لعیا جنیدی: ظریف سرمایه ملی و جهانی است
۸۳۶۳۰۰
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
۱۰۱۸۴ 
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: آقای ظریف سرمایه ملی و جهانی است و حتماً با رئیس جمهور صحبت خواهم کرد که ایشان همچنان در دولت حضور داشته باشند.

خبرگزاری ایسنا: معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: آقای ظریف سرمایه ملی و جهانی است و حتماً با رئیس جمهور صحبت خواهم کرد که ایشان همچنان در دولت حضور داشته باشند.

لعیا جنیدی در دیدار با استاندار و مدیران استان اصفهان، اظهار کرد: استاندار در هر استانی باید موقعیت ویژه‌ای داشته باشد و در کشوری که مبنایش اداره متمرکز است باید تمرکززدایی شود پس استاندار باید نمایند عالی دولت در همه سطوح در یک استان باشد.

وی با بیان اینکه امیدوارم در این شرایط سخت بتوانیم توانایی‌های خود را به کار بگیریم تا کشوری رو به پیشرفت داشته باشیم، افزود: ایران کشوری است که میراث تمدن بشریت است و باید بدانیم این کشوری که امروز بر آن مدیریت می‌کنیم حاصل زحمت چندین هزارساله مردمی است که آن را امروز به ما سپرده‌اند.

معاون حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: در مسئله آب اجرای مصوبه شورای عالی آب را پیگیری خواهم کرد و به دنبال اجرایی شدن آن خواهم بود، اما در این زمینه پیشنهادی دارم و آن این است که در این زمینه سه تا چهار استان نگرانی دارند و می‌شود با یک گفت و گوی بین استانی و تشکیل چند جلسه شورای اداری مشترک میان این استان‌ها وفاق ایجاد کرد، چرا که من متوجه هستم که دغدغه جاری بودن زاینده رود برای شما دغدغه یک تمدن است و حیات به جاری بودن زاینده رود است.

جنیدی تاکید کرد: همه نظام باید به نشاط اجتماعی دقت کنند. اگر نتوانیم مردم را خوشحال کنیم چرا بر این مسندها نشسته‌ایم؟ بدانید که پایگاه اجتماعی این دولت زنان و جوانان هستند.

وی به کسب و کارهای نو اشاره کرد و گفت: از این کسب و کارها حمایت خواهیم کرد و مسئله نظارت بر آنها مورد تاکید دولت بوده و هست. در این زمینه کارگروه کاهش موانع کسب و کار نیز تشکیل شده است و عموماً شکایت از این کسب و کارها به این کارگروه می‌آید.

معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به استعفای وزیر امور خارجه تاکید کرد: آقای ظریف سرمایه ملی و جهانی است و حتماً با رئیس جمهور صحبت خواهم کرد که ایشان همچنان در دولت حضور داشته باشند، باید محیط پیرامونی ایشان طوری فراهم شود تا بتوانند کار کنند همه قوا باید در این زمینه وارد شوند و به رئیس دستگاه دیپلماسی کشور کمک کنند.

جنیدی با اشاره به اینکه در شرایط سخت تحریم اقتصادی قرار داریم و به دنبال انکار کردن واقعیت نیستیم، اظهار کرد: مأیوس نیستیم چراکه آمار تورم ماه‌های دی و بهمن بهتر شده است و تصور تیم اقتصادی این است که تا درجه‌ای تورم مهار شده است، هم اکنون تورم کشور طبق برآوردها ۲۳ تا ۲۵ درصد است که هیچ مطلوب نیست ولی این میزان یک سوم چیزی است که پیش‌بینی شده بود.

وی تاکید کرد: سختی‌های مردم را نفی نمی‌کنیم خروج نامشروع و غیرقانونی آمریکا از برجام موجب مشکلات اقتصادی فعلی شده است. چراکه مقدار صادرات نفت کشور حدود ۲.۶ درصد افزایش داشت و به نسبت در حال پیشرفت بودیم، اما باید قبول کرد این اتفاق یک علت دفعی دارد و آن هم مسئله خروج از برجام است و با مردم همدرد هستیم. تحلیل تیم اقتصادی دولت این است که مهار معقولی در راه اقتصاد است.

معاون حقوقی رئیس جمهور در خصوص لایحه انتخابات اظهار کرد: پیش نویس این لایحه را وزارت کشور تهیه کرده است و معتقد هستیم بخشی از نظارت استصوابی با تحزب حل خواهد شد. بر تحزب تاکید و حتی مدل ایجاد کرده‌ایم.

جنیدی تصریح کرد: استصواب باید مشخص باشد قرار بر این شده است که از یک مراجع مشخصی چون نیروی انتظامی، پزشکی قانونی، دادگاه استعلام شود و هرکس مبنایی برای رد صلاحیت داشته باشد باید مستند صحبت کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1397/12/07
منم اقای ظریف را خیلی دوستش دارم
Iran, Islamic Republic of
21:44 - 1397/12/07
عجب مگر ما از این چیزها هم داریم.
تاریخ جواب خواهد داد.
چه کوچک ها که از نظر شما بت شدن.
یک تار موی شهدا را به امثال شما نمی دهیم.آنها سرافراز کشورند نه کسانی که فریب خوردن و فریب دادن.
Iran, Islamic Republic of
22:03 - 1397/12/07
خانمی همه کابینه دولت اقای فریدون سرمایه ملی وجهانی هستندکه این حال وروزماست
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1397/12/07
اقای دکتر ظریف لطفا برگرد و ونام خود را در تاریخ با این همه دشمن ثبت کن شما عزیز دل ما هستی
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/12/07
ایشان باید پاسخگوی عملکردش باشد نه اینکه استعفا دهد
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/12/07
ایشان باید پاسخگوی عملکردش باشد نه اینکه استعفا دهد
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/12/07
خانم روحانی جمله شما یک کلمه (بربادهنده سرمایه ملی وعزت وشرف ملت باکمک اراذل واوباش دیگر دردولت ودرمجلس بالاخص راس مجلس) را ازقلم انداخته اید. شرم کنید ازتمجید دنیا پرستان وتاراج دهنده حق الناس. شرمتان باد
United Arab Emirates
22:26 - 1397/12/07
قضیه روباه و دومشه
فقط مگر خودتون به هم نون قرض بدین
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1397/12/07
ظریف کوروش کبیره، ظریف امیرکبیره، ظریف داوینچیه
United States
23:30 - 1397/12/07
ما هزاران نفر بهتر از ظریف داریم
پاسخ ها
بزبزه قندی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
تاییدمیکنم حرف شمارا, اما متاسفانه همیشه اینطوربوده که ازکاه، کوه ساختیم ، امام زمان. سرمایه جهانی است نه ظریف ، همه ما روزی می اییم وروزبعدمیرویم نه اینکه خودرابرخدا مقدم بداریم . بابا طرف بریده بود اما باسلام وصلوات اورا نگه داشتند . به هرحال حال ؤاحوال کسی خوب نیست خداعاقبت کشورراختم به خیربکنه اسلام قائم بفرد نیست نحن نزلن الذکروانا له لحافظون
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1397/12/08
میشه تو یکی دیگه نظر ندی، نترس نمیگن لال هستی ، کدوم سرمایه ملی، اخه چه غلطی کرده که سرمایه باشه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:51 - 1397/12/08
به روباه میگن شاهدت کیه، میگه دمم!
اگر معاون حقوقی دولت اصلاح طلبان از وزیر خارجه دولت اصلاح طلبان تمجید نکند عجیب است! وگرنه این تمجید جنیدی تعجبی ندارد!
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1397/12/08
ظریف در 23 خرداد 1395 مدعی شد اگر برجام نبود فروش نفت ایران به صفر می رسید اما سه روز پیش در 4 اسفند 1397 به روزنامه سوییسی «بازلرتسایتونگ» گفت فروش نفت ایران در مقایسه با قبل از توافق هسته‌ای، کمتر شده است! اینم از نتایج برجام به اعتراف ظریف برجام!
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1397/12/08
امیر کبیر که امیر کبیر بود کسی بهش نگفت سرمایه ملی و جهانی بعد به یک خائن و خود فروخته میگن جهانی جان کری مثل بچه اینو دور داد و حیثیت ایران را بر باد داد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج