جایزه اصلی «برنده باش» کاهش یافت
۸۲۳۶۱۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
۶۸۲۵
هاشم رضایت تهیه کننده مسابقه «برنده باش» توضیحاتی را درباره تغییرات جدید این برنامه مطرح کرد.

خبرگزاری صبا: هاشم رضایت تهیه کننده مسابقه «برنده باش» توضیحاتی را درباره تغییرات جدید این برنامه مطرح کرد.

جایزه اصلی «برنده باش» کاهش یافت

به نقل از روابط عمومی برنامه، هاشم رضایت درباره تغییر در ساختار مسابقه «برنده باش» گفت: بسیاری از مردم نکاتی را درباره تکراری بودن مهمان ها و همچنین دسترس نبودن جوایز سطح بالای مسابقه مطرح می کردند و ما هم به هر حال برای مردم برنامه می سازیم و نظر مخاطبان برای ما مهم است لذا در اتاق فکر برنامه به این نتیجه رسیدیم که افراد تکراری هرچند می توانند در مسابقه شرکت کنند ولی نمی توانند مجددا جزو برندگان باشند و در مسابقه مقابل محمدرضا گلزار حاضر شوند زیرا در این صورت فرصت حضور در مسابقه به افراد جدید و بیشتری برسد.

تهیه کننده مسابقه «برنده باش» ادامه داد: از دیگر نکته هایی که مطرح می شد این بود که جوایز سطح بالای برنامه کمتر در دسترس است که به این نتیجه رسیدیم سطح جایزه اصلی برنامه را به صد میلیون برسانیم و در عوض نقاط امن شرکت‌کنندگان را دسترس پذیرتر کنیم. در این صورت خواهید دید که در مجموع شرکت کنندگان مسابقه جوایز بیشتری را خواهند برد.

وی تاکید کرد: همچنین درمورد پله های امن مسابقه دو تغییر وجود دارد؛ پله اول ۵ میلیون امتیاز تغییری نکرده ولی پله دوم به ۲۰ میلیون و پله سوم یا آخر به ۱۰۰ میلیون تغییر داده شده است و بینندگان برنامه این تغییرات را از هفته آینده پخش پنجشنبه ۱۱ بهمن ماه مشاهده خواهند کرد.

رضایت در پایان گفت: طرح کتابخوانی که به تازگی به برنامه اضافه شده مورد استقبال قرار گرفته و ما در هر برنامه یک کتاب برای علاقه مندان معرفی خواهیم کرد و امیدواریم از این طریق بتوانیم به افزایش سرانه مطالعه کشور به سهم خود کمک کنیم.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/11/04
هه تا تونستید از مردم پول گرفتین حالا هم صد میلیون تومان از جایزه کم کردین چقدر شما حقه بازین ... البته حق هم داری چون نظارتی روی شماها نیست
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1397/11/04
طرح جدید چاپیدن پول مردم»»»»»»»»بله معرفی میکنم مسابقه برنده باش
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۴
تو ڪه نه شرکت میکنی نه از این پولها میدی ونه اطلاعاتتو داری که بتونی شرکت کنی پس لطفا نه وقت خودتو بگیر نه وقت ملتو
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/11/04
غارت کردن جیب مردم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1397/11/04
قمار کردن ملت به شیوه های مختلف
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج