روحانی: اگر آمریکا توبه کند، بازگشت او را می‌پذیریم
۸۲۹۰۹۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۶
۹۴۳۲
رئیس جمهور با بیان اینکه شعار جمهوری اسلامی ایران رابطه با همه جهان است، گفت: اگر آمریکا توبه کند و از مسیر گذشته خود برگردد و از مداخلات گذشته‌اش در ایران عذرخواهی کند و حاضر باشد، عظمت و کرامت ملت ایران و انقلاب بزرگ اسلامی ایران را بپذیرد آماده‌ایم حتی با آمریکایی که سالیان دراز بر ما ظلم روا داشته است، بازگشت و توبه او را بپذیریم.

خبرگزاری ایرنا: رئیس جمهور با بیان اینکه شعار جمهوری اسلامی ایران رابطه با همه جهان است، گفت: اگر آمریکا توبه کند و از مسیر گذشته خود برگردد و از مداخلات گذشته‌اش در ایران عذرخواهی کند و حاضر باشد، عظمت و کرامت ملت ایران و انقلاب بزرگ اسلامی ایران را بپذیرد آماده‌ایم حتی با آمریکایی که سالیان دراز بر ما ظلم روا داشته است، بازگشت و توبه او را بپذیریم.

حسن روحانی عصر چهارشنبه در نشست سفرا و روسای نمایندگی های خارجی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، گفت: شعار ما جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری است و بر این شعار یعنی wave تأکید کردیم و تأکید خواهیم کرد.

رئیس جمهوری افزود: ما ملتی هستیم که روابط دوستانه و انسانی را با همه ملت‌های بزرگ تاریخ و بویژه با همسایگان خود خواستار هستیم و در پی روابط حسنه با جهان در چارچوب مقررات بین‌المللی هستیم.

رییس جمهوری با اشاره به اینکه ملت ایران در 40 سال گذشته با وجود فراز و نشیب ها راه درست و صحیح را انتخاب کرده اند، گفت: ملت ایران قربانی انواع توطئه های دشمنان بوده اما همواره بر مشکلات فائق آمده است.

روحانی پیروزی ملت ایران را غلبه حق بر باطل و مردم‌ سالاری بر استبداد توصیف کرد و فرا رسیدن چهلمین سال حیات این انقلاب را به همه مردم ایران، ملت‌های منطقه و سراسر جهان تبریک گفت.

رئیس جمهور با بیان اینکه انقلاب اسلامی مردم ایران، کاملاً داخلی و مردمی و بدون هرگونه وابستگی به خارج بود، افزود: در شرایطی که نظام دو قطبی در اوج قدرت خود بود، ملت ایران علیه دست‌نشاندگان یکی از دو ابرقدرت حاکم بر جهان انقلاب کردند و بدون هیچ پشتیبانی خارجی و صرفاً با تکیه بر قدرت ایثار و وحدت توانستند رژیم تا دندان مسلح متکی به این ابرقدرت را در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین خونریزی ساقط کنند و پیروز شوند.

روحانی اظهار داشت: این در حالی بود که رهبر انقلاب مردم ایران به خارج از کشور تبعید شده بود، اما انقلاب ملت ایران با قدرت به پیروزی رسید و این پیروزی باعث امیدواری ملت‌های منطقه و وقوع زلزله تکان ‌دهنده برای آمریکا و صهیونیسم بود.

رئیس جمهوری با اشاره به اینکه ملت ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز همواره در برابر انواع توطئه‌های آمریکا و صهیونیست‌ها پیروز میدان بوده‌اند، تصریح کرد: اولین توطئه علیه انقلاب اسلامی ملت ایران در همان ماه‌های اول پیروزی انقلاب، تلاش برای تجزیه ایران بود و در قدم بعدی تلاش برای کودتا علیه انقلاب این ملت که آن هم ناموفق بود. سومین توطئه بدخواهان علیه ملت ایران جنگ تحمیلی بود که در آن توطئه نیز ملت ایران پیروز شدند و پس از آن نیز شاهد چهارمین حضور توطئه بزرگ دشمنان علیه ملت ایران، یعنی اعمال تحریم‌های نابجا و ظالمانه بودیم.

روحانی خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها به دلیل از دست دادن یک متحد بزرگ و پایگاه خود در منطقه تمام امکانات‌شان را در چهل سال گذشته علیه ملت ایران بکار گرفتند و البته در تمام عرصه‌های رویارویی با ملت ایران ناموفق بودند.

رئیس جمهور گفت: دلیل شکست‌های پیاپی آمریکایی‌ها در برابر ملت ایران این بود که محاسبات آمریکایی‌ها نسبت به ملت ایران چه قبل و چه پس از پیروزی انقلاب، ناصحیح بود. پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکایی‌ها فکر می‌کردند با حمایت رژیم شاه خواهند توانست ملت ایران را به شکست بکشانند و در همین راستا در روزهای پایانی نهضت مردم ایران در تدارک کودتا علیه مبارزات آنها بودند که ارتش ایران زیر بار توطئه آنها نرفت. پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز آمریکایی‌ها به دنبال آن بودند که با تحمیل جنگ، کمک ارتجاع منطقه و تسلیحات کشورهای مختلف، ملت ایران را شکست دهند که باز هم دچار اشتباه بودند.

روحانی با بیان اینکه مردم ایران در همه فراز و نشیب‌های 40 سال گذشته انتخاب راه درست خود را به رخ جهانیان کشیده است، اظهار داشت: ملت ایران قربانی تروریسم، ‌سلاح‌های شیمیایی و انواع توطئه‌های دشمنان بوده، اما در تمام این عرصه‌ها با تکیه بر توانمندی‌های خود توانسته بر مشکلات فائق آید، ویرانی‌های جنگ را بازسازی کرده، آثار تحریم‌ها را رفع کند و در همه شاخص‌ها موفقیت‌های بزرگ به دست آورد.

رئیس جمهور تصریح کرد: ملت ایران توانسته در همه شاخص‌های انسانی، علمی، بهداشتی، علوم تکمیلی، دانشگاهی، ‌تحقیقاتی و فناوری‌های نوین به موفقیت‌های بسیار بزرگ دست یابد که قابل مقایسه با پیش از پیروزی انقلاب نیست و در عین حال ملت ایران نشان داده است که به تعهدات خود پایبند بوده و پشتیبان ملت‌های منطقه است.

روحانی ادامه داد: با وجود آنکه صدام 8 سال کشور ما را مورد تجاوز نظامی قرار داد، اما ایران کشوری بود که در زمان حمله ائتلاف غربی‌ها به عراق به مردم این کشور پناه داد و با وجود اینکه برخی کشورهای منطقه در زمان جنگ با ایران به صدام کمک کردند، این ایران بود که در هنگام حمله صدام به کویت به مردم این کشور پناه داد و حتی پیش از اعضای شورای همکاری خلیج فارس حمله عراق به کویت را محکوم کرد.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: ملت ایران نه در 40 سال گذشته و نه پیش از آن هیچگاه قصد حمله و تجاوز به همسایگان یا کشورهای دیگر را نداشته و هرگاه که همسایگان نیازمند کمک بودند، بدون هیچ چشم‌داشتی و بدون آنکه ما به ازاء کمک خود را با اعداد و ارقام مالی محاسبه کرده و حساب‌های پس‌انداز کسانی که کمک خواسته بودند را بررسی کند، به آنها کمک کرده است.

روحانی ادامه داد: آمریکایی‌ها در ائتلافی که علیه صدام در زمان حمله به کویت تشکیل دادند، به ظاهر، به کویت کمک کردند، اما پیش از این کمک، حساب‌های بانکی عربستان و کویت را محاسبه کرده و کمک‌های خود را با آنها معاوضه کرده بودند.

رئیس جمهور اظهار داشت: ایران، همواره با کشورهای منطقه روابط فرهنگی و متکی بر پیشینه مشترک تاریخی داشته و نفوذ ایران در منطقه، نفوذ فرهنگ بزرگ اسلامی – ایرانی است که در طول صدها و هزاران سال با فرهنگ مردم عراق، ترکیه، سوریه، لبنان، قفقاز، آسیای میانه، افغانستان، پاکستان، کشورهای جنوبی، و شمال آفریقا و شبه قاره هند پیوند خورده و ایران همواره عمق راهبردی فرهنگ این منطقه بوده و هست.

روحانی خاطرنشان کرد: ایران همواره از آغاز اسلام تاکنون اسلام معتدل را در منطقه و جهان معرفی کرده است و هیچ‌گاه به دنبال تفکر افراطی نبوده‌ایم و هر کجا که اسلام از طریق ایران وارد شد، آن اسلام معتدل در آن منطقه بوده است.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: اگر حمایت ایران از مردم عراق و سوریه نبود، شاید امروز شاهد سرنوشت دیگری برای بغداد و دمشق بودیم.

روحانی افزود: اگر حمایت ایران از افغانستان در طول مبارزاتش برای استقلال نبود، شاید امروز شاهد شرایط جدیدی در منطقه بودیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران نسبت به هر کشوری که از ما یاری خواست از جمله عراق، سوریه، لبنان، یمن، افغانستان و قطر به یاری او شتافتیم و هیچ‌گاه توقعی خاص جز کمک و تعاون به همسایگان، برادران و دوستانمان نداشتیم.

روحانی اظهار داشت: ما به خوبی در سال‌های گذشته ثابت کردیم در امضای تعهد بسیار دقیق هستیم
، اما زمانی که آن تعهد را امضاء کردیم، پای امضای خود می‌مانیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه توافق هسته‌ای ایران با 6 قدرت بزرگ جهان، یکی از نمونه‌های تعهد ایران اسلامی در سال‌های اخیر بوده است، گفت: ایران از دیگران در این تعهد دقیق‌تر، سریع‌تر و بهتر عمل کرد و هیچ یک از تعهدات خود را زیر پا نگذاشتیم و این را آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بارها و بارها به صراحت بیان کرده است.

روحانی با تأکید بر اینکه آمریکا در این آزمایش تاریخی دچار شکست، شد و امضاء و تعهد خود را زیر پا گذاشت، افزود: آمریکا به دلایل واهی و بر خلاف همه مقررات ، برای خود، ملت ایران، ملت‌های منطقه، شرکای ایران، شرکت‌های اقتصادی و تجاری منطقه و جهان ، مشکل آفرید.

رئیس جمهور تصریح کرد: علیرغم تخلف آمریکا و اینکه اروپا در اجرای تعهداتش بسیار سست و ناکارآمد بود، اما جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود عمل می‌کند و این به معنای آن است که اخلاق، تعهدات اخلاقی و سیاسی برای ملت ایران بسیار حائز اهمیت است.

روحانی اظهار داشت: علیرغم اینکه امروز در منطقه سخت و مشکلی قرار داریم و زندگی می‌کنیم، اما امنیت ایران در سال‌های گذشته از بسیاری از کشورهای بزرگ جهانی و صنعتی بیشتر بوده است و در مقایسه با حوادث ناامنی در اروپا، فرانسه، انگلیس و حتی آمریکا امنیت ایران از همه این کشورها، برتر و بالاتر بوده است و این به معنای آن است که این ملت برای اهداف ملی، منطقه‌ای، انسانی و جهانی خودش همواره همه توان و تلاش خود را بکار گرفته است.

رئیس جمهور تأکید کرد: شعار جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی از ابتدا عدم تجاوز به دیگران و عدم پذیرش ظلم و تجاوز بوده است و بر این اساس به دیگران سلطه نداشته و سلطه دیگران را نمی‌پذیریم؛ با دوستان و مسلمانان جهان برادر و با هر آن کس که قصد ظلم بر ما ندارد، دارای هر دین و مذهبی که باشد با او بتوانیم به بهترین شیوه عمل کرده و روابط حسنه و دوستانه داشته باشیم.

روحانی خاطرنشان کرد: شعار ما خاورمیانه عاری از سلاح هسته‌ای و سلاح کشتار جمعی است و بیش از 40 سال است که بر آن پای فشردیم.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه شعار ما خاورمیانه برای خاورمیانه است، گفت: شعار ما این است که حضور نیروهای خارجی در این منطقه و مداخلات آنها باید پایان پذیرد.

روحانی اظهار داشت: شعار ما جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری است و بر این شعار یعنی wave تأکید کردیم و تأکید خواهیم کرد.

رئیس جمهوری با بیان اینکه شعار جمهوری اسلامی ایران روابط با همه جهان است، گفت: حتی اگر آمریکا هم توبه کند و از مسیر گذشته خود بر گردد و محاسبه دقیق انجام دهد و در برابر مداخلات گذشته‌اش در ایران عذرخواهی کند و حاضر باشد، عظمت و کرامت ملت ایران و انقلاب بزرگ اسلامی ایران را بپذیرد و با احترام با مردم ایران سخن بگوید باز هم آماده‌ایم حتی با آمریکایی که سالیان دراز بر ما ظلم روا داشته است، بازگشت و توبه او را بپذیریم.

روحانی افزود: ما ملتی هستیم که روابط دوستانه و انسانی را با همه ملت‌های بزرگ تاریخ و بویژه با همسایگان خود خواستار هستیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: ما در پی روابط حسنه با جهان در چارچوب مقررات بین‌المللی هستیم.

روحانی تأکید کرد: مطمئن هستیم راه و مسیری که آمریکا انتخاب کرده و برگزیده به جایی نخواهد رسید؛ آمریکا هرگز به اهداف ناصحیح خود دست نخواهد یافت.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: آمریکا در طول یکسال اخیر با همه توان در پی فشار بر مردم ایران و تهدید برای ایجاد یأس، نابسامانی و پریشانی در این منطقه و کشور بود، اما امروز ملت ایران از همیشه متحدتر و مقاوم‌تر در برابر آمریکا و دشمنان خودش است.

روحانی ادامه داد: حتی اگر دغدغه آمریکا در این منطقه برای اسراییل است، این را باید بدانند تا ملت فلسطین به سرزمین خود بازنگردند، امنیت برای این منطقه تاریخی و سرزمین فلسطین تضمین نخواهد شد؛ اگر حتی آمریکا امنیت را برای اسراییل می‌خواهد آن زمانی امکان دارد که مردم فلسطین به سرزمین خود بازگردند و در یک فرایند دمکراسی و آرای عمومی آنچه نظر مردم است در این سرزمین بوقوع بپیوندد.

رئیس جمهور تأکید کرد: راه‌حل منطقه، راه‌حل دمکراسی و احترام به آراء مردم است؛ ما می‌توانیم با وحدت، اتحاد و یکپارچگی بدون خونریزی و بدون آنکه افراطی‌گری را در منطقه گسترش دهیم و تشویق کنیم به این مهم دست یابیم.

روحانی اظهار داشت: آنهایی که در این منطقه داعش و طالبان را بوجود آوردند و مشکلات را ایجاد کردند در فکر آن بودند که نوعی انقلاب اسلامی تقلبی در این منطقه را در برابر انقلاب اسلامی واقعی در ایران بسازند و خود فهمیدند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده‌اند.

رئیس جمهور تصریح کرد: افراطی‌گری راه نجات منطقه و برقراری امنیت و صلح و ثبات در منطقه نیست، بلکه راه و اعتدال است.

روحانی تأکید کرد: ما ملت‌های منطقه و جهان بدون اعتدال، احترام و بدون آنکه به حقوق یکدیگر معترف باشیم، نمی‌توانیم به اهداف بلندمان دست یابیم.

رئیس جمهور اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته، خواهان صلح، ثبات و امنیت در منطقه و جهان بوده و باز هم همین اهداف بلند را ادامه خواهد داد.

روحانی افزود: این انقلاب و این نهضت بر مردم ایران، منطقه و جهان مبارک باشد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 150
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1397/11/17
خخخ این دیگه آخرشه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
از ترس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
مرگ بر آمريكا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
خدایی خیلی جکی حسن مردم از خنده
بدون نام
-
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
بسه دیگه تا کی مارو مسخره دنیا میکنی فکر میکنی با اینجور حرف زدن داری غرور ملتو بالا میبری بخدا حیف رای ما نمیدونیستیم اینقدر بی سیاستی
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
فعلا که ما از دست تو توبه کردیم!
الیی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
اگه آمریکا نبود مردم رو با چی خر میکردید؟
خرابکاری خودتون میندازید گردن آمریکا
‌‌‌‌ ( شب دراز است قلندر بیدار )
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
روحانی با این حرفت ثابت کردی که درمانده شدی،
خاک بر سر من که به تو رای دادم توبه کردم و دیگر هیچ رای نخواهم داد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
واقعأ جای تاسف داره آقای رئیس جمهور این عزت ایرانی است!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
آمریکا دشمن ماست و دولت بیعرضه.
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
شما ها که به روحانی تمسخر زدید بفرمایید شما در جایگاه روحانی به آمریکا چه می گویید؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1397/11/17
الهی العفو
پاسخ ها
دمنا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
خدایی باید دید کی کنسرو تاریخ گذشته به رییس جمهور می ده بخوره؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1397/11/17
زنده باد ترامپ زنده باد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
درود بر ترامپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
سایبری آمریکایی هستی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
سایبری های ترررامپ ریختند تو مجازی
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1397/11/17
اقای روحانی تمام مردم دنیا میدونن که امریکا ی کشور زورگو و ستمگره و حاکمان جنایتکاری داره اما باید قبول کنی که 80 درصد مشکلات کشور مربوط به خودمونه و ربطی به هیچ کشور خارجی نداره
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
توی ایران پراست از امثال ترامپ همه کله شقند در واقع اینها باعث شدند بخاطر چند کشور کوچک عرب ما تحریم بشیم به همین سادگی
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1397/11/17
اقای روحانی اگر عملکرد مدیران زیردستت را بررسی کنی متوجه خیلی از مسایل میشوی
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1397/11/17
منتخب طنز۹۷ حسن روحانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
وقتی که دولت ما به ما رحم نمی کنه چه انتظاری از امریکا میشه داشت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
دمت گرم حسن کل دنیا خندیدن
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1397/11/17
اقای روحانی فقط و فقط دلالان خودرو در ده ماه گذشته به اندازه بودجه سال اینده کشور سود کردن و ثروتهای نجومی بدست اوردن چه ربطی به دشمنان مون داره . دشمن اصلی ملت و کشور همین دلالان از خدا بیخبر هستن که خون تک تک مردم را میمکند
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
دلالان هم همه آقازاده هان
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/11/17
مردحسابی مگه دیشب توی اب نمک خوابیدی؟حرفهای بامزه میزنی؟
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1397/11/17
اقای روحانی ما ملت ایران تا اخرین قطره خونی که در بدن داریم برای عزت کشور میدیم و زیر سلطه امریکای جنایتکار نمیریم اما عامل فقر و بدبختی مردم بیشتر بخاطر توزیع ناعادلانه ثروت کشور است
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
موش بخوردت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
روحانی از اصولگرایان خیلی بهتره
اسد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
شجاعت را برم اخرشی
United Arab Emirates
23:28 - 1397/11/17
به نظر من اجازه بدیم خوب تنبیه بشه بعد بپذیریمشون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
همینجوری معذرت خواهیشونوقبول نکن حسن
اول بگوبایدترامپ سینه خیزبره بعدصدتابشین پاشوبده بهش آخرسرهم بگوفرداباوالدینت بیاتامعذرت خواهیتوبپذیرم
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/11/17
اقای روحانی وقتی شما و وزرا و مدیران در خانه های چندین میلیاردی زندگی میکنید و لوکسترین خودروها را سوار میشید ، نمیتونید برای این مردم و کشور کار مفیدی بکنید با شعار و وعده دروغ فقط داری وقت میخری تا دوره ات تمام بشه
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/11/17
از طرف ملت حرف میزنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
توبه گرگ مرگه،هر یه قدمی که ما عقب بکشیم اونا میان جلو،واقعا برای خودم متاسفم که مردم کشورم یه چنین رئیس جمهوری رو انتخاب کردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
مگه در صفوف بهم فشرده به روحانی رای ندادید؟ پس کی زبان ملت باشه؟ ...
ایران ازادترین و مرفه ترین کشور خاورمیانه
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1397/11/17
واقعا که مسعولین ایرانی نمیخوان واقعیات و ببینن
چی فک کردین که امریکا بیاد توبه کنه
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1397/11/17
اقای روحانی چجوری وجدان تون قبول میکنه که خودتون بهترین امکانات را استفاده کنید و بیشتر مردم به نون شبشون محتاج باشن
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
کدوم وجدان؟
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/11/17
امروز ترامپ گفت غلط کردم توروخدا تحریمای مارو بردارید داریم از گرسنگی میمیریم.....
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1397/11/17
اقای روحانی شجاع باش و از ملت عذرخواهی کن و کمتر دروغ بگو و وعده های واهی به مردم نده
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1397/11/17
دیر شده التماس بی فایده است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
اونی که داره التماس میکنه امریکاست که میخواد ایران رو از سوریه بیاندازه بیرون
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/11/17
واي دق نكنه اگه تو نپذيري!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
خیلی بامزه گفتی دمت گرم
سانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
حالا نمیشه خود روحانی توبه کنه و دست از سر مملکت برداره. اینطور بهترنیست
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1397/11/17
اگر نماز بخوانید نیز توبه اوراخواهیم پذیرفت
Iran, Islamic Republic of
23:44 - 1397/11/17
کم کم داری دم تکون میدی ولی خیلی دیرشده
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1397/11/17
حالا تکلیف مارا روشن کن 22بهمن فحششون بدیم یا نه میخوای باهاشون دوست بشی
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
شما بگو درود بر آمریکای خطاکار
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1397/11/17
خخخخخختخخخخ مطمئن هستی این توبه کند خیلی بامزه است دقیقا مثل جوکهای احمدی نژاد میمونه خوب حالا آقای ریس جمهور چطور توبه کند اول حتما میخوای شهادتین رابرزبان بیاورد مسلمان که شد بعدتوبه میکنه بعداحاضری ببخشیشون ولابد کل تحریمهای که شما برای آمریکا کردی رفع میکنی که مشکل معیشت مردم امریکا برطرف بشه آخرش فکر کنی براشون پراید وزنون زنون بفرستی بخورن آقای حسن روحانی تا حرفهای مقام معظم رهبری را موبه مو اجرا نکنید هیچ مشکلی حل نخواهد شد توبه کنن بعد فکر میکند ای خدا اینا مشکل خودشون نمیتونن حل کنند باشه منتظریم
Sweden
23:49 - 1397/11/17
بمیرم که چقدر توبه پذیر و مهربانید
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1397/11/17
الان توبه میکنه البته دو طرفه باشه
India
23:51 - 1397/11/17
اخه .............
چرا فکر میکنی امریکا محتاج ما هست؟
چرا فکر میکنی امریکا از فقر بدبختی مردم ایران در عذابه که الان باید بیاد توبه کنه که شاید شما توبه ایشان را قبول کنی ؟
چرا فکر میکنی همه بد هستن ما خوبیم ؟
بخدا تارک دنیا شدیم !!! غیر از کشورهای فقیر، بدبخت مفلس با کدوم کشور رابطه درست حسابی داریم ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1397/11/17
جوک نگووووو با شکم خالی خندم نمیادشعار رابطه با همه جهان!!!اونم شما
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1397/11/17
روحانی میخاد ترمپو مسلمون کنه
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1397/11/17
به همین خیال باش اقای روحانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
نمیدونم چراهرکی رئیس جمهورمیشه قشنگ جوک میگه اون ازمموتی اینم ازحسنی
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/11/18
اصلاح ساختاری و پذیرش توبه چی شده
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1397/11/18
مثل برجام اون پشت حرف زدین به این نتیجه رسیدین به بزرگی امریکا پی بردین اخرش
Iran, Islamic Republic of
00:07 - 1397/11/18
پارسال چرااینو نگفتین حالا که همه چی سیصد درصد گرون شده چطوری برمیگرده به اولش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
جواب روحانی:اگه آمریکا توبه کنه . ما قیمتها را به سال قبل بر میگردونیم
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1397/11/18
این حرفای خاله زنگی با سیاست جهانی سازگار نیست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
ترررامپ سیاست جهانی حالیش میشه؟ شما خاله زنکها نمیشه در مورد سیاست حرف نزنید؟
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1397/11/18
ما اصلا مقاوم متحد در مقابل تحریم و امریکا نیستیم اشتباه نکن
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/11/18
اگر توبه نکرد گزینه های زیادی روی میز داریم : اونوقت صد ضربه شلاق بهش می زنیم، یا می فرستمیش کمیته انضباطی یا قطع رابطه می کنیم با هاش و یا تحریمش می کنیم خاویار و پسته و فرش و تخمه و گل گاوزبون بهشون نمی دیم تا دلشون درد بگیره یا و آقا زاده ها مون رو نمی زاریم برن امریکا یا شعار علیه شون می دیم
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/11/18
اول دولتمردان و مسئولین توبه کنن از دورویی دزدی رشوه و دروغ اون وقت چنان رونق اقتصادی بشود که نیازی به دوستی با آمریکا نباشد
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/11/18
فرارروب جلوی روحانی عوام فریب
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1397/11/18
هیچ مذاکره مجدد با آمریکا صورت نمی پذیرد
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1397/11/18
توهم زدین ها....
شمابایدبپذیرین؟؟؟؟؟؟؟
مردم روهالوو فرض کردین؟؟؟
پاسخ ها
سرباز ۴۰۲سومار
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
شیخ حسن فریدون(روحانی ) فیلم های تخیلی و افسانه ای زیاد میبیند ...
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/11/18
آمریکا توبه کند ؟ بحق چیزای نشنیده !!!
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/11/18
پس توبه گرگ مرگه چی میشه، آقی انصاری یه توصیه به روحانی کن که صحیفه امام رو بخونه
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1397/11/18
فعلا تو داری التماس میکنی گوشت شد ۱۲۰ هزار آقای بیخیال
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1397/11/18
این حرفا مصرف داخلی داره در عمل روحانی داره التماس اروپا واسه یه کانال مسخره میکنه امریکا که جای خود.
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1397/11/18
باید هر چی نماز روزه تو این هفتاد سال نخونده بیاد بخواند و روزه بگیرد شاید بپذیریم توبه اش را
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/11/18
باید مشروب را کنار بگذارد و پکنیک و سیخ سنگ را بپذیرد شاید توبه اش راقبول کنیم
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/11/18
باید نماز و روزه هر چی قضا داره بجا بیاره بعد بیاد دست روحانی رو ببوسه تا بپذیریم واقعا این حسن فریدون جک میگه
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1397/11/18
باید در کاخ سفید دیگ شله زرد درست کنه تا توبه اش پذیرفته بشه
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1397/11/18
واگر شما توبه کنید آمریکا تحریمها را لغو میکند که مردم را ذلیل کردید
United States
01:21 - 1397/11/18
آقای روحانی عزیز امام خمینی ره فرمودن آمریکا شیطان بزرگ است .بعدش شیطان اگر توبه میکرد حال ادم ابوالبشر این نبود. از طرفی شیطان دشمن قسم خورده انسان است برای گمراهی حالا شما از شیطان توبه میخواهی.البته این حال و هوای آلزایمری که در کشور شیوع پیدا کرده کم نیست.
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1397/11/18
ترامپ هی میاد حرف میزنه میگه من ابهشون گفتم خوب روحانی راست میگه این همه ستم به ما کردین یه عذر خواهیی از ملت ایران نشد
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1397/11/18
سالهای سال از ژاپن یه عذز خواهی نکردن چون شعور اینو ندارن
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/11/18
آمریکا تا به این مدت خیرو برکتی برای ما نداشته اون زمان شاه کثیف اینم از الان مردمو زیر فشار گذاشته
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/11/18
آمریکا فقط عذرخواهی می پذیره چون خیال میکنه خداست
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1397/11/18
شعار هر ایرانی مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1397/11/18
آمریکا تو هر کشوری پا گذاشت اون کشورو به فنا داد
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1397/11/18
الان بعضیا میان میگن باید ما از امریکا عذر خواهی کنیم چون غیرت ندارن
Iran, Islamic Republic of
01:37 - 1397/11/18
عمری شعار دادیم ما عاشق جهادیم
پس کی جنگ میشه اسراییل رو با خاک یکسان کنیم
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1397/11/18
بو مذاکره میاد خدا کنه بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
این آرزو رو به گور خواهید برد.به امید خدا
Germany
02:09 - 1397/11/18
غلط ميكند هر كس با امريكا سازش كند
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1397/11/18
روحانی واقعا چقدر فکر کردی که این مطلب توبه ترامپ را بیان کردی
جهت اطلاع کسانی میتوانند توبه کنند که هم خدا و هم کتاب خدا را قبول داشته باشند
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/11/18
من واقعا از آقای روحانی انتظار این حرفهای بچگانه
و حداقل این حد از چیپ بودن رو نداشتم...
برای خودم تاسف میخورم که به ایشون رای دادم.
Iran, Islamic Republic of
02:22 - 1397/11/18
میخوان با امریکا مذاکره کنن روشون نمیشه
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1397/11/18
به‌امید خدا دارین کم میارین ولی روتون نمیشه مستقیم اعلام کنید‌.
Netherlands
02:38 - 1397/11/18
تو رو خدا اینقدر به آمریکا سخت نگیرید. گناه داره بخدا. نابودش کردید رفت...
Iran, Islamic Republic of
02:54 - 1397/11/18
حالا اگه توبه هم نکرد اشکالی نداره ، فقط زودتر محل مذاکرات را جناب آقای ترامپ مشخص کنند و چهارشنبه یواشکی اطلاع دهند . فقط دلواپس ها فعلا نفهمند !
United States
03:35 - 1397/11/18
چقدر بدبختیم ما. این کسی که این حرف ها را زده رئیس جمهور هست! ...
Canada
05:21 - 1397/11/18
حسن این تو بمیری ازاون که تو فکرش میکنی نیست....
Iran, Islamic Republic of
05:58 - 1397/11/18
سناربده اش به همین خیال باش حسن کلید
Iran, Islamic Republic of
05:59 - 1397/11/18
باشه هم توبه میکنم هم نماز میخوانم کفتربازی راکنارمیگداریم دعای کمیل وندبه راازبرمیخوانم پنجشنبه ها قبرستان فاتحه میخوانم صبحهای جمعه میام حوزه باتو ضرب ضربا میخوانیم دیگه دست از سر ما بردارقول میدم با ملانیا بیام نماز جمعه تهران که توخوشحال بشی
Iran, Islamic Republic of
06:37 - 1397/11/18
علت بدبختی مردم ما مسئولین هستند و دیگر هیچ
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1397/11/18
آقای روحانی به حرفهای آقای احمدی نژادمیخندیدی؟
به حرفهای سیاسی نسنجیده شمابایدگریه گرد!!!
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1397/11/18
روحانی شما که چیزی دست شما نیست چرا وعده بی خودی می دهی
Iran, Islamic Republic of
07:23 - 1397/11/18
چه حرفایی میزنی حسن آقا !!! کلی خندیدیم . هههه هههه . توبه کنه . خیال میکنی داری با یه بچه دبستانی رو تهدید می کنی . خخخخخخخخخخخخخخ
United States
07:39 - 1397/11/18
من که اگه توبه هم بکنه باهاش دوست نمی شم قهر فهر تا روز قیامت والاا با این نوناشون
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/11/18
این چرا اینجوریه؟؟؟هکش میخواد با آمریکا دوست شه.واقعا نمیفهمه یعنی آمریکا کیه؟اون از برجام این از توبه.روحانی این همه مدت یعنی نشناخته آمریکارو یا خودشو زده....
Iran, Islamic Republic of
07:52 - 1397/11/18
خخخخخ..منتظر باش تا عذرخواهی کنه...خخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1397/11/18
کسی که‌ باید توبه کنی خودتی البته نمیکنی.
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/11/18
تو کی توبه میکنی که دروغ نگویی
Iran, Islamic Republic of
08:06 - 1397/11/18
توبه مال شما هست وگرنه امریکا چکار کرده با مردمش و مردم ایران که توبه کنه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/11/18
آقای روحانی لازمه اول خودتان توبه و رسما از ملت ایران عذر خواهی کنید .آمریکا به فکر اقتدار کشور و مردمش هست .
Iran, Islamic Republic of
10:58 - 1397/11/18
بنظرم بهتره بگيم ترامپ بياد با سى ان ان مصاحبه كنه و اونجا رسما اعلام كنه تمام روساى جمهور امريكا از جورج واشنگتن تا خود ترامپ گوه خوردن ، بعد ما اعلام كنيم حالا بايد بررسى كنيم ببينيم ميشه اونا را بخشيد يا نه ،بيخود بهشون رو نديم ، اول ازهمه هم حسين شريعتمدارى بايد اونا رو ببخشه ، خوب گفتم ،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
آره خوب گفتی
7
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۹
هه دست منم باید ببوسن
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/11/18
دونالد : ما توبه میکنیم . شما چکار میکنید ؟
حسن : همون کاری که تو این چهل سال کردیم !
United States
21:23 - 1397/11/18
آقای بیدار! تو اصلا رای دادی که الان پشیمان شده ای؟ درود بر روحانی عزیز مرگ بر امریکا
Iran, Islamic Republic of
01:50 - 1397/11/19
آقای روحانی آدم خنده اش میگیرد اگر شما غول برجام را نمیخوردی وضع ما بهتر از این بود هم هسته ای ما معلق شد وهم تحریم بیشتر چند سال است که ما در تحریم هستیم ولی به این وضع سخت نبود ولی بعد از توافق فشارها بیشترشد که فقط شما ژست بدهید و اوروپایها ما را سرکار بگذارد اگر از برجام خارج بشوید وضع بهتر میشود حتاقل پیشرفت هسته ای شروع میشود
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1397/11/19
چرا حرف رهبر بزرگ گوش نمی کنند بابا توبه اه خنده داره
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1397/11/19
کاش رییس جمهور روحانی توبه کند و به جای توجه به امریکا و خارج
توجه به ملت و داخل کند.
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1397/11/20
من که دیگه به هیچ کس رای نمیدم تازه فهمیدم با کیا طرفم
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1397/11/20
اثلا توبه برای انها معنی ندارد انها کار خودشان میکنند به ترامپ بگو توبه کن اگر نگفت حسن دیگه دیر شده در ضمن ملت ایرانه مسخره نکن
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/11/22
چرا حرفای خنده دار میزنید.بابا هر چیز راهی داره راهی پیدا کنید که دنیا جلوتون زانو بزنه خدا خیلی ظرفیت به ایرانیان داده فقط مسئولین با غیرت بذارید سرکار.
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1397/11/23
داره به امریکا میگه بازم میزارم کلاه بزاری سر ایران بیا
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1397/11/23
داره چراغ سبز نشون میده برای برجام ۲
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج