برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۲۱۸۹۲
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۷
۱۱۱۱۱
برانکو ایوانکوویچ در یک گفتگویی طولانی و خواندنی با هفته نامه کیهان ورزشی به نکات جالب و تازه ای در دوران فوتبالش در ایران اشاره کرد.

برانکو ایوانکوویچ در یک گفتگویی طولانی و خواندنی با هفته نامه کیهان ورزشی به نکات جالب و تازه ای در دوران فوتبالش در ایران اشاره کرد.

سرمربی پرسپولیسی ها که به دلیل موفقیت های متوالی تبدیل به چهره ای بسیار محبوب تر از دوره حضورش در تیم ملی فوتبال ایران شده است در این گفتگوی جدید به نکاتی اشاره می کند که بعضا برخی از آنها را نشنیده ایم.

او در این مصاحبه اشاره کرده است که رابطه خوبی با اغلب سرمربیان لیگ برتر مثل امیر قلعه نویی، شفر، یحیی گل محمدی و ... دارد و نکته جالب گفتگوی او جایی است که او در خصوص خودش می گوید مثل گل بابونه آرامش بخش است!

برانکو که فردا از اردوی قطر به تهران بازخواهد گشت در حال حاضر در مرکز جنجالی است که یک سر آن به سرمربی تیم ملی ایران بازمی گردد اما ایوانکوویچ در این گفتگو هم تلاش کرده وارد حاشیه ناراحت کننده فوتبال ایران نشود.

مصاحبه برانکو را بخوانید:

*چقدر با اولین روزی که به عنوان دستیار بلاژ به ایران آمدید تغییر کرده اید؛ هم رفتاری و هم فنی؟

-وقتی آمدم ایران یک مربی شکل گرفته بودم که ۱۵ سال سابقه داشتم. این خوشبختی را داشتم در کشورم کرواسی هم در باشگاه مربی بودم و هم در تیم ملی. با تجربه غنی ۱۵ ساله وارد این کشور شدم. از ۱۷ سال قبل که با «چیرو»(میروسلاو بلاژویچ) به ایران آمدم الان خیلی بهتر هستم.

بدون یادگیری و کار مداوم نمی توانستم به این سطح برسم. در کنار آن یادگیری ها، فوق لیسانس فوتبال گرفتم. مدام روی خودم کار کردم و هنوز به دنبال به روز شدن هستم. متون فوتبالی و اخبار را دنبال می کنم. یک مربی هیچوقت نباید فکر کند کامل شده است.

*البته از نظر ظاهری هم تفاوت هایی زیادی داشته و خوش تیپ تر شده اید.

-حالا که این را گفتید یک ناهار مهمان من هستید.

*فوتبال ایران چقدر تغییر کرده است؟همچنین جامعه و مردمی که امروز در سطح شهر می بینید با آن روزها چه تفاوت هایی دارند؟

-فوتبال مدام در حال تکامل است. هم در ایران و هم در دیگر نقاط دنیا. بازیکنان امروز آماده تر هستند. نظم و دیسپلین تاکتیکی بیشتر و شرایط کاری در اینجا بهتر شده است.البته مشکلات مالی مثل همان روزها است. این مشکل را به سادگی نمی توان حل کرد.

*مردم چطور؟ از دید شما با این فوتبال خوشحال تر از قبل هستند؟

-خب من تجربیات خیلی خوبی با مردم ایران داشته ام.آنها شاد و مهربان هستند. در ایران مردم بطور خارق العاده فوتبال را دوست دارند. آنها در فوتبال خیلی احساسی تر و با انگیزه تر هستند نسبت به گذشته.

*آن پروفسور آرام و کم حرف دوران بلاژ، حالا عصبانی می شود، طغیان می کند و اهل چالش است؛ چه بر شما گذشت؟ اینها محصول گذر عمر است یا اثرات کار در فوتبال ایران؟

- من وقتی دستیار چیرو بودم تصمیم گیرنده نهایی نبودم و رهبری سیاست گذاری ها با من نبود. من خودم را با خواسته های ایشان هماهنگ می کردم. اما الان همه چیز بر عهده من است.در این سالها کشورهای مختلف را شناختم.

*اما در زمان حضورتان در تیم ملی به عنوان سرمربی هم آرام و بدور از جنجال بودید.

- چون آن زمان کمتر مرا می دیدید. الان هر روز در دید هستم. البته روی یکسری مسایل عصبانی می شود. مسایلی که روی سرنوشت خودم و بازیکنانم تاثیر می گذارد.

برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...

*صبر و حوصله تان کم نشده است؟

- نه. خیلی انگیزه دارم. صبور هستم اما از طرفی همین الان بی صبرانه منتظرم لیگ شروع شود. دائم در حال یادگیری مسایل جدید هستم.

*صادقانه بگوئید آیا این برداشت برای شما ایجاد نشده که اگر بخواهید در فوتبال ایران آرام و کم سر و صدا باشید حق تان خورده می شود؟

- خب بله، طبیعی است. برای این واکنش نشان می دهم که حقم لگد مال نشود.

*اگر زمان به عقب برگردد کدام اشتباه را در فوتبال ایران انجام نمی دهید؟

- من موردی برای تاسف خوردن ندارم. درست است که اشتباهاتی داشته ام و از این به بعد هم خواهم داشت اما فکر نمی کنم اشتباهاتم تاثیر گذار بوده است. البته من سعی می کنم به گذشته بر نگردم و همواره جلو را نگاه می کنم.

*روزی که بعد حذف از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان در میان آن سیل انتقادات از ایران رفتید، تصور این را داشتید برگردید و مثل یک فرمانده فاتح، محبوب بخشی از جامعه ایرانی شوید؟ پیش آمده بود که در خلوت با خود بگوئید: یک روز برمی گردم و خودم را ثابت می کنم؟

-وقتی از ایران رفتم مطمئن بودم برمی گردم اینجا. البته نمی دانستم چگونه و با چه روشی. من در تمام آن سالها با ایران و سه باشگاه ارتباط داشتم.

*کدام باشگاهها؟

- سپاهان، پرسپولیس و فولاد مرا می خواستند اما هر بار جور نمی شد که بیایم.

برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...

* از استقلال چطور؟

-خیر.بعد از جام جهانی وقتی از ایران رفتم می توانستم سرمربی تیم ملی کرواسی شوم. پیشنهادش را داشتم ولی خودم قبول نکردم چون می خواستم وارد مرحله کار در سطح باشگاهی شوم.بگذارید یک جمله را بگویم. من الان خوشحال ترین آدم روی زمین هستم! می دانید چرا؟ چون ذره ای تنفر در وجودم نیست.حاضر نیستم به کسی بدی کنم. به خودم و دانش خودم ایمان دارم.سرنوشت شما را می برد به جایی که باید ببرد.هر روز به این فکر نمی کنم از کسی انتقام بگیرم یا خودم را به کسی ثابت کنم.

*تصوروبرداشت ما این است که برانکوی پرسپولیس دایره اختیارات وسیع تری نسبت به برانکوی دوران تیم ملی داشت و به همین دلیل طی سالهای اخیر ایده های خودش را پیاده کرد و موفق شد.

-البته در تیم ملی هم کاملا دستم باز بود. هم در دوره آقای فراهانی و هم در دوره آقای دادکان. هیچوقت ازمن نپرسیدند که چرا آن بازیکن دعوت شد و این بازیکن دعوت نشد. همیشه با هم مشورت می کردیم؛ درباره پاداش ها و کمپ ها و ...می دانستم برخی مسایل شدنی نیست و با آنها کنار آمده بودم.نتایج مان هم درخشان بود. آن ۴ سال موفق ترین ۴ سال تاریخ فوتبال ایران بود.قهرمان بوسان شدیم.

باید قهرمان جام ملتها هم می شدیم که سوم شدیم. قهرمان غرب آسیا و جام ال جی شدیم. به جام جهانی رفتیم.در آسیا کره ای را بردیم که چهارمین تیم ملی دنیا بود در آن سالها. با ژاپنی که قهرمان آسیا بود در بین ۸ تیم برتر جهان بود مساوی کردیم. بعد از جام جهانی هم قراردادم تمام شد ورفتم؛ کل داستان همین بود.

*الان در پرسپولیس هر بازیکنی که در چارچوب انضباطی شما نباشد به راحتی و بدون واهمه کنارش می گذارید، در این دو سال نیز از این دست بازیکنان داشتید.مدیران باشگاه نیز از شما در قبال چنین تصمیماتی حمایت می کردند.آیا در آن مقطعی که سرمربی تیم ملی بودید هم در شرایطی قرار داشتید که از سوی مدیران در مواجهه با بازیکنانی که به اصطلاح سالار بودند حمایت شوید؟

- بله؛ بودند بازیکنانی که من در برخی مقاطع نام شان را خط زدم. مثلا از استقلال و پرسپولیس دو بازیکن داشتیم و از فولاد ۵ بازیکن. روی من فشاری نبود. آنچه در تیم ملی ایران جالب بود و الان هم هست، این مسئله است که بازیکنان خیلی تیم ملی را دوست داشتند. بزرگترین ستاره استقلال در آن روزها «فرهاد مجیدی» بود. من ایشان را کنار گذاشتم. شاید الان بابت آن تصمیم متاسف باشم اما آن روزها مجبور بودم از بین او و «آرش برهانی» بازیکن جوانتر را انتخاب کنم.

برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...

*چرا متاسف هستید؟

-چون همواره دودل بودم نسبت به آن دو بازیکن اما به هر حال همیشه آنالیز می کنم. من بزرگترین ستاره استقلال را خط زدم ولی کسی به من چیزی نگفت. با فرهاد مجیدی حرف زدم و برایش دلیل آوردم که چرا خطش زده ام.طبیعی بود ناراحت باشد اما می دانست من سرمربی تیم ملی هستم.

*«پرسپولیس شما» امروزکمترین منتقد در میان پیشکسوتان این باشگاه را دارد؛ شاید الان انگشت شمار باشند آن منتقدان، چه مسیری را طی کردید برای رسیدن به این نقطه؟

-بزرگترین علت این اتفاق صداقت من بود. دلیل دیگرش احترام گذاشتن است. من به همه آنهایی که روزی برای این تیم زحمت کشیده اند احترام گذاشته ام.هر کسی یک آجر برای پرسپولیس گذاشته قابل احترام است.

*تیم تان در این سه سال از روحیه ای برخوردار بوده که فقدان نفرات کلیدی، پنجره بسته و ... خدشه ای به کارتان وارد نکرد، منشا این روحیه کجا بود؟

- آن روحیه که شما می گوئید از نام بزرگ این باشگاه و هوادارانش گرفته می شد.

*نمونه مشخص این روحیه در فوتبال دنیا، مسی و رونالدو هستند که سالها برای تصاحب توپ طلا تلاش کردند و ذره ای از انگیزه شان کم نشد.

- می خواستم همین مثال را بزنم. به همین دلیل ده سال است که آنها بهترین هستند. می دانید چه فشاری روی کار آنهاست؟ همواره می گویند:«هرگز من به اندازه کافی خوب نیستم و می توانم بهتر شوم.» پول برای آنها مهم نیست. سالانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمد دارند اما انگیزه شان کم نمی شود.

*معمولا بازیکنان ایرانی بعد یک فصل یا دو فصل قهرمانی ارضا می شوند، چه حربه ای را بکار برده اید که این تیم، در راه موفقیت سیری ناپذیر شده است؟

-این روحیه درست شد چون من روی آن اصرار دارم. با تمام احترامی که برای بازیکنان مسن تر دارم حتی آنها هم باید هر روز خودشان را به من ثابت کنند. بهترین نمونه برای این صحبت «سید جلال حسینی» است. جوری تمرین می کند که انگار تازه بازی کردن را آغاز کرده است.

فلسفه کاری اش را تغییر داده و به همین دلیل در این دوسال بهترین بازیکن بوده است. یک زمانی در پرسپولیس و تیم ملی به شکلی بود که طرف وقتی فیکس می شد تا وقتی که دلش می خواست فیکس می ماند و ربطی هم به مربی نداشت. آنها طاقت رقابت را نداشتند. اما در تیم من اینطوری نیست. بازیکن دیروزهر چه بود تمام شد و امروز باید بار دیگر خودش را به من ثابت کند. این فلسفه کاری ما در پرسپولیس بوده است. من به بازیکنانم یاد می دهم که روی موج شادی دیروز قرار نگیرند. دیروز تمام شد.

برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...

*ما معتقدیم یکی از رمزهای موفقیت شما ایستادگی بر سر اصول است؛ بطور مثال بازیکنی مثل «محسن مسلمان» را با علم به توانایی های فنی اش کنار می گذارید تا اصول را حفظ کنید. در داستان «طارمی» و «رضاییان» و بقیه جداشدگان نیز همین مسئله دیده شد. این اصولگرایی ممکن است در آینده با کمی انعطاف نسبت نفراتی که نام بردیم مواجه شود؟

- جوانتر که بودم خیلی خشن و تیز بودم. الان خیلی منعطف هستم و این تاثیر گذر عمر است. برای من مهمترین مسئله «تیم» است. بازیکن باید بداند بخشی از تیم است. من با هیچکدام از این نام ها مشکل شخصی ندارم.

*البته از دید ما الان خشن تر از دوران قبل هستید.

- نه، من الان مثل گل بابونه آرام بخش هستم.

*آیا درست است که برانکو با تعدد ستارگان تیم های تحت نظرش مشکل دارد؟ آیا شما با نفرات محدود بهتر کار می کنید؟

- همیشه تکرار می کنم که دوست دارم در تیمم ستاره داشته باشم مخصوصا پرسپولیس که باید ستاره داشته باشد. من این خوشبختی را داشته ام که در تیم های مختلف با ستارگان کار کرده ام. در تیم ملی ایران با علی دایی، کریم باقری، علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان و ...اینها اعجوبه بودند. در کرواسی هم با بوبان، شوکر، بیلیچ، یارنیچ، پروسینکچی،بوکسیچ و ...کار کردم، اینها نسل قبل بودند و در نسل بعدی با مودریچ، مانژوکیچ،لورن،ویدا، کواچیچ و ...کار کردم. بازهم می گویم که باشگاهی بدون ستاره نمی تواند به جایی برسد ولی ستارگانی که در خدمت تیم باشند. من هم از کار کردن با آن ستارگان لذت می برم. ستارگان هستند که مردم را جذب می کنند. اسپانسرها تیم های پرستاره بیشتر دوست دارند.

*زمان آمدن به ایران، هیچ پالس یا حتی وعده صریحی مبنی بر مربیگری تیم ملی وجود نداشت؟

- نه، هرگز. حتی به این موضوع فکر هم نکردم.

*تیم پرسپولیس، از نظر بدنی در دو سال اخیر «فوق العاده» بوده است و قطعا این فاکتوردر موفقیت های پرسپولیس موثر بوده است. حتی می توان آمادگی و حفظ شرایط بدنی بازیکن مسنی مانند «سید جلال حسینی» را به روش های بدنسازی شما ربط داد. چرا در زمان مربیگری تان در تیم ملی، این آمادگی را نداشتیم؟

- شرایط تیم ملی و باشگاه متفاوت است. شما تیم ملی را ده روز در اختیار دارید. دایی، یحیی، سهراب، زندی، مهدوی کیا و...یک هفته قبل از جام جهانی به ما اضافه شدند. ستار زارع در همان تمرینات رباط صلیبی پاره کرد. شما درست می گوئید.تمرینات بدنسازی خیلی مهم است. مثل کار فنی، اما از طرفی در باشگاه بیشتر می توان کار کرد روی این بخش.

*همه دنیا کی روش را یک مرد با روحیه تهاجمی می شناسند. نه اینکه این رفتار را تأیید کنیم اما ما شما را همواره یک مربی با برخورد مناسب و ویژه می دانستیم که هرگز با هیچکس تنش نداشته است. آیا در سال های اخیر اتفاق خاصی رخ داده که شما با کی روش و بعضا مربیان تیم های رقیب و داوران و... هر از چندگاهی تنش پیدا می کنید؟

- من چه چیزی علیه کی روش گفتم؟ می توانید یک نمونه بیاورید؟ تا جایی که می دانم فقط او علیه من و پرسپولیس و کادر فنی ام صحبت کرده است. شما جایی دیدید که من علیه او بیانیه ای صادر کنم؟ یا از طرف کادرم حرفی زده شود؟ کروش خودش با خودش دعوا می کند. می نویسد، پست می گذارد و ... ومن اهمیت نمی دهم. از هیچکسی متنفر نیستم و دنبال انتقام نمی روم و به همین دلیل خوشحال ترین آدم دنیا هستم.

*چرا مردم در ایران آنطور که باید از فوتبال لذت نمی برند؟

- از بازی های ما که خیلی لذت می برند.

برانکو: بابت خط زدن فرهاد مجیدی متاسفم ولی ...

*اما خواسته یا ناخواسته بیشتر درگیر حواشی فوتبال هستند تا موضوعات دیگر.

- این بخش به رسانه ها برمی گردد.رسانه ها بیشتر به حواشی توجه می کنند تا فعالیت های بشردوستانه بازیکنان. کدام رسانه توجه داشته به این موضوع که؛بازیکنان تیم من مبلغ قابل توجهی را جمع کردند برای تهیه دو ویلچربرقی و اهدای آن به دو فرد نیازمند؟ فقط دنبال این هستند که در تمرین کدام بازیکنان دعوا کردند. فوتبال که جنگ نیست. در نهایت همه ما همکار هستیم. من با شفر ارتباط خوبی دارم. با قلعه نویی که الان رقیب مستقیم من است رفیق هستم. به یحیی که روزی شاگردم بوده احترام می گذارم. علی دایی بازیکن من بوده و الان از دیدار با او لذت می برم. برای مجید جلالی هم خیلی احترام قائل هستم.

*چه حسی دارید وقتی که در این لیگ باید با شاگردان سابق خودتان، نفراتی چون کریمی، نکونام، دایی و گل محمدی و...مقابله کنید؟

- قشنگ تر از این چه چیزی هست؟ البته من حاضر نیستم به برادر خودم هم ببازم. دوست دارم شاگردان سابق خودم را ببرم و بعد برایشان کری بخوانم.

*این همان روحیه آشنای پرسپولیس است که می گوید: «باید برنده بود.» اتفاقا روزی از علی پروین جمله ای شبیه جمله شما را شنیدیم که می گفت: هیچوقت دوست ندارم ببازم.

- من همیشه دربی استقلال و پرسپولیس را مثال می زنم. چه چیزی از این بهتر و زیباتر است؟ من عاشق جو قبل از دربی هستم وقتی طرفداران دو تیم سر به سر هم می گذارند و ...

*تعداد زیادی مدیر در این سالها به باشگاه پرسپولیس رفت و آمد داشته اند اما شما همچنان مانده اید؛ این عدم ثبات مدیریتی آزار دهنده نبوده است؟

- البته این قطعا مشکل ساز بوده است. من نمی توانم به جزئیات اشاره کنم. همانطور که ثبات و استمرار در بحث مربیگری مهم است در بحث مدیریت هم اهمیت دارم. از روزی که به این باشگاه آمده ام برای اولین بار است که ۷ بازیکن جدید جذب کرده ام. خیلی اصرار نداشتم روی تغییرات زیاد.

*درباره شفر و سبک کاری اش چه نظری دارید؟

- شفر را بیش از ۲۰ سال است می شناسم. خیلی با تجربه است و نتایج خوبی گرفته است. وقتی آمد استقلال، این تیم را بالا کشید. هر کدام از ما سبک خودمان را داریم.

*آیا سبک و ایده جدیدی را در لیگ امسال دیده اید؟

- خب یحیی گل محمدی روی فلسفه کاری خودش اصرار دارد.استقلال هم همینطور.قلعه نویی با استایل و سبک خودش که موفق هم است بازی می کند. زیبایی فوتبال به همین سبک های مختلف است.

*صبح از خواب بیدارمی شوید و می شنوید بازیکنان به دلیل عدم دریافت مطالبات خود اعتصاب کرده اند؛ چه حسی پیدا می کنید؟

- من بازیکنان را درک می کنم چون این شغل آنهاست و خانواده دارند. هر کسی روی دریافتی خود حساب می کند.ثبات مالی خیلی مهم است.

*اخیرا با شفر گفت و گویی را داشتیم. معتقد بود تیم های ایرانی با فوتبال بلند به جایی نمی رسد و از بازی تیم شما مثال آورد و گفت آن سبک فوتبال نهایتا تا فینال آسیا می رسد و برابر کاشیما، وقتی حریف یک مدافع بلند دارد که همه توپ ها می زند عملا به بن بست رسیده است.

-من با این نظر تا جایی موافقم که در آسیا نتیجه گرفتن برای تیم های ایرانی ساده نیست اما ما آنجا عالی نتیجه گرفتیم.مسئله این است که رقبای ما بازیکنان خارجی که هر کدام چند میلیون دلار ارزش دارند را جذب می کنند و این توازن را برهم می زند. تفاوت ما با آنها در همین بازیکنان گرانقیمتی است که می خرند.

آن بازیکنان کیفیت ایجاد می کنند. برای ما سیامک نعمتی بازی می کرد، البته اگر در بازی برگشت بازی می کرد شاید می بردیم. ما در همان بازی که آقای شفر می گوید، اگر علیپور دقیقه ۵ آن گل را می زد یا شانس دیگرمان در نیمه اول گل می شد و داور بازیکنی که بشار را زد اخراج می کرد و ...همه چیز متفاوت می شد. داور دقیقه ۹۳ بازیکن ما را اخراج کرد در حالیکه خطا روی یار ما شده بود.

*پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود؟

- بر اساس اطلاعاتی که گرفته‌ایم، بازی‌های ما بسیار پرفشار خواهد بود. هر سه، چهار و پنج روز یک بار بازی خواهیم داشت. بازی‌های لیگ، جام حذفی و همین‌طور لیگ قهرمانان آسیا. هدف‌مان جنگیدن برای قهرمانی است، برد در بیشترین تعداد بازی‌ها و از این مسئولیت‌مان فرار نمی‌کنیم چون به هواداران‌مان بدهی داریم. بزرگی باشگاه پرسپولیس این وظیفه را به عهده ما گذاشته است.

*به عنوان سوال آخر، آیا بازیکنی هست که همین الان آرزوی جذب او را داشته باشید؟

- نه، من بازیکنان بزرگ زیادی را تمرین داده ام. مثلا کریمی که استعدادش مساوی با استعداد مسی بود اما متاسفانه مصدومیت سختی برایش پیش آمد. او را با فان باستن مقایسه می کنم که دچارهمان مصدومیت شد و کنار رفت اما کریمی باز هم بازی کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 27
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
22:52 - 1397/10/29
عوضی تر از برانگو ورسانه های خائن داخلی در هیچ کجای دنیا نداریم،الان هم اسم فرهاد مجیدی را اوردی که دل استقلالی ها بدست بیاری ،و در مورد بر تیم ملی صحبت میکنید که فشار به تیم ملی زیادشودتا تمرگز خودشان را از دست بدهندوبا استرس بازی کنند عجب شیطانی توهستی برانگو،.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
عوضی تر از تو کسی نیست
United Arab Emirates
23:07 - 1397/10/29
کیهان ورزشی چرا در مورد دلالی در سال2004که از زبان حامد کاویانپور از ان صحبت کرده بودند سوال نکردید.مثل اینکه اقای برانگو در ان زمان سرمربی تیم ملی ایران بودند.
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/10/29
چقدجنتلمن وباکلاس حرف میزنه خدائیش.کاش کیروشم یه ذره ازانسانیت وفهم برانکو روداشت.بایدبخاطرحرفاورفتارش ازجابلن شد
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1397/10/29
شخصیت باید ذات لنسان باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1397/10/29
الان این کیسه ها میان زر میزنن ای خاک عالم تو سر کیسه زبالتون کنم
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1397/10/29
نه آقای برانکو متاسف نباش فرهاد اهل پکیج دادان نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
آخه تو کشورهای عربی پکیج میداد خخخخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/10/30
عشقی اقای برانکو کاش بازی ها زودتر شروع شن از بس ندیدیمتون دلمون گرفت
United Arab Emirates
00:02 - 1397/10/30
درود بر برانکو مرد جنتلمن
United Arab Emirates
00:09 - 1397/10/30
استاد برانوو
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
بزرگترین حسرت ششتقلالیا داشتن مربی جنتلمتی چون برانکو هستش والسلام.
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1397/10/30
احسنت.دردوبلات بخوره تو سر کیروش بی ادب وبی شخصیت.
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/10/30
زنده باد به این پاسخ های قشنگ و مودبانه و فوتبالی . درود به برانکو که همیشه متشخص بوده و هست .
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۱
چرا جواب کاویانپور و نداد؟کاویانپور که استقلالی نیست از خودتونه،مربی که اونجوری از بازیکن پول گرفته واسه اینکه دعوتش کنه شما بهش میگید جنتلمن؟ادم باید خیلی بیشرف باشه که اینکارا رو میکنه،شما باید دعا گوی وزیر باشید،اگه همین نیم فصل داوران بیشرفی که خوذشون فروختن اگه درست قضاوت میکردن،الان این حرفا رو در مورد برانکو میزدید؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1397/10/30
برانکو مربیه بعدش کیروشم مربیه آدم خجالت. میکشه با هم مقایسشون کنه
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1397/10/30
بدون تاج و داوری هیچی نیستی، خودت هم خوب میدونی، این چند سال ک ایران بودی لنگ مربی هم نداشت قهرمان می شد .چون ابر و مه و خورشید و فلک در کارند تا لنگ جام بیاورد. دیگه اظهر من شمس شده
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1397/10/30
مربی ای که حاصل و دسترنج ساختن بازیکن تینهای دیکر از سراسر گشور براش بازیکن پیدا کنند و خودش بازیکنی رو بیاره که در کشورش برای اویزان کردن گفشهاش اقدام بکنه و ا میلیارد بده و پول بی زبان دولتی رو به مهدی ترابی عزیز بده همچین کسی پرفسوری رو در حقیقت افتخاری کسب کرده نه حاصل تلاشش وحتماً با کیروش باید تفاوت فاحشی داشته باشه و باید خنده اش بگیره چرا که حرف حق دو حالت گریه و خنده بیشتر رو نداره ، امیدوارم این متن رو در نطریات به سمع و نظر مردم برسانید .ممنون.
Iran, Islamic Republic of
02:48 - 1397/10/30
چقدر با ادب و پرستیز صحبت میکنه.
اگه کیروش بود الان با این سوالا پنج تا تیمو به جون هم مینداخت.
واقعا بدگویانش همه از رو حسادت حرف میزنن.میدونن تا برانکو باشه.هر چی بدون به جایی نمیرسن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۳۰
فقط اونایی که شخصیت ندارن درکش نمیکنن
Iran, Islamic Republic of
04:53 - 1397/10/30
البته پیرمرد خرفت شما همش به علی دایی در سن 50 سالگی بازی میدادید واسه همین فقط تونستی برابر انگولا به سختی 1 امتیاز بگیری
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/10/30
کاویانپور خودش الان توی حبسه به جرم هزارو یک خلاف . فعلا یکی باید کاویانپور رو خلاص کنه . خخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/10/30
من سال 2004 از مربیگریش خوشم نمیومد. ولی الان یه مربی با دانش و حرفه ای شده برانکو. بعدشم تمام اسطورهایی که اسم برد همه پرسپولیسین من نمیدونم کیسه کشا به کدام نداشته خود میبالن
Iran, Islamic Republic of
11:29 - 1397/10/30
درود بر برانکوی بزرگ و با شخصیت
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/10/30
دردوبلای برانکو بخوره توسر هرچی کیسه کشه ودلال موزامبیکی
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1397/11/04
اها خودش که مربی تیم ملی بود کسی نباید بهش خرده می گرفت اما حالا خارج از اختیارات هی حرف می زنه جو بهم میزنه بابا چرا نمی فهمه این تیم ملی کشوری که برای اینکه ایران شود خون دلها خورده است البته اینا چند ساله کشور مستقل دارند یه خورده عشق به وطن واین حرفها براشون تازگی داره ای بی خردهای که این بابا برای بهم خوردن اتحاد تیمی مورد حمایت اونهاست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
ادیب_1
ادیب_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالازم_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر