روحانی: تعامل سازنده با جهان را ادامه خواهیم داد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۳۰۵۵۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
۵۷۲۸
حسن‌روحانی نیز مانند بسیاری از مقامات نظام جمهوری‌اسلامی ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کرد و در این حضور با تاکید بر اینکه راه و مسیر انقلاب اسلامی همانند ۴۰ سال گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت، اظهارداشت: حضور گسترده مردم در خیابان‌های سراسر ایران اسلامی و از جمله تهران به آن معناست که نقشه‌های یک‌ساله دشمن، نقش بر آب شده و دشمن هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید.

روزنامه قانون: حسن‌روحانی نیز مانند بسیاری از مقامات نظام جمهوری‌اسلامی ایران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت کرد و در این حضور با تاکید بر اینکه راه و مسیر انقلاب اسلامی همانند ۴۰ سال گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت، اظهارداشت: حضور گسترده مردم در خیابان‌های سراسر ایران اسلامی و از جمله تهران به آن معناست که نقشه‌های یک‌ساله دشمن، نقش بر آب شده و دشمن هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید.

روحانی در اجتماع بزرگ مردم تهران در مراسم راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با برشمردن ویژگی‌های خاص مراسم ۲۲ بهمن امسال گفت: مراسم امسال از یک سو با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران و از سوی دیگر ایام دهه فجر امسال با عطر و بوی فاطمی همراه شده است؛ همان بزرگواری که در سایه تعالیم پدرش، همسرش و فرزندانش ملت ما توانست دربرابر همه قدرت‌ها و ابرقدرت‌ها بایستد و پیروزی را به‌دست آورد.

رییس‌جمهور با بیان اینکه ملت ایران چهل سال پیش، از استبداد، استعمار و وابستگی‌ها رهایی یافت و توانست نظام جمهوری اسلامی را در این سرزمین مستقر سازد، افزود: همچنین امسال در شرایطی جشن ۲۲ بهمن را برگزار می‌کنیم که آمریکای جنایتکار، صهیونیسم و ارتجاع منطقه، مردم ما را تحت فشار تحریم قرار داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برای حراست و حفاظت از ایران اسلامی عزیز بود، افزود: مردم به خوبی می‌دانند که در ۲۰۵ سال قبل، بخش بزرگی از مناطق شمالی ایران و قفقاز در دوران پادشاهان خائن قاجار از ایران جدا شد و ۱۹۱ سال پیش بخش دیگری از شمال ایران را از این سرزمین مادری جدا کردند. ۱۷۲ سال قبل بخش بزرگی از شمال غرب و ۱۶۳ سال پیش نیز بخش مهمی از شرق ایران جدا شد.

رییس جمهور ادامه داد: ۱۳۸ سال قبل بخشی از شمال شرق ایران از این کشور جدا شد و بعد در ۱۰۰ سال پیش بخش بزرگی از جنوب ایران که امروز به عنوان چند کشور در جنوب خلیج فارس هستند از ایران جدا شد و حتی ۴۷ سال پیش، یعنی هفت سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در زمان رژیم پهلوی باز بخش مهمی از جنوب ایران که همواره در کتب جغرافیا به عنوان استان چهاردهم ایران نامیده می‌شد، به دست خیانت‌بار پهلوی از ایران جدا شد. روحانی اظهار داشت: در این چند قرن و در دوران شاهان سست عنصر قاجار و پهلوی، دو سوم این سرزمین را از ایران جدا کردند و به معنای آن است که رژیم‌های گذشته علاوه بر اینکه بر دین، فرهنگ، رفاه و زندگی مردم خیانت کردند، به تمامیت ارضی ایران هم خیانت کردند.

رییس دولت در ادامه با اشاره به اینکه برخی از مردم به یاد دارند یا در تاریخ خوانده‌اند که ۱۰۰ سال پیش در جنگ جهانی چگونه شمال، غرب و جنوب ایران توسط سه قدرت اشغال شد، تصریح کرد: ۷۷ سال پیش در زمان پهلوی اول در جنگ جهانی دوم به رغم بی‌طرفی ایران، متفقین ایران را به شمال و جنوب تقسیم کردند و بر این کشور مسلط شدند و به شاه دستور دادند که باید از ایران خارج شود و او همه شرایط متفقین را پذیرفت به شرط آنکه بعد از او پسرش شاه ایران شود.

رییس شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: امروز همه دنیا بداند قدرت جمهوری اسلامی ایران به مراتب از روز‌های رزم و جنگ و دفاع، بیشتر است و نیرو‌های مسلح ما در تهیه انواع سلاح و مهمات آماده‌تر است به‌طوری که اگر در زمان رژیم گذشته پنج درصد سلاح و مهمات ما ایرانی و ۹۵ درصد خارجی بود، امروز ۸۵ درصد تجهیزات و مهمات و نیازمندی‌های دفاعی کشور ما به دست نیرو‌های توانمند و دلاور خودمان ساخته می‌شود.

روحانی با تاکید بر اینکه برای تقویت قدرت دفاعی و ساختن انواع موشک‌های ضدزره، پدافند هوایی، زمین به دریا و دریا به دریا، هوا به هوا و زمین به زمین از کسی اجازه نگرفته و نخواهیم گرفت، گفت: راه‌مان را و قدرت‌نظامی‌مان را ادامه می‌دهیم و نزد ملت ایران به صراحت می‌گویم که قدرت نظامی ایران در طول این ۴۰ سال و به‌ویژه در پنج سال اخیر برای همه جهانیان شگفت‌آور است.

رییس‌جمهور ادامه داد: در این ۴۰ سال پیشرفت در صنایع دفاعی، نظامی، موشک‌ها، جنگنده‌ها، هلی‌کوپترها، ناوچه‌ها، زیردریایی‌ها، تانک‌ها و نفربر‌ها و سلاح انفرادی و هر آنچه که نیرو‌های مسلح از سلاح و مهمات و بالاتر از آن نیاز دارند و شهامت نیرو‌های مسلح و انگیزه و تدبیر و نقشه آن‌ها همه جهانیان را شگفت‌زده کرده است.

روحانی اظهار داشت: در پنج سال اخیر وقتی ایران اراده کرد، به ملت‌های عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و یمن کمک کند، جهانیان دیدند که دشمنان در برابر قدرت ملت‌های منطقه و حمایت‌های ایران به پیروزی دست نیافتند و امروز ناچارند با اعتراف به شکست‌های ۲۰ ساله مداخلات خودشان در ایران کم کم از منطقه خارج شوند و ملت‌های منطقه بتوانند با آزادی راه خود را ادامه دهند. رییس‌جمهور حفظ تمامیت ارضی و حراست از ایران عزیز را اولین دستاورد انقلاب اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: یک میلیمتر از خاک و آب‌های این سرزمین به دشمن واگذار نشد و ملت ایران در برابر توطئه‌ها پیروز شد.

وی با اشاره به اینکه دومین دستاورد بزرگ این انقلاب که به آن می‌بالیم و افتخار می‌کنیم، تغییرمبنای مشروعیت نظام در این کشور بود، گفت: نظام مشروعیت در گذشته بر این مبنا بود که فردی بر اساس اینکه فرزند کدام پدر و از کدام طایفه و قبیله است می‌توانست شاه باشد و بعد او هم فرزند او بود، که این نظام بر هیچ مبنای عقلی، شرعی و دمکراسی منطبق نبود. رییس‌جمهور افزود: دستاورد جمهوری اسلامی ایران این بود که نظام مشروعیت را بر مبنای اسلام و جمهوریت قرار داد و امروز تمام مسئولان جمهوری اسلامی ایران از مقام معظم رهبری گرفته تا رییس جمهور، اعضای مجلس شورای اسلامی، خبرگان و شورا‌ها همه و همه با رای مردم و با صندوق آرا مسند مسئولیت را به عهده می‌گیرند.

روحانی تاکید کرد: همه باید حواس‌مان جمع باشد که اگر در این ۴۰ سال در برابر انواع توطئه‌ها پیروز شدیم، به‌خاطر اسلام و جمهوریت بود؛ اسلامیت و جمهوریت ما را حراست و حفاظت کرد. رییس‌جمهور تاکید کرد: نخواهیم گذاشت آمریکا پیروز شود. آمریکا دی پارسال اعلام کرد که ایران را به زمین می‌زنم که نشد.

در اردیبهشت، مرداد و ۱۳ آبان و در کریسمس و عید سال مسیحی امسال اعلام کرد که ایران را به زانو در می‌آورد که نشد. قول داده بود ۲۲ بهمن همه سران فاسد رژیم آمریکا در تهران باشند که آن هم نشد. هر چه گفتند نشد و نخواهد شد. در ادامه محور‌های سخنان روحانی در مراسم ۲۲ بهمن را می‌خوانید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:13 - 1397/11/23
تیتر خوندم همش جهان کارداره دیگه ما ادماومملکت را ول کردین که همه چی بهم خورده
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1397/11/23
اگه دنبال تعامل واقعی با جهان بدون حساسیت های بیخود بودید الان این وضعیت ارزش پاسپورت ایرانی نبود که در حد افغانستان است و فقط به ۴۰ کشور فقیر در افریقا آسیا و امریکای مرکزی می تونی بری! افتضاح بالاتر از این برای یک ایرانی که زمانی بدون ویزا به صد و خورده ای کشور می رفت میشه! مار با امارات وترکیه همسایه هامون در این زمینه مقایسه کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید!
Iran, Islamic Republic of
08:22 - 1397/11/23
دكتر روحانی این سیاست وراهی كه تو می روی بجایی نخواهد رسید ؤنتیجه نخواهد بعداز اتمام هشت سال ریاست جمهور ی پشیمان خواهی شد
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/11/23
نوع تعامل شما با جهان ویران ساز ایران بود
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1397/11/23
معنی تعامل رو هم فهمیدیم . همه دنیا‌ روبروی ما ایستاده . کدوم تعامل جناب روحانی . یه تعامل نصفه و نیمه سر برجام داشتیم که اونم پوکید . منظور از تعامل چیه .
Iran, Islamic Republic of
09:01 - 1397/11/23
جهان چی؟!
با شما تعامل می‌کنه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
با تروریستها جهان تعامل نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/11/23
روحانی قبل از اینکه برای مردم روضه خوانی کنی بهتر نیست یک بار هم که شده اساس نامه این کشور را بخوانی،
چرا بیخود سخنرانی میکنی سخنرانی تو سال اول برای درد مردم مسکن بود ولی حرفهایی بدون عمل تو ما را یاد چوپان دروغ گو میاندازد.
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/11/23
البته فراموش نکنید که با مردم وبرای مردم باشید،هیچ قدرتی نمی تواندماایرانیهاراشکست دهد!
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1397/11/23
راستی از حسابهای سویس چه خبر؟
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/11/23
عوضش مردمو ایرانو دارید زیر گرونی و تورم شدید له میکنید میفهمید
France
12:06 - 1397/11/23
تعامل با موشک یا با آتش زدن پرچم‌ها یا با فرستادن مرگ برها، بااینکه فقط برای مصرف داخلی ولی تمام دنيا این رفتارها را زیر نظر دارن.
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1397/11/23
دوباره حرف ... شما با دنیا سر جنگ دارید پرچم کشورها را آتش میزنید بعد تعامل
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1397/11/23
حرف دشمن را نزن روحانی حضرت اقا فر مودند حرف دشمن را نزنید که ما باید با دنیا تعامل داشته باشیم اتو دست دشمن ندهید جناب روحانی
Iran, Islamic Republic of
02:26 - 1397/11/24
سلام آقای رییس جمهور شما رابه خون شهدای کرببلا وشهدا انقلاب قسم به فریاد معلولین مظلوم بهزیستی برسید خودتان حقوق دان هستید باماهیانه 100 .هشت تومن چطور امرارمعاش کنند؟ یاحسین کی بفریاد معلولین شدید بی درآ مدبی سرپناه می رسد؟ باچه رویی تکدگری کنند؟ بین هموطنان عزیز ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!با ماهی 100 وهشت تومن اقتصاددنان وجامعه شناسان کجایند؟؟؟؟؟!!!!!!روز عید نوروز چکارکنند؟ آقای وزیر رفاه؟!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1397/11/24
با مشت کسی سلام علیک نمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر