لیگ NBA؛ پیروزی لیکرز با تریپل دابل تاریخی
۸۰۸۶۳۱
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
۵۱۳۵ 
در بازی‌های هفته نهم لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌های لیکرز و راکتس با درخشش ستاره‌‌های خود مقابل حریفان به پیروزی رسیدند.

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌‌ لس آنجلس لیکرز با درخشش 2 ستاره خود، لبران جیمز و لونزو بال با اختلاف 28 امتیاز بر میزبان خود شارلوت هورنتس غلبه کرد.

لبران جیمز در این بازی 24 امتیاز، 12 ریباند و 11 پاس گل داشت و لونزو بال هم 16 امتیاز، 10 ریباند و 10 پاس گل دیگر برای لیکرز ثبت کرد تا جیمز و بال، دومین زوج تاریخ تیم این باشگاه باشند که در یک بازی تریپل دابل کرده‌اند. کریم عبدالجبار و مجیک جانسون در سال 22 ژانویه سال 1982 نیز با هن تریپل دابل کرده بودند.

لونزو بال، ستاره جوان لیکرز در مورو بازی تیمش مقابل شارلوت گفت: دیوانه کننده بود! من بازی‌های زیادی از لبران دیده بودم و حالا با هم در یک بازی، ترپل دابل کردیم. من حتی خوابش را هم نمی‌دیدم.

لبران جیمز نیز گفت: هر زمان که با انجام کاری، نامتان در تاریخ باشگاه لیکرز ثبت شود، بسیار خاص و لذت بخش است. من و بال همیشه به دنبال هم تیمی‌های خود در زمین هستیم و نهایت رضایت ما وقتی است که آنها امتیاز می‌گیرند.

لبران جیمز در طول دوران بازی خود، 28 بار مقابل شارلوت هورنتس با مالکیت مایکل جردن افسانه‌ای به میدان رفته و در 27 دیدار برنده شده است.

در بازی صبح امروز که در سالن «اسپکتروم سنتر» شهر شارلوت برگزار شد، 19461 تماشاگر به سالن آمدند که در تاریخ سالن اسپکتروم بی‌نظیر است.

در بازی دیگری که در سالن فدکس فوروم شهر ممفیس برگزار شد، تیم هیوستون راکتس با درخشش جیمز هاردن مقابل میزبان خود به پیروزی رسید. گارد رأس راکتس در این بازی با ثبت 32 امتیاز، 10 پاس گل و 12 ریباند،‌ تریپل دابل کرد تا تعداد پیروزی‌ و شکست‌های این تیم در عدد 14 مساوی شود. این سی و هشتمین تریپل دابل هاردن در دوران بازیگری خود بود.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

یوتا 89 – اورلاندو 96
بوستون 104 – دیترویت 113
لس آنجلس لیکرز 128 – شارلوت 100
هیوستون 105 – ممفیس 97
شیکاگو 98 – سان آنتونیو 93
مینه سوتا 99 – فینیکس 107
لس آنجلس کلیپرز 104 – اوکلاهماسیتی 110

در پایان بازی‌های امروز، تورونتو رپتورز با 23 پیروزی و 8 شکست در صدر کنفرانس شرق و دنور ناگتس نیز با 19 پیروزی و 9 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج