شهردار مشهد: ما کِه هستیم؟ شما کِه هستید؟
۸۲۴۵۲۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
۷۵۴۹
شهردار مشهد در واکنش به ادعای هویت‌زدایی مذهبی شهرداری از مشهد با تأکید بر این‌که صاحب این شهر حضرت رضاست، گفت: ما کِه هستیم که هویت شهر حضرت رضا(ع) را نادیده بگیریم؟ شما کِه هستید؟ مگر حضرت رضا(ع) به عنوان صاحب این شهر می‌گذارد کسی هویت این شهر را عوض کند؟ ما و شما که هستیم که بگذاریم یا جلوی آن را بگیریم؟

خبرگزاری ایسنا:  شهردار مشهد در واکنش به ادعای هویت‌زدایی مذهبی شهرداری از مشهد با تأکید بر این‌که صاحب این شهر حضرت رضاست، گفت: ما کِه هستیم که هویت شهر حضرت رضا(ع) را نادیده بگیریم؟ شما کِه هستید؟ مگر حضرت رضا(ع) به عنوان صاحب این شهر می‌گذارد کسی هویت این شهر را عوض کند؟ ما و شما که هستیم که بگذاریم یا جلوی آن را بگیریم؟

 محمدرضا کلایی در مراسم «تقدیر از خادمان مردمی اربعین حسینی و دهه آخر صفر» در واکنش به ادعای برخی جریان‌ها مبنی بر هویت‌زدایی مذهبی از مشهد توسط شهرداری با تغییر نام ایستگاه‌های «راهنمای زائر» به «مرکز اطلاعات سفر»، اظهار کرد: اگر پیشنهادی به نظرشان می‌رسید بیایند و به خودمان بگویند و ما قطعاً گوش شنوایی برای آن داریم، چرا که حواسمان هست که چه کسی کلید شهر را به ما داده و صاحب این شهر کیست.

شهردار مشهد: ما کِه هستیم؟ شما کِه هستید؟

وی ادامه داد: خدمت دوستانی که در دو هفته اخیر نکاتی مطرح کرده بودند به واسطه عرض کردم که اگر شما دغدغه هویت شهر مشهد را داشتید، گارد ما که باز بود و حرف‌ها را می‌شنیدیم، می‌گفتید ما خدمت شما می‌رسیدیم. برای موضوعات اهل‌البیت(ع) و خدمت به مردم کوچکی هم کنیم هیچ اشکالی ندارد.

کلایی تصریح کرد: ما را صدا می‌زدید و دغدغه خود را بیان می‌کردید؛ نه از رسانه، نه از پشت بلندگو، نه از طریق کانال و سایت و جراید. اگر ما به گوش نمی‌گرفتیم، سپس سر و صدا به راه می‌انداختید؛ پس ظاهراً هدف چیز دیگری است.

وی تأکید کرد: ما کِه هستیم که هویت شهر حضرت رضا(ع) را نادیده بگیریم؟ شما کِه هستید؟ مگر صاحب این شهر کم قدرتی است؟ مگر حضرت رضا(ع) به عنوان صاحب این شهر می‌گذارد کسی هویت این شهر را عوض کند؟ ما و شما که هستیم که بگذاریم یا جلوی آن را بگیریم؟

شهردار مشهد خاطرنشان کرد: بزرگواری گفت صاحب آن خانه کس دیگری است، من نگران شترهایم هستم. صاحب این شهر حضرت رضاست، اگر می‌خواهید استفاده ابزاری کنید، بگویید.

وی ادامه داد: اگر تسویه حساب دیگری دارید، جای آن مکان دیگری است؛ جای آن موضوعات حضرت رضا(ع) نیست. افتخار ما نوکری حضرت رضاست.

کلایی با اشاره به سوابق روشن برخی از اعضای شورای شهر مشهد، گفت: آن عضو شورای شهری که غواص کربلای چهار بوده می‌خواهد هویت شهر حضرت رضا را عوض کند؟ شما نمی‌گذارید؟ شما کِه هستید؟ آن رئیس شورایی که برادر 14 ساله‌اش شهید شده است، او می‌خواهد هویت شهر مشهد را عوض کند؟ عضو شورای شهری که دو برادر شهید دارد، او می‌خواهد هویت شهر را عوض کند؟

وی اضافه کرد: به موضوعات دیگر کار نداردم. من برای خدمت به مردم به مشهد آمده‌ام. به دوستان تأکید می‌کنم اگر فکر می‌کنند با این موضوعات حاشیه‌ای می‌توانند شهر را به هم بریزند و با این موضوعات حاشیه‌ای خدمت به مردم را متوقف کنند و سر ما را به کار دیگری گرم کنند کور خوانده‌اند.

در ادامه ویدئوی اشهارات شهردار مشهد را ببینید:

شهردار مشهد: شهر امام رضا جای تسویه حساب نیست

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1397/11/06
خود اسم مشهد و باید به افغان شهر تغییر داد خیلی وقته که مشهد مشهد نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
خود مشهدیا غریب شدندتو این شهر. شهرداربدردنخور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
شهردار مشهد دروغ می گوید.مثل دولت دارد دروغ می گوید.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/11/06
مگه مذهبی نیست چهره شهر . اون افغانی و عراقی رو فعلا بیرون کنند تا بعد
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/11/06
والا امام رضا راضی نیست خودتو برای مسایل بی اهمیت بکشی
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
یا امام رضا مو رو برنده جایزه بانک کن ابدهکارم دولت تدبیر مارو نا امید کرده
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/11/06
والا اگه خودتم فهمیده باشی چی گفتی
یه مشت تظاهر و پاچه خواری
متاسفم از اینکه مملکت دست امثال شماهاست
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1397/11/06
اميدواريم شهردار با دقت نظر بیشتر در تمام سطوح فارغ از دفاع سیاسی از چندعضو شورا ورود کند و فقط کار کند نه رگ گردن بلند کند شهردار و شورا بداند تخلف کنند ویا کم کاری ویا سیاسی کاری و.... از نظر مردم دور نیست و همانطور که دستبوس خادم هستند دست متخلفین و یا... را نیز قطع خواهد کرد
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/11/06
شهردار جوان و تازه رسیده اینقدر از این اعضای شورای شهر کم اهمیت که با کمترین رای مردم سرکار هستند ترس دارد که در سخنان خود اول از آنها دفاع می‌کند حالا کی گفته بود که آن خانم و اون آقا دستور مستقیم داده بودند در تغییر نام زائر به مسافر
شهردار. عزیز صاحب موقت ردای شهرداری در کلان شهر مذهبی دنیا که سالانه بیش از بیست میلیون زائر را پذیرایی می‌کند باید طرح و برنامه متناسب با این کلان شهرمذهبی ارائه کند درگیر حواشی نشود و سعه صدر داشته باشد و ژورنالیستی صحبت نکند بلکه عملگرا باشد
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1397/11/06
ببخشید اعضای شورای شهر مشهد شورایی هستند یا کارمندان بنیاد شهید!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۶
پاک باش و خدمتگزار هرکه هستی
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1397/11/06
خب بگو ببینیم شما که هستی ؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1397/11/07
جناب شهردار با تابلو عوض کردن کار انجام نمیشه. شماها همتون سر و ته یه کرباس هستید. دیگه حنا تون دیگه رنگ نداره
Iran, Islamic Republic of
07:07 - 1397/11/07
جناب شهردار با تابلو عوض کردن کار انجام نمیشه. شماها همتون سر و ته یه کرباس هستید. دیگه حنا تون دیگه رنگ نداره
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1397/11/07
خدایا تا ماها آدم نشدیم و ظرفیت پست های مسولیتی اعطا نفرمودی دنیا به ما رو نکند انشالله
آقای شهردار کجایی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج