدا جلوش را بگیرد انشاالله
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
انشالله البته شورای نگهبان رد صلاحیتش کرد ولی باید دهنش ببندند چون خیلی مزخرف میگه
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1397/09/25
درود بر احمدی نژاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
ننگ بر این بیسواد عقده ای
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
کلام هرکس نشاندهنده میزان فرهنگ و تربیت خانوادگی اوست
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1397/09/25
در این زمان وظیفه همه ما خصوصا جوانان پیروی و اتاعت محض
از ولی امر مسلمین امام خامنه ای است .
انشاء اله همه این مشکلات برطرف می شود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
اطاعت درسته
United Kingdom
23:44 - 1397/09/25
جواب سئوال خیلی ساده است، ایشان پشتشون گرمه، خودش هم از این موضوع مطلع است که اینهمه تئاتر ‌های مختلف بازی میکند، وگرنه افراد بسیاری داشتیم که ...
Iran, Islamic Republic of
05:35 - 1397/09/26
درودبراحمدی نژاد مرد خدا ...
پاسخ ها
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
و نفرین بر توی کم عقل!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۶
درود بر بنده صالح خدا ؛ محمود کبیر
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1397/09/26
به شتر گفتن شتر یه پسر گیرت امده (گفت والا پسر گیرم بیاد،دختر گیرم بیاد همون باری که بارمه بارمه) حالا شده حکایت ما الکی با هم بحث میکنید
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1397/09/26
هیچوقت چاقو دسته خودشو نمیبره
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1397/09/27
مسخوان به خارجی ها بگن اگه نسافین محمود میاد !
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1397/09/27
مسخوان به خارجی ها بگن اگه نسافین محمود میاد !
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1397/09/30
اخه خاک بر سرا چرا این قدر دلار دلار میکنین ؟؟؟ مگه محمود دلار ۸۰۰ تومنی رو ۳۶۰۰ نکرد ؟ مگه بنزین ۱۰۰ تومنی رو ۱۰۰۰ نکرد . بماند از اون درآمد نفتی که بودجه رو روی ۴۰ دلار میبست اما ۱۲۰ دلار میفروخت . پس چی شد اون پولا ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1397/11/16
از بگم بگم هاش می ترسند همین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج