کویل و بالدوین در ادامه سری ماموریت غیرممکن
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۲۲۵۷۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
۳۴۷۵
سینما هنری کویل (Henry Cavill) و الک بالدوین (Alec Baldwin) برای بازی در سری هفتم و هشتم فرنچایز ماموریت غیرممکن باز می‌گردند تا با فلش‌بک حضور آن‌ها نشان داده شود.

سینما گیمفا: سینما هنری کویل (Henry Cavill) و الک بالدوین (Alec Baldwin) برای بازی در سری هفتم و هشتم فرنچایز ماموریت غیرممکن باز می‌گردند تا با فلش‌بک حضور آن‌ها نشان داده شود. فرنچایز اکشن طولانی مدت تام کروز که نه تنها بخاطر بدلکاری‌های فوق‌العاده‌اش شناخته شده، بلکه بخاطر شخصیت‌های ثابت به شهرت رسیده است. این اتفاق بخاطر کارگردانی Rogue Nation و Fallout توسط کریستوفر مک‌کواری (Christopher McQuarrie) افتاده است.

کویل و بالدوین در ادامه سری ماموریت غیرممکن

مک‌کواری شخصیت‌های محبوب فرنچایزهای زیادی را بازگردانده مانند میشل مونان (Michelle Monaghan) در نقش همسر سابق اتان هانت، جولیا و الک بالدوین در نقش مامور جدید IMF، آلن هانلی. او شخصیت‌های جدیدی نیز معرفی کرد مانند صحنه‌های دزدی ونسا کربی (Vanessa Kirby) در نقش White Widow.

هرچند بزرگترین بازیگری که به این سری فال‌اوت پیوست، هنری کویل بود.‌ او در نقش مامور CIA، آگوست واکر ظاهر شد و با سبیل و حرکات اکشن دل طرفداران رو بُرد هرچند بهترین مرگ در فرنچایز برای او رقم خورد. بنظر می‌رسید با اتفاقاتی که برای واکر و هانلی در فیلم افتاد، هیچ آینده‌ای برای آن‌ها در سری بعدی وجود ندارد اما حالا که مک‌کواری قرار است دو دنباله بعدی را بنویسد، این دو باز در این فرنچایز حضور خواهند داشت.

طبق گزارش سایت خبری هالیوود ریپورتر، مک‌کواری، کویل و بالدوین را به فیلم جدید خود باز خواهد گرداند. این گزارش حاکی از این است که هنوز برای گفتن این ایده خیلی زود است و شاید فیلم‌نامه مجددا تغییر کند. اگر این اتفاق بیفتد، آن‌ها را در فلش‌بک‌ها خواهیم دید. مشخص نیست آن‌ها در دنباله بعدی یا هر دو دنباله بازی خواهند کرد و همان شخصیت‌ها را ایفا می‌کنند یا در قالب متفاوتی ظاهر می‌شوند.

اگر این خبر درست باشد و کویل و بالدوین به دنباله‌های این فرنچایز بازگردند، بزرگترین سوالی که پیش می‌آید این است که چگونه به داستان بعدی ربط پیدا می‌کنند. مک‌کواری به خوبی دو دنباله قبلی را به هم ربط داد و شاید اینبار هم همین کار‌ را کند.

کویل و بالدوین در ادامه سری ماموریت غیرممکن

هانلی و واکر هر دو به CIA مرتبط هستند و این نشانه نقش بزرگی از سازمان IMF است. هانلی گرداننده سابق CIA بوده، درحالیکه واکر یکی از ماموران عالی‌ رتبه است. البته واکر به اسم جان لارک، رهبر Apostle، شناخته شده و این فلش‌بک‌ها نشان می‌دهند چگونه آپوستل وارد CIA شده و کنار اتان قرار گرفته است. و اگر فلش‌بک‌هایی باشند که روزهای اولیه واکر را بعنوان مامور CIA نشان دهند، هانلی در این بخش حضور خواهد داشت.

این تنها یک حدس است و براساس شایعاتی که اعلام شده است. چیزی که با اطمینان می‌دانیم این است که مک‌کواری در حال کار روی فیلم‌نامه است تا فیلم‌برداری را در سال ۲۰۲۰ شروع کند. پارامونت سری هفتم را سال ۲۰۲۱ و سری هشتم را سال ۲۰۲۰ اکران می‌کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان