کامیابی‌نیا: حقم نبود باز هم محرومم کنند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۱۹۸۷۳
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
۴۷۱۶
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ حرف بدی به بازیکن سپاهان نزدم و توهینی هم نکردم اما نمی‌دانم چرا محروم شدم اما می‌گویم که حق من محرومیت نبود.

خبرگزاری فارس: کمال کامیابی‌نیا در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس، اردوی این تیم در قطر، جدایی گادوین منشا از جمع سرخپوشان و وضعیت مصدومیت خودش صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

درباره دور جدید تمرینات تیم پرسپولیس صحبت کن.

ما حدود ۱۴ روزی تعطیل بودیم و بعد از تعطیلات تمریناتمان را آغاز کردیم. در این مدت تمرینات خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم بدن بازیکنان به شرایط مناسب برگشته اما اردوی سختی در قطر داریم و برنامه تمرینی سختی را اینجا پشت سر می‌گذاریم. در قطر صبح و عصر تمرین می‌کنیم و فکر می‌کنم در پایان این اردو به آمادگی ۱۰۰ درصد رسیده‌ایم اما انشاالله دیگر کسی تا آخر اردو مصدوم نشود و تیم کامل‌مان را برای نیم فصل دوم در اختیار داشته باشیم.

مارکو هم که تمرینات پرفشاری برای بازیکنان در نظر گرفته است.

قبل از اردوی قطر آقای برانکو به همه بازیکنان گفت که در اردوی قطر تمرینات سختی داریم و بازیکنان باید آماده این تمرینات پرفشار بشوند. فکر می‌کنم اردوی خوبی پشت سر گذاشتیم و استفاده خوبی از این اردو خواهیم کرد. بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته شده هم قطعاً در روند آماده‌سازی ما تأثیرگذار خواهد بود چرا که همه فوتبالی‌ها می‌دانند نیم‌فصل دوم کار تیم‌ها سخت‌تر است.

اردوی پرسپولیس در مکانی برگزار شد که تیم‌های بزرگی مثل بایرن مونیخ، پاری‌سن ژرمن و ... همراه با شما در این کمپ حضور دارند.

بله خوشبختانه تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا مثل بایرن‌مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن در قطر اردو دارند و این مسئله باعث خوشحالی ماست که جایی تمرین می‌کنیم که بهترین تیم‌های باشگاهی دنیا به آنجا می‌آیند. جا دارد که از مسئولان باشگاه پرسپولیس بابت برگزاری و فراهم کردن این اردو تشکر کنم که شرایطی فراهم کردند تا بتوانیم در این کمپ تمرین کنیم.

خیلی‌ها این انتظار را داشتند که پرسپولیس حتی بتواند با این تیم‌های بزرگ بازی تدارکاتی انجام بدهد اما این اتفاق رخ نداد.

ما هم فکر نمی‌کردیم که با این تیم‌ها بازی کنیم چرا که برنامه‌ریزی آنها از قبل مشخص است اما اگر این اتفاق می‌افتاد خیلی خوب بود. به هر حال تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا اینجا هستند و فکر می‌کنم اگر حتی بخواهند با پرسپولیس بازی کنند پول زیادی برای این بازی می‌خواهند.

منشا هم که از پرسپولیس جدا خواهد شد. نظرت در خصوص جدایی او از تیم چیست؟

منشا بازیکن خیلی خوبی است و زحمات زیادی هم برای پرسپولیس کشید اما به هر حال مدیران باشگاه و آقای برانکو صلاح دانستند که او با ما نباشد و باید به این تصمیم احترام گذاشت. قطعاً بازیکنان جدید می‌توانند در ادامه راه به ما کمک کنند.

نظرت در خصوص جذب بازیکنان جدید به پرسپولیس چیست؟

قطعاً بازیکنان جدید به ما کمک زیادی خواهند کرد اما آنها نیاز به جا افتادن در ترکیب تیم دارند و مطمئناً حضور آنها باعث بالا رفتن کیفیت پرسپولیس و بیشتر شدن روحیه بازیکنان خواهد شد.

برخی از مربیان یا حتی برخی از بازیکنان مدعی لطف داوری به پرسپولیس هستند. نظر تو در این خصوص چیست؟

اصلاً و ابداً اینطور نیست. مطمئناً همه تیم‌ها هم از داوری سود برده‌اند و هم ضرر کرده‌اند. کسی یا تیمی نمی‌تواند ادعا کند که یک تیم از داوری فقط ضرر کرده یا سود برده است. به نظر من باید به جامعه داوری احترام گذاشت و به آنها کمک کنیم تا اعتماد به نفس آنها در ادامه مسابقات بیشتر شود. مربیان و بازیکنان باید یاد بگیرند و به داوری‌ها اعتراض نکنند.

وضعیت کتف مصدومت به کجا رسید؟

خداراشکر وضعیت خودم خوب است و پس از صحبت‌هایی که با آقای برانکو جراحم انجام دادند تصمیم گرفتیم که عمل نکنم اما باید حجم عضلاتم را بالا ببرم و به همین دلیل هر روز روی دستم کار می‌کنم و خوشبختانه بهتر شدم. در حال حاضر هم دردی ندارم و باید روی آن کار کنم و امیدوارم با تمریناتی که انجام می‌دهم و با نظارت مارکو وضعیتم بهتر از این هم بشود.

نیم فصل اول با همه سختی‌هایش برای پرسپولیس خوب به پایان رسید، نظر خودت در این‌باره چیست؟

۱۰۰ درصد شرایط سختی در نیم فصل اول داشتیم. با همه کمبودهایی که وجود داشت. حسین ماهینی و محمد انصاری هم مصدوم شدند و آنها را از دست دادیم و این مسئله کار ما را سخت‌تر کرد چون فشار بازی‌ها بالا بود و این مسئله باعث مصدومیت بازیکنان شده بود اما خداراشکر که با همه سختی‌هایی که وجود داشت توانستیم نیم‌فصل اول را خوب پشت سر بگذاریم و هوادارانمان شاد شدند. امیدوارم که در ادامه راه وضعیت ما بهتر شود.

نیم فصل دوم را برای پرسپولیس چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

قطعاً در نیم‌فصل دوم کار تیم‌ها سخت خواهد بود چرا که تیم‌ها نسبت به هم شناخت بیشتری دارند و این مسئله کار همه تیم‌ها را سخت می‌کند. ما باید با آمادگی بیشتر و تمرکز بالا بازی‌هایمان را انجام دهیم و به همین دلیل باید تمرینات خوبی هم برگزار کنیم چرا که انتظار هواداران از ما بالاست.

با حکم کمیته انضباطی یک جلسه محروم شدی. واکنش خودت نسبت به این رأی انضباطی چیست و آیا این رأی را عادلانه می‌دانی؟

قسم می‌خورم که به بازیکن حریف هیچ حرف بدی نزدم و چیزی هم به او نگفتم. حتی بعد از بازی هم در مصاحبه‌ای گفتم که من توهین نکردم و نمی‌دانم چرا من را محروم کردند اما با این همه به رأی کمیته انضباطی احترام می‌گذارم و امیدوارم که دیگر چنین موضوعی برای من پیش نیاید. من در بازی با پارس جنوبی محروم بودم و فکر می‌کنم همان یک جلسه کافی بود اما حقم نبود که دوباره من را محروم کنند.

البته بجز تو برانکو هم محروم شد و حتی سرمربی پرسپولیس نسبت به محرومیت تو واکنش هم نشان داد.

باز هم تکرار می‌کنم که حرف بدی نزدم و هیچ فحشی هم ندادم. اما در بازی با سپاهان اخراج شدم و نمی‌دانم که گزارش بازی چه رد شد که برایم محرومیت در نظر گرفتند اما باید همه به این اتفاقات احترام بگذاریم و امیدوارم که همه بازیکنان را با یک دید ببینند چرا که اصلاً حق من محرومیت نبود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/10/24
من یه پرسپولیسم اما برانکو دلاله
تاج" چهار فینال آسیا دوقهرمانی دوبار نایب قهرمان. لنگ حقیر
Iran, Islamic Republic of
17:32 - 1397/10/24
برانگوی دلال پولکی. پول داده داوران رو خریده. کاویانپور فهمیدین چی گفته؟ مهر تاییدی بود بر دلال بودن برانگو
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/10/24
باید هم از داوران حمایت کنی،همین داوران که شرافت خودشون و فروختن حداقل باید سه بازی اخراج میشدی اما نشدی،بغد بازی سایپا هم باید تو و بلال و منقارزاده و شجاع محروم میشدید
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1397/10/25
توی این فوتبال کجا حق برقرار شده که تو دنبالشی... کل فدراسیون و کمیته انضباطی تمام فکر و ذکرشون لنگه. به تنها گزینه ای هم که فکر نمیکنن حقه
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/10/25
خاک برسرماالمپیک میخواستیم برگزارکنیم کجایی
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/11/02
اقای ۱۵:۰۱تو یه کیسه کش تمام عیار ی و تازه اینقدر حقیری که کیسه کش بودنتم قبول نداری .برانکو با دست خالی پرسپولیس رو برده فینال اسیا اونوقت شوفر دلال گرو و نیومایر رو اورده با چند میلیارد .پس کیسه کش خفه شو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر