علی کریمی به‌دنبال جذب بازیکن خارجی
۸۰۸۸۴۷
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
۴۴۲۷ 
کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود برای رفع نقاط ضعف تیم خود قصد دارد بازیکن خارجی جذب کند.

خبرگزاری میزان: با توجه به این که بازیکن آزاد با کیفیت در لیگ ایران کم است، علی کریمی تصمیم گرفته برای ترمیم نقاط ضعف سپیدرود بازیکن خارجی جذب کند.

به این ترتیب به زودی چند بازیکن خارجی با هزینه شخصی خود در تمرینات تیم سپیدرود شرکت می‌کنند و در صورت جلب رضایت علی کریمی و امضای قرارداد با باشگاه سپیدرود، هزینه سفر به ایران و اقامت‌شان به آنها باز‌ گردانده می‌شود.

*تمرینات تیم سپیدرود از امرو در رشت آغاز و تا آخر هفته ادامه خواهد داشت. این تیم تمرینات خود را تا جذب بازیکنان مورد نظر در رشت ادامه می‌دهد و پس از جذب بازیکنان مورد نظر اردویی یک هفته‌ای در تهران برگزار خواهد کرد. هدف کادرفنی سپیدرود از برگزاری اردو در تهران برگزاری بازی تدارکاتی با تیم‌های تهرانی است.

*با وجود اینکه علی کریمی تعدادی از بازیکنان تیمش را از تمرینات کنار گذاشته اما زمانی به آنها رضایت‌نامه می‌دهد که بازیکنانی بهتر از آنها پیدا کند. مذاکرات این مربی و همکارانش با بازیکنان مورد نظر تنها در مرحله پیشنهاد است و هنوز هیچ پیشرفتی نکرده‌اند‌ بنابراین بعد از رضایت‌نامه‌ای که به منوچهری داده شد فعلا به دیگر بازیکنان فهرست مازاد این تیم رضایت‌نامه داده نمی‌شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج