هزینه چال گونه چقدر است؟
۸۱۳۶۸۱
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
۵۷۴۹۴
در این مقاله قصد داریم به چگونگی ایجاد چال گونه به صورت مصنوعی بپردازیم و بعد از توضیح در مورد عمل تعبیه‌ی چال گونه، درباره‌ی هزینه این جراحی زیبایی صحبت خواهیم کرد.

برترین ها: چال گونه نقصی مادرزادیست و بعضی از ما با این نقص متولد می شویم. دلیل داشتن چال گونه وجود عضله خنده در آن ناحیه و اتصال بخشی از آن به پوست گونه است. در زمان خندیدن، پوست دچار انقباض عضلانی شده و همین موضوع منجر به فرو رفتگی و به وجود آمدن چاله در گونه ی فرد می شود. اگرچه از دید علم پزشکی چال گونه نوعی نقص و معلولیت محسوب می شود اما چال گونه جزء معدود نقص هاییست که خیلی ها آرزوی داشتنش را در سر دارند و حتی حاضرند برای به دست آوردن این چاله کوچک، زیر تیغ جراحی بروند.

در این مقاله قصد داریم به چگونگی ایجاد چال گونه به صورت مصنوعی بپردازیم و بعد از توضیح در مورد عمل تعبیه ی چال گونه، درباره ی هزینه این جراحی زیبایی صحبت خواهیم کرد.

هزینه چال گونه چقدر است؟

عمل چال گونه

پیش از پرداختن به عمل چال گونه بد نیست بدانید بسیاری از جراحان زیبایی در جلسه مشاوره پیش از عمل چال گونه، با بهره گیری از نرم افزارهای مربوطه صورت مراجعه کننده را طراحی می کنند و در حقیقت امکان نمایش صورت فرد پس از عمل چال گونه را دارند که می تواند به روند تصمیم گیری کمک کند.

عمل چال گونه یک جراحی ساده است و به صورت سرپایی و در خود کلینیک زیبایی انجام می شود. این جراحی نیاز به بیهوشی ندارد و جراح از بی حسی موضعی استفاده می کند. همچنین مدت زمان عمل چال گونه حدود 20 دقیقه می باشد.

جراح پس از استفاده از بی حسی موضعی در محل مورد نظر ( رایج ترین محل، 2 تا 3 سانتی متر فاصله از لب بالاییست )، ابزار نمونه برداری را وارد پوست می کند و با حرکت چرخشی در بافت گونه، بخشی از بافت چربی و عضله گونه را می تراشد. پس از آن بخش تراشیده شده از داخل پوست گونه از یک سمت شکاف مسدود و به مرور زمان هم محل زخم به وسیله ی سیستم بدن ترمیم می شود.
قابل ذکر است که در هفته های اول پس از عمل چال گونه عموما سطح پوست گونه چه در حالت خندیدن و چه در حالت عادی به صورت چال خواهد بود اما جای نگرانی نیست و بعد از گذشت زمان وضعیت چال گونه شما از حالت ثابت خارج خواهد شد و فقط در هنگام خندیدن چال گونه ی شما آشکار می شود.

به طور معمول چال گونه ای که توسط جراحی ایجاد شده باشد، بین یک تا دو سال عمر خواهد کرد.

چه کسانی می توانند عمل چال گونه انجام دهند؟

صرف عمل چال گونه برای گروه خاصی ممنوع یا نشدنی نیست مگر اینکه شرایط جسمانی و سلامتیتان در شرایطی باشد یا در حال مصرف دارویی باشید که پزشک به طور کلی عمل را توصیه نکند. حتما قبل از انجام هر نوع عملی ( حتی سرپایی) پزشک مورد نظر را در جریان سابقه پزشکی خود قرار دهید.

تنها نکته قابل توجه این است که معمولا اشخاصی که با گونه ی گوشتالود و پرحجم دست به عمل ایجاد چال گونه زده اند، نتیجه چندان رضایت بخشی به دست نیاورده اند و ظاهرا حجیم بودن گونه باعث افت کیفیت نهایی چال گونه خواهد شد.

آیا عمل چال گونه عوارضی در پی خواهد داشت؟

توجه داشته باشید که در کل عمل ایجاد چال گونه در میان دیگر جراحی های زیبایی جزء کم عوارض ترین آنهاست. همان طور که گفته شد جراحی چال گونه یک عمل سرپاییست و در حین آن از بیهوشی کامل استفاده نمی شود. از جمله عوارض عمل چال گونه شاید تنها بتوان به اندکی خونریزی و کبودی و تورم بعد از عمل اشاره کرد که باید گفت طبیعیست و می توانید با استفاده از کمپرس یخ جلو گسترش آن را بگیرید. عفونت پس از عمل ایجاد چال گونه به ندرت مشاهده شده است که در صورت مشاهده با مشورت و تجویز پزشک آنتی بیوتیک استفاده کنید.

هزینه چال گونه چقدر است؟

مراقبت های بعد از عمل چال گونه

دقت داشته باشید که مراقبت از بخیه ها در 3 روز پس از عمل چال گونه اهمیت دارد. بهتر است در این 3 روز غذاهای آبکی و یا نرم میل کنید و حواستان به جای عمل و بخیه روی گونه تان باشد. اگر این 3 روز را با موفقیت پشت سر بگذارید، البته همچنان لازم است تا 2 هفته مراقبت ادامه پیدا کند اما نه به شدت 3 روز اول.

هزینه چال گونه

در مورد هزینه عمل چال گونه هم می توان این حرف را زد که با توجه به عدم استفاده از بیهوشی و تجهیزات و استفاده از کادرمجهز دیگر جراحی های زیبایی، هزینه ایجاد چال گونه هم نسبت به عمل های زیبایی دیگر کم هزینه تر است.

البته هزینه عمل چال گونه این شباهت را هم با دیگر جراحی های زیبایی دارد که هزینه نهایی آن بسیار مرتبط با پزشک ( مهارت و شهرت) و همچنین منطقه ای است که کلینیک زیبایی در آن واقع شده است. با وجود گستردگی بازه هزینه عمل چال گون به طور متوسط می توان برای ایجاد دو چال گونه در دو طرف صورت بین 3.5 تا 6 میلیون هزینه جراحی در نظر گرفت.

در نهایت بد نیست بدانید اگر میل به اقدام برای ایجاد چال گونه دارید اما هزینه عمل برایتان سنگین است می توانید به جای درخواست برای 2 چال گونه، تنها در یک سمت صورتتان چال گونه ایجاد کنید و به این ترتیب تنها نیمی از هزینه جراحی چال گونه را بپردازید. ظاهرا و بر اساس گفته های متخصصین زیبایی داشتن چال گونه تنها در یک طرف صورت طبیعی تر است و غریبه ها احتمال بیشتری می دهند که چال گونه شما مادرزادی باشد.

منابع:

www.pasargad-clinic.com
www.etelanews.com

انتشار یافته: 50
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/10/11
بدبختانه خواهری سبزه دارم که چال گونه داردوقتی نگاهش میکنم انگاردختری سیاه پوست است که چال گونه داردوجای شکرش باقیست آرایش غلیظ داردوگرنه واویلامیشد واطرافیان به زشتی اش پی میبردند،او34ساله است ومجرد وکارمیکندولی هنوزازدواج نکرده ،فکرکنم به خاطرپوست سبزه اش است چون صورتش راآرایش میکند،دستان سبزه اش رانه
پاسخ ها
nastaran
-
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
من فکر میکنم تجرد خواهرت به این دلیله که هیچ مرد باشعوری حاضر نیست برادرزن احمق و نادان و بی تربیتی مثل تو داشته باشه. به امید خدا یک نفر زشت تر از زشت نصیب خودت میشه اگرم نشد ان شالله بچه ات قیافش به عمه ش میره تا بفهمی چرت و پرت گفتنات تقاص داره برات متاسفیم
N.A.J.A
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
!
من
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
تا برادری مثل شما داره دشمن نمیخاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
ای نوید
چرا اینگونه درباره خواهرت حرف میزنی
خیلی بی ادب هستی ای نوید
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
وات د فاز??!!!!
اصلا چند کلاس سواد داری??
شاید اصلا افغانی هستی? مدل اونا حرف میزنی...
یه لطفی کن دیگه نظر نده، حالمونو بد کردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
خخخخخخخ چه جالب
رها
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۱
خاک تو سرت, فک کنم از عوارض خوردن مرغ های ماشینیه که اینقده بی غیرتی، وگرنه یه پسر با آفرینش طبیعی اونقد غیرت داره که امکان نداره پشت سر ناموسش چرت و پرت بگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
اصلا به تو چه میمون که سرت تو زندگی خواهرته؟با اون حرف زدنت.خود تو رو یکی نگاهم نمیکنه نگران اون نباش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
بي عرضه
MOB84
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
:(خیلی بیشوری بی فرهنگ
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
خیلی بیشعوری
بدون نام
United Arab Emirates
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
حالت خوبه!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۸
خیلی احمقی
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
کثافت بدبخت بیچاره...زشت تویی وطرز صحبت کردنت...حالا بروخودت زن بگیر ببینم چه انتری میگیری عقده ای...میمون خوبه خودش کارمیکنه نون خودشودرمیاره توی انتر نونشونمیدی والاواویلانا...بخاطر وجود بی غیرتی مثل تو هیچ مردی خواهرتونگرفته..ازدواج نکردن مهم نیست برادر بی غیرت مثل توداشتن مهمه...بی سروپا.
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
معلول مغزکسیه که این تئوری معلولیت روبرای ماهاوضع کرده...وای ازروزی که ببینمش شقش میکنم...عقب مونده ذهنیو...یکی نیست به واضع این تئوری عجیب وغریب بگه میمون مگه خودت چه ریختی هستی؟؟؟؟
راست میگی عکستوبزار ببینم میام سراغت با ناخنام روصورتت چندتا ازهمین چالها میکنم بدون بی حسی موضعی.....
تازه یه چالم تو باغچه مادرت میکنم زنده زنده دفنتم میکنم عقده ای....
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
نه خیر خیلیم خوشگلی فضولیشم به کسی نرسیده...حالا مگه خودشون کین وچین؟؟؟بدشم یکی دوتا سه تاشم مهم نیست چندتاباشه اونایی که ندارن ناقص هستن...ماها که داریم ناقص نیستیم!نقص یعنی کمبود...ماکمبودنداریم که هیچ تازه یه چیزیم بیشترازبقیه داریم...تمام..!این پزشک بیشعورگفته بود؟ اسمشوبزارید من با ساطور برم سروقتش!!؟؟؟؟؟شامی کتلت درستش میکنم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
چرا در مورد خواهرت اینجوری حرف میزنی.خواهرت با وجود داشتن برادری چون تو به دشمن احتیاجی نداره.
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
واقعا که عجب برادری ...مردم میگن داداش داشته باشیم پشتمون باشه ..متاسفم برات البته برا خواهرت که داداشی مثل تو داره
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1397/10/11
الان اومدی اینجا براش شوهر پیدا کنی
خاک تو سرش نه بخاطر سبزه بودنش
بخاطر داشتن همچین برادر اوسکولی
پاسخ ها
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
واقعا..موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/10/11
اخه اين چه ادبيات محاوره اي هست كه ما با هم داريم،چرا موضوع به اين بي اهميتي بايد باعث بشه ادمها به هم بپرن و توهين كنن.كمي با هم مهربون باشيم
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1397/10/11
خدارو شکر ما این معلولیت رو مادر زادی داریم اونم در دوطرف..خخخخ..بالاخره خدا یجا دستش در رفته..خخ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
منم همینطور
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/10/11
یه زمانی به ما چال گونه دار ها می گفتن صورتت فلج و تو معیوبی حالا که چال گونه مد شده همه میگن وقتی می خندی چال گونه هات معلوم میشه خیلی خوشگل میشی ):
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۷
من که به یاد ندارم تا حالا کسی ایراد گرفته باشه. همیشه میگفتن خیلی خوشگله.
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1397/10/11
هر چیزی طبیعیش خوبه...والا
Iran, Islamic Republic of
04:49 - 1397/10/12
بعد میگن چرا مهریه زیاد میخواین؟خب من الام فقط ۱۲ تومن چال لپام میرزه بقیه خوشکلیای طبیعیم که عملش مده و همه دارن هزینه میکنن اونارو داشته باشن بماند.قبل ازینکه یه عده بیان و روشن فکربازی درارن که وای مگه زن کالاس قیمت میذاری؟مگه ازدواج معاملس که فلان؟ بگم خودتونو نکشید این پیام صرفا جنبه طنز داره.میدونم الان یه خیلی باهوش و متفاوتتون یهو به مغزش رسیده که بگه حتی شوخیشم زشته!اینم نگید.میدونیم شماها خیلی خاص هستید و بقیه دنیا عوام خ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خخخخخ خنده دار بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
هار هار هار خندیدم چ. س نمک
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1397/10/12
چال گونه اگه طبیعی نباشه توی دران پیری زشت و صورت رو بد نشون میده و خودش ی چروک ایجاد میکنه توی صورت...ضمنا هر چیزی که متقارن نباشه از نظر زیبایی شناسی مسخره و زشته ...بهتره دو طرف چال داشته باشه و نه یه طرف...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
خب من طبیعی و مادزادی یه چال لپ دارم
الاان غیرطبیعی و زشتم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/10/12
خدارو شکر که من چال گونه از کوچیکی داشتم
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1397/10/12
کالاپای شبکه اجتماعی خریداران و فروشندگان
شما میتوانید به صورت رایگان غرفه مخصوص کسب و کار خودتون رو در کالاپای بسازید و محصولاتتون رو در اون اضافه کنید
کاربران ما کالاهای شما رو میبینند، لایک میکنند و به صورت مستقیم با شما تماس میگیرند
کالاپای سهمی از فروش شما نمیبرد
برای ورود به وبسایت ما کالاپای رو در گوگل سرچ کنید و برای دریافت اپلیکیشن هم کالاپای رو در پلی استور سرچ کنید
Iran, Islamic Republic of
02:28 - 1397/10/13
الان تو این شرایط اقتصادی فقط چال گونه کم داشتیم که خداروشکر جور شد فقط یه 7 8 ملیونی آب میخوره که اونم واسه شما رقمی نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۶
واقعا مردم انقدر مرفه شدن که 6 تومن میدن یه چاله بندلزن رو صورتشون؟ :/
خب که چی حالا :|
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1397/11/24
والاقشنگه من ك خعلي دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1398/05/16
چه کاری وقت بعد 2 سال میره 6 ملیون پول بدی که چی شه
بابا ول کنین...
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/06/30
من تاهمین۲ماه پیش نداشتم به بابام گفتم پولشوبده باهزاربدبختی یه کیلینیک خیلی ارزون پیداکردم که کمترازم پول بگیره ازوقتی گذاشتم گونه هام عفونت کردش وخیلی ورم کرد راهی بیمارستان شدم کیلینیک هم پلمپ شدع توی سعادت آباد۱میلیون جراحی ای هم که داده بودم رفت رو هواخدایامن چقدر بدبختم
Spain
11:27 - 1398/08/07
من چكار كنم فكر كنم عفونت كرده:(
France
22:24 - 1398/09/11
سلام احمقا
United States
17:41 - 1398/09/14
واقعا حیفه این همه پول نکرده
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1398/10/05
شرمنده
ولی خاک بر سر خواهرت که یه برادر شخمی داره
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/10/09
چال خوبه خیلی خوبه یارت چال داشته باشه انگشتتو فرو کنی توش اونم وقتی ناخون کاشتی آی حال میده لذت داره
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/10/29
کدوم بی شعوری گفت چال نقصه..هرکسی گفت غلط کردبیجاکرد....من سه تاشو دارم مادرزادیه خیلیم خوشگلن همه اطرافیانم دوسشون دارن تازه بعضیاشون آرزو دارن مثل من وقتی میخندن چال بره صورتشون...یکی از دوستام وعمهام وبرادرزادم وقتی میخندم انگشتشونوفرو میکنن توچالهام...آرایشگاه میرم همه میپرسن طبیعیه یا نه؟؟بدشم توطالع بینی به این چالها میگن چال ونوسی نمادمتولدین مهرهستش! بعد به من ومثل من میگن ناقص...ناقص خودشونن..هرکسی این حرفوزده ازحسادتشه!
میخادپزشکای بیشعورگفته باشن یا هرکس دیگه...میگم کهکشانها هم وسطشون چاله دارن بهشون میگن سیاهچاله!لابد اونارم پروردگار عزیز ناقص آفریده؟؟؟بی خردن مردم بعضیاشون...
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1399/02/09
زشته به خودتون بیاین
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1399/02/14
من که ارزومه چال داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1399/09/08
۱ درصد احتمال بدیم عوارض پیدا کنه اونموقع چی؟!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج