پازل انتقام؛ تسویه حساب اصفهان در تهران
۸۳۲۸۴۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
۷۹۷۱
بازی پرسپولیس و پدیده را می‌شود بازی انتقام نامید. یحیی به دنبال انتقام 4 شکست متوالی است و برانکو به دنبال جبران جامی که یحیی از او گرفت.

وب‌سایت نود: دیدار پرسپولیس و پدیده در جام حذفی یعنی دیدار دوباره یحیی و برانکو. شاگرد و استادی که در زمین فوتبال دو دوران متفاوت را مقابل هم داشته‌اند. در ابتدای حضور برانکو در ایران، یحیی یکی از موانع مستحکم برای شاگرد سابقش بود. مانعی که برانکو هر کاری می‌کرد نمی‌توانست از پس او بربیاید.

چهار امتیازی که یحیی در اولین فصل حضور برانکو در دو بازی رفت و برگشت با پرسپولیس بدست آورد مانع از این شد که سرمربی کروات بتواند یک جام به تعداد جام‌هایش اضافه کند. البته یحیی فقط یک جام را از برانکو نگرفت. در جام حذفی هم گل‌محمدی توانست این تیم را حذف کرده و حسرتی به نام قهرمانی در جام‌حذفی برای برانکو به یادگار بگذارد. بازی عجیبی که اخراج اشتباه ایمان صادقی، مسیر آن را عوض کرد.

از این روزهای رویایی یحیی حالا زمان زیادی گذشته و یکی، دو فصل است که برانکو توانسته راه شکست دادن شاگردش را به خوبی یاد بگیرد. 4 برد پی در پی مقابل گل‌محمدی آن خاطرات تلخ را از ذهن پرسپولیسی‌ها پاک کرده است. حالا فقط یک خاطره تلخ مانده و آن هم جام حذفی است. جامی که پرسپولیسی‌ها بعد از آن حذف هم هیچ وقت نتوانستند به آن دست پیدا کنند و در میان جام‌های برانکو جای خالی‌اش به شدت دیده می‌شود.

برانکو حسابش در لیگ برتر را با یحیی تسویه کرده و حالا، فقط انتقام تک بازی جام حذفی مانده است. او در ازای 4 امتیازی که یحیی مقابلش بدست آورد، 4 بازی پیاپی شکستش داد اما انتظارش برای گرفتن انتقام بازی ذوب آهن و پرسپولیس در جام حذفی، تا این فصل طول کشید. فرصتی که آن‌ها، نمی‌خواهد از دست بدهند و باز هم در انتظار قهرمانی جام حذفی باقی بمانند.

گل‌محمدی که متخصص جام‌حذفی است علاقه‌ای ندارد که راحت‌ترین شانس تیمش برای رسیدن به آسیا را با پنجمین باخت متوالی به برانکو از دست بدهد. او هنوز می‌تواند با یک برد، گربه سیاه برانکو حداقل در جام حذفی باقی بماند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Germany
21:25 - 1397/11/28
کیسه جان له همین فکر بخواب فکر درازی شب زمستان هم باش جات خیس نشه
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1397/11/28
این اراجیف چی که مینویسد مطلب دیگری ندارید متاسفم که همیشه دنبال حاشیه درست کردنید و استاد در این جور کارها
Iran, Islamic Republic of
03:52 - 1397/11/29
به امید برد تیم دوس داشتنی گل محمدی و باخت تیم نفرت انگیز مافیا و حکومتی و روحانی و داردستش
Iran, Islamic Republic of
05:09 - 1397/11/29
به امید برد تیم پدیده در مقابل یکی از تیمهای حکومتی مرکز
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج