رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ
۸۱۰۶۵۵
۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۵
۸۵۹۴
پیشکسوتان پرسپولیس روز گذشته در دیداری به مصاف شاگردان برانکو ایوانکوویچ رفتند و لحظات جالب توجهی را در استادیوم شهید کاظمی رقم زدند.

ورزش سه: پیشکسوتان پرسپولیس روز گذشته در دیداری به مصاف شاگردان برانکو ایوانکوویچ رفتند و لحظات جالب توجهی را در استادیوم شهید کاظمی رقم زدند.

 حضور نفرات صاحبنامی همچون محمد پنجعلی، محمود خوردبین، علی پروین، ناصر محمدخانی، مجتبی محرمی، محمود خوراکچی، کریم باقری، محمد مایلی کهن، سهراب انتظاری، فرشاد پیوس، فنونی زاده، رضا جباری، وحید قلیچ و ... در جمع پیشکسوتان پرسپولیس باعث شده بود، پایان بخش مصائب شاگردان برانکو ایوانکوویچ در نیم فصل اول یک جدال هیجان انگیز تلقی شود.

نکته جالب توجه این بازی به صحبت‌های علی پروین در رختکن مربوط می‌شد؛ آنجایی که اسطوره پرسپولیسی‌ها از بازیکنانی که 50 سالگی را بیشترشان رد کرده بودند و حداقل یک دهه از آخرین حضور رسمی‌شان در فوتبال می‌گذشت گلایه داشت و عدم دوندگی و نمایش ضعیف آنها را مورد انتقاد قرار داد.

دیگر اتفاق جالب هم حسرت بزرگ دهه شصتی‌های پرسپولیس با دیدن رختکن و امکانات و عکس‌های رنگی و تمام قد از ستاره‌های کنونی این تیم بود که همه آنها مدعی بودند در صورتی که امکانات در دوره آنها به شکل کنونی بود، احترام و ستایش از آنها بیشتر از شرایط کنونی بود.

رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ

رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ

رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ

رختکن دهه شصتی پرسپولیس و حسرت بزرگ

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج