افزایش نشاط سربازان در دستور کار نیرو‌های مسلح
۸۲۱۳۰۳
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳
۵۶۳۲
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از انجام بررسی‌ها برای تدوین طرح «نشاط سربازان» از سوی نیروهای مسلح خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از انجام بررسی‌ها برای تدوین طرح «نشاط سربازان» از سوی نیروهای مسلح خبر داد.

سردار موسی کمالی با اشاره به برنامه‌های ستاد کل نیروهای مسلح برای بهبود کیفیت خدمت سربازی اظهار کرد: ستاد کل نیروهای مسلح برنامه‌های مختلفی را برای ارتقاء کیفیت خدمت سربازی و بهینه‌سازی این دوران در دستور کار خود دارد که ارتقاء نشاط سربازان نیز از جمله این برنامه‌هاست.

وی با بیان اینکه برنامه‌هایی نیز در گذشته برای خوشایندسازی دوران خدمت سربازی از سوی نیروهای مسلح تهیه و ابلاغ شده است، گفت: مسائلی همچون نشاط سربازان نیز در این طرح ها ابلاغ شده بود اما در نظر داریم که طرح دیگری را نیز برای افزایش نشاط کارکنان وظیفه عمومی تهیه کنیم.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تأثیرات موضع‌گیری اخیرش پس از انتشار ویدئویی از چند سرباز شاد، گفت: با توجه به جوی که پس از این موضع گیری به وجود آمد، بنا داریم تا طرح‌های دیگری را نیز برای ارتقاء نشاط سربازان و کارکنان وظیفه در نیروهای مسلح ارائه دهیم.

وی با بیان اینکه ستاد کل نیروهای مسلح از پیشنهادات و طرح‌های مختلف برای ارتقاء نشاط سربازان استقبال می‌کند، تصریح کرد: افرادی که ایده و نظراتی در مورد طرح افزایش نشاط سربازان دارند می توانند ایده های خود را به معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح منتقل کنند تا پس از بررسی این ایده‌ها نسبت به اعمال آنها که قابلیت اجرا دارند، اقدام شود.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:20 - 1397/10/28
سردار عزیز.... سرباز باید سربازی کند...کمی هم چاشنی سختی .وسرد وگرم چشیدن.....حالا این چه فکری است که سرباز را لای پر قو خوایاندن.و. لی لی به لالاش کردن......نکنیداینکاررا که روز سختی همه شون رها میکنند ومیروند
United States
10:48 - 1397/10/28
با تعداد سربازان کم شب شب نگهبانی با پایوران درگیر مسایل مالی زندگی جامعه که خودشون افسردگی گرفتن کدوم طرح نشاط رو میخایید اجرا کنید یه قرص مسکن درد رو برا مدت محدود کم می‌کنه این طرح شما هم همونه فقط جهت خالی نبودن عریضه ورفع تکلیف اینکار انجام میشه.....راهکاری از خود پایوران درگیر با سربازان سوال کنید بهتره بطور نمونه افزایش حقوق وظیفه ها سالیانه نه این صدقه ای که میدن سابقه کاری برا وظیفه ها لحاظ کردن ...استفاده از تکنولوژی وارتش حرفه ای و استفاده از وظیفه ها در خدمات اجتماعی
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/10/28
بهترین نشاط اینکه هرکه به سن سربازی می رسه یه کارت پایان خدمت بهش بدید،،،،آقای کمالی بایه کامنت جوگیرنشو،مگرشماهم نظرداری دریه انتخابات شرکت کنی بعداین همه سال ماندن دراین پست.ول کن بابا بذارکس دیگر بیاد بجای تو.
Australia
11:14 - 1397/10/28
چیه دو تا کلیپ در میاد فکر میکنید باعث نشاط شدید ؟
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/10/28
۱۰۴۸ ایناره به کسی بگو که بفهمد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج