منصوری: اشتباه روحانی قطع ارتباط با مردم بود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۱۳۸۲۳
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵
۵۲۲۲
قائم‌مقام حزب اتحاد ملت گفت: اشتباه روحانی این بود که پس از اتفاقات دی‌ماه سال گذشته ارتباط خود را با مردم قطع کرد. دولت روحانی با کدام نظرخواهی مبلغ 30 هزار میلیارد تومان را به بدهکاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت کرد؟

خبرگزاری ایسنا: قائم‌مقام حزب اتحاد ملت گفت: اشتباه روحانی این بود که پس از اتفاقات دی‌ماه سال گذشته ارتباط خود را با مردم قطع کرد. دولت روحانی با کدام نظرخواهی مبلغ 30 هزار میلیارد تومان را به بدهکاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت کرد؟

آذر منصوری در نشست بررسی ابعاد سیاسی و اجتماعی اعتراضات دی‌ماه 96 که به همت حزب اتحاد ملت ایران اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: اصل بیست و هفتم قانون اساسی به مردم حق اعتراض مسالمت‌آمیز را داده است. ما از ظرفیت این اصل استفاده نکرده‌ایم.

وی ابراز عقیده کرد: سال گذشته شرایطی مهیا شد تا مخالفان دولت در مشهد اعتراض‌هایی شکل دهند که همان اعتراض موجب گسترش آن در 60 شهر کشور شد.

منصوری افزود: ارزیابی وزارت کشور از اعتراض‌های هفتم دی‌ماه نشان می‌دهد که بیشتر آنها از طبقات فرودست و کم‌سواد جامعه بوده‌اند. همین امر باعث شد که جنس اعتراض‌ها، سازماندهی و گستره آنها متفاوت از اتفاقات سال 88 باشد.

قائم‌مقام حزب اتحاد ملت به دوقطبی ایجاد شده توسط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 اشاره کرد و گفت: فضای دوقطبی نباید پس از انتخابات ادامه می‌یافت. رئیس‌جمهوری می‌بایست از ظرفیت رای 24 میلیونی خود استفاده کند، نه اینکه مجبور شود کابینه‌ای تشکیل دهد که به مراتب ضعیف‌تر از کابینه اولش باشد.

وی خاطرنشان کرد: اعتراض‌های سال گذشته مشهد علیه دولت، از اواخر آذرماه و از بازار آغاز شد و بنا بود اتفاقاتی برای دولت روحانی به وجود آورند اما این اعتراض‌ها به سمتی رفت که از صدر تا ذیل را در برگرفت.

منصوری با اشاره به وضعیتی که موسسات مالی و اعتباری برای دولت تدبیر و امید به وجود آوردند، خاطرنشان کرد: اشتباه روحانی این بود که پس از این اتفاقات ارتباط با مردم را قطع کرد. دولت روحانی با کدام نظرخواهی مبلغ 30 هزار میلیارد تومان را به بدهکاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت کرد؟

این فعال سیاسی افزود: این حجم نقدینگی، اقتصاد ایران را دچار بیماری مزمن کرد. روحانی امتیازهایی را داد که در ازای آن چیزی نگرفت.

وی ابراز عقیده کرد: اقتصاد ایران مانند آتش زیر خاکستر زمینه اعتراض‌ها را در ایران فراهم می‌کند. اقتصاد غیرمولد، رانتی و ضد توسعه نتوانست از فرصت برجام استفاده کند. نهادهایی که براساس قانون نباید در اقتصاد دخالت کنند در اقتصاد غیرشفاف و غیرپاسخگو مانع جلب سرمایه‌گذاران می‌شوند.

قائم‌مقام حزب اتحاد ملت سپس تصریح کرد: بیماری در اقتصاد کشور وجود دارد که نمی‌گذارد سرمایه عظیم نفت هم‌افزایی لازم برای جامعه داشته باشد. ما از این وضعیت رها نخواهیم شد مگر اینکه سهم دولت از اقتصاد کمتر شده و این اقتصاد شفاف و پاسخگو باشد.

منصوری همچنین گفت: مردم در دو دوره به دولت روحانی رای دادند ولی در عمل، دولت موازی هم وجود دارد که گاهی اوقات زور و اختیاراتش از دولت رسمی بیشتر است. همین امر باعث عدم انسجام مدیریتی کشور شده است.

وی اظهار کرد: سهم رسانه ملی از بودجه امسال چند درصد افزوده شده است؟ این رسانه تا چه حد ملی عمل می‌کند؟ یکسویه‌نگری این رسانه ظرفیتی را ایجاد کرده است که مردم قهر کنند و تحت تاثیر رسانه‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی قرار گیرند. اگر این رسانه در چهار دهه گذشته وظیفه تعریف‌شده خود را درست ایفا می‌کرد با بحران بی‌اعتمادی و خطر تک‌صدایی مواجه نبودیم.

منصوری با اشاره به اینکه قوه قضائیه باید استقلال خود را حفظ کند و نظارت‌پذیر و پاسخگو باشد، گفت: این بی‌اعتمادی با دادرسی عادلانه و عملکرد این قوه قابل بازگشت است.

وی در ادامه تاکید کرد: نگاه ما برای حل مسائل کشور به داخل است. باید تلاش کنیم گفت‌وگوی ملی شکل بگیرد و تا برای مجموعه مشکلات کشور به دریافت مشترکی نرسیم نمی‌توانیم برای حل این مشکلات به رهیافت مشترکی دست پیدا کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:13 - 1397/10/09
پول مردم بوده نیازی به نظر سنجی نداشته مگه موقع بالا کشیدن نظر سنجی کردید
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1397/10/09
حزب اتحاد ملت؟ کدام ملت؟ اینها هم از قماش هستند ظاهرا خانم منصوری دچار توهم شده است.
Iran, Islamic Republic of
08:39 - 1397/10/09
هیچم اینطور نیست. اشتباه روحانی ول کردن همه چیز به حال خودش بود. دیگه دوره شیره مالیدن به سر مردم گذشته. عملتونو درست کنین. حرف زدن بسه
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/10/09
قطع ارتباط به خاطر گندی که زده
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/10/09
درست از فردای مرگ ناگهانی هاشمی رفسنجانی ، مواضع روحانی 180 درجه تغییر کرد .
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1397/10/09
روحانی باعث هنه این بدبختیهاس وبایداستعفابده به جزخرابی کاری نمیکنه نمیخواهدپس درهرصورت رفتنش به نفع ایران وایرانی ایران توبدترسن شرایط تاریخی اوردبیشترمسولینش بی کفایترینن وپروندشون نشان میده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر