وضعیت سخت حسین حسینی در استقلال
۸۰۸۹۷۶
۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
۱۰۸۸۳ 
سیدحسین حسینی بی‌میل نیست که درنیم فصل به تیم دیگری برود اما باشگاه استقلال این دروازه‌بان را به هیچ تیمی نمی‌دهد و حتی به او اعلام کرده به جای این کارها تلاش کند به ترکیب اصلی برگردد.

خبرآنلاین: مهدی رحمتی در نیم فصل لیگ هجدهم هم بازی‌های بیشتری درقیاس با سید حسین حسینی انجام داد و بیش ازاین دروازه بان درچارچوب دروازه استقلال قرار گرفت. بازگشت رحمتی به جایگاه سابق درشرایطی رخ داد که فصل پیش حسینی با کلین شیت های پردامنه نگاه ها را به سمت و سوی خود جلب کرد و بسیاری براین باورد بودند که رحمتی دیگر به دروازه بان اول استقلال بدل نخواهد شد.

پیش بینی غلطی که حالا باعث شده چالش دروازه بانی دراستقلال از جهاتی فزونی بگیرد. گرچه هیچ تیمی از داشتن دو دروازه بان مدعی لطمه نمی‌بیند اما بدون شک یکی از این دروازه بان ها قربانی خواهد شد وحتی سیستم چرخشی هم نمی‌تواند مدعیان بازی درقفس توری را راضی کند.

ماجرای حسینی حالا به این نقطه رسیده که دوست دارد استقلال را به مقصد یکی دیگر از تیم های لیگ برتری ترک کند اما باشگاه استقلال با جدایی این دروازه بان عمیقا مخالف است و حتی به حسینی پیغام داده که فکر جدایی را از سرش بیرون کند.

گرچه درروزهای اخیر حرف وحدیث هایی به وجود آمده و حتی امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال در نطقی معنی دارد به حسینی پیغام داده که اگر می‌خواهی فیکس شوی تلاش کن و جایگاهت را پس بگیرد اما این اظهارات به جای آنکه روابط دو طرف را متعادل کند موجب بی انگیزگی بیشتر حسینی برای ادامه حضور در استقلال شده است.

حسینی تمایل دارد استقلال را ترک کند تا دردیگر تیم ها شانس بیشتری برای حضور درترکیب اصلی داشته باشد اما باشگاه استقلال حرف آخر را به این دروازه زده و مجوزجدایی صادر نمی‌کند تا حسینی مشکل بزرگ تری را علاوه بر بازگشت به ترکیب اصلی استقلال، پیش روی خود ببیند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1397/09/26
اینجا استقلال است و کوهی از اعتبار و اباهت خونه خاله نیست ک کسی بخاد واس پوشیدن پیراهن این تیم خط و نشون بکشد هرکی میخاد بره هررررری بذارید بره پوشیدن پیراهن این تیم لیاقت و غیرت میخاد ن جوسازی و احساساتی بودن
پاسخ ها
تنها
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
ممد کشوری هستی؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1397/09/26
ادمین لنگی حاشیه درست نکن،حسینی یا هر بازیکنی دیکه از نام استقلال بزرگتر نیست میخواد بره بسلامت اکه میخواد استقلال بمونه باید بجنگه و فوتبالی درون دروازه وایسته
Iran, Islamic Republic of
20:31 - 1397/09/26
دیگه بش حق بدیم بره بیچاره بهترین دروازبان ایرانه ولی چند ساله رو نیمکته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج