درگیری دو زندانی به جنایت ختم شد
۸۲۶۰۵۶
۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۹
۱۲۳۵۴
درگیری دو زندانی به خاطر هم سلول شدن با یک مجرم ثروتمند به جنایت ختم شد.

روزنامه ایران: ظهر دوشنبه 8 بهمن صدای فریاد و درگیری بین زندانیان در زندان تهران بزرگ، مأموران را به محوطه منتهی به هواخوری کشاند. با حضور در محل آنها با جسد مرد جوانی مواجه شدند که با جسمی برنده به قتل رسیده بود.عامل این جنایت که یکی از هم ‌بندی‌های مقتول بود چند متر آن طرف‌تر درحالی که تیزی دست‌سازی به‌دست داشت ایستاده بود. به‌دنبال قتل مرد جوان، بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

با اعلام این خبر بازپرس رضوانی به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی زندان شدند. عامل این جنایت در تحقیقات گفت: مدتی قبل به اتهام سرقت و ایراد ضرب و جرح و پرداخت دیه بازداشت شدم و به زندان افتادم. مقتول هم مثل من سابقه زندان داشت.

چند وقت پیش یک زندانی جدید را به سلول ما آوردند. خیلی زود متوجه شدیم که وی فردی پولدار است و وضع مالی خوبی دارد. مدام در زندان پول خرج می‌کرد. از آنجا که اگر او هم سلولی ما می‌شد وضع خوبی پیدا می‌کردیم تصمیم گرفتیم به هر طریقی هست او را به سلول خودمان بیاوریم. اما مقتول که در سلول دیگری بود وقتی از ماجرا باخبر شد از این زندانی خواست تا به سلول آنها برود. ما با این موضوع مخالفت کردیم و همین مسأله انگیزه‌ای برای درگیری بین ما شد.

او ادامه داد: روز حادثه با هم سر این موضوع بحثمان شد و من هم ناخواسته با تیزی که آن را مخفیانه در زندان ساخته بودم به او ضربه زدم. از این اتفاق ناراحتم و اصلاً قصدم کشتن او نبود. این درگیری بیش از دو دقیقه طول نکشید اما من ناخواسته قاتل شدم.به دنبال اعترافات مرد جوان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور ادامه تحقیقات را در این خصوص صادر کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1397/11/10
لیاقت امثال شما اینه تو همون دخمه بپوسید و بمیرید هجون جا
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1397/11/10
چرا بازداشت نشد ؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/11/10
خدایاشکرت زندانی به زندانی رحم نکرده حالادرانتظاراعدام باش
United Arab Emirates
14:10 - 1397/11/10
اعدامش کنید که دیگه به خاطر پول ازاین گوها نخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
دعوا سر لحاف ملا نصرالدین بوده
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/11/11
گور پدر هردوشون پس دید زندان کسی را آدم نمی کند همش وقت تلف کردن زندان ساختن وهزینه اضافه است والا احتیاجی به این همه زندان ودادگاه ودادسرا نیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۴
واقعا فقط پول حرام کردنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج