جوان ۲۵ ساله خانه یک زن را به آتش کشید
۸۲۰۶۴۲
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
۹۴۸۰
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهم پرونده حریق عمدی در منطقه یافت آباد خبر داد .

عصر ایران: سرهنگ علی ولیپور گودرزی، در توضیح این خبر گفت: در آبان 97 ماه وقوع یک آتش سوزی در یک واحد مسکونی در خیابان چهاردهم معصوم به کلانتری 151 یافت آباد اعلام شد؛ با حضور مأموران کلانتری 151 و تیم آتش نشانی در محل ، اطفای حریق انجام شد .

در ادامه و با اعلام نظریه کارشناسی سازمان آتش نشانی مبنی بر عمدی بودن آتش سوزی ، پرونده مقدماتی با موضوع "حریق عمدی" تشکیل و پرونده جهت ادامه رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در تحققات میدانی ضمن شناسایی دوربین های مداربسته محدوده ی وقوع آتش سوزی به بررسی تصاویر بدست آمده از زمان و محدوده آتش سوزی پرداخته و در بررسی تصاویر موفق به شناسایی جوانی حدودا 25 ساله شدند که حدودا ساعت 22:00 به سمت ساختمان محل وقوع آتش سوزی رفته و دقایقی قبل از شعله ور شدن آتش از آنجا شده است .

شاکیه پس از رؤیت تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته، جوان داخل تصاویر را بلافاصله مورد شناسایی قرار داد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : حدود چهار سال پیش بود که در محدوده چهارراه سیروس به جوانی به نام فرزاد آشنا شدم که در آنجا دست فروشی می کرد؛ به او پیشنهاد دادم تا کار دیگری را برای خود انتخاب کند ، از آنجائیکه به ظاهر جوانی موجه و باادب به نظر می رسید به او عنوان کردم که اتاقکی در محل سکونتم دارم که می تواند در آنجا زندگی و استراحت کند؛ این جوان پیشنهاد و دعوت مرا قبول کرد و پس از آن در خانه ی من زندگی می کرد تا اینکه در همین اواخر به عنوان طلبکار از من درخواست پول کرد ! و من نیز به همین علت با او درگیر شده و او را از خانه ام بیرون کردم .

با توجه به اظهارات شاکیه ، دستگیری فرزاد در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار گرفت اما در همان مراحل اولیه ی آغاز اقدامات پلیسی جهت دستگیری متهم مشخص شد که شاکیه هیچگونه مدارک شناسایی و یا قراردادی فی مابین خود و متهم ( جهت کرایه اتاقک محل زندگی فرزاد در طول چهار سال گذشته ) تنظیم نکرده است !!

با توجه به بلامکان بودن فرزاد ، اقدامات ویژه پلیسی جهت دستگیری فرزاد در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت تا نهایتا محل تردد فرزاد در محدوده میدان شوش که در آنجا دست فروشی می کرد شناسایی و در مورخه25 دی ماه دستگیر شد .

فرزاد پس از انتقال به اداره شانزدهم پلیس آگاهی صراحتا به آتش زدن خانه ی شاکیه اعتراف کرد و در خصوص انگیزه خود به کارآگاهان گفت : طی این چند سال که در خانه شاکیه زندگی می کردم ، وی مرا به عنوان کارگر خدماتی به خانه ی مردم می فرستاد؛ علاوه بر آن کار نظافت خانه ی [شاکیه] را نیز انجام می دادم؛ حتی شاکیه در طول این سال ها مرا برای انجام کارهای کشاورزی به شمال می فرستاد و در آنجا تمامی کارهای کشاورزی را که او می خواست برایش انجام می دادم اما با این وجود هیچگونه پولی بابت کارکردن در خانه های مردم و ...

به من پرداخت نکرد تا اینکه از او درخواست کردم تا دستمزد این چند سال کار کردن را به من پرداخت کند که در کمال تعجب شاکیه مدعی شد که هیچگونه بدهی به من ندارد و پس از آن نیز مرا از خانه اش بیرون کرد ؛ کینه ی شدیدی از او به دل گرفته بودم تا اینکه تصمیم گرفتم تا خانه اش را آتش بزنم ؛ شب حادثه زمانیکه او از خانه خارج شده و [ به خانه دخترش رفته بود ] وارد خانه شده ، با بنزین آنجا را آتش زده و به سرعت با موتورسیکلت از محل دور شدم .

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم ، قرار قانونی از سوی دادیار محترم شعبه دهم دادسرای ناحیه 18 تهران صادر و متهم جهت ادامه تحققات و تکمیلی پرونده در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1397/10/26
بیا،اینم نتیجه کمک به مردای پررو
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/10/26
به فقیر جماعت نباید رحم کرد دلسوزی بیخود این مشکلات را بوجود می آوردیکی از مشکلات ملت ما همین دلسوزی بی مورد اگر فقیر لیاقت داشت خداوند خودش به او میداد
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
بخدادرست گفتی؟من خودم این بلاسرم اومده ؟اومدم ثواب کنم کباب شدم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1397/10/26
الان دیگه تو زندان هم سرپناه داری هم غذا
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1397/10/26
هیچ ثروتی اندوخته نمی شود الا حق مظلومی پایمال شده باشد قابل توجه شما که خودتان را پولدار میپندارید با این طرز تفکر تو ازهمه فقیرها فقیر تری انسان باش تمام این دنیا را داشته باشی صورت بر روی خاک خواهی گذارد حتی در شیکترین مقبره ویک کفن بیشتر نمیبری اعمالت مونست خواهد شد چه خوب چه بد بعداز تو هم مالت را میبرند ومیخورند یادت هم نمی کنند اما اگر انفاق برای رضای خدا ودست یک گرفتار را گرفتی بجای فخر فروختن می دونی تا شب زنده هستی یانه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
آفرین به شعورت .خوشم آمد .دوست عزیز خودت می تونی این جوری باشی؟
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1397/10/30
با سلام من با منفی نگری وانرژی منفی دادن مخالف ام . به نظر من این موضوع اینطوری ها نیست .دوم برادر شما چرا همان موقع که کار میکردی مزدت را طلب نکردی دیدی یک بار دو بار حقت را میخوره کار نمکردی نه این که چهار سال بعد بگی جمع حق مو بده و ما مردم خیلی نا پخته و خام قضاوت میکنیم . کمک کردن خوبه بهترین باز تاب را در زندگی دارد اما به شرط ها و شروط ها .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج