آتشکده: در برزيل حريف راحت نداريم
۸۳۷۶۷
۰۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹
۴۰۹۶
بازيکن ايراني تيم فوتبال اوربرو سوئد معتقد است در صورتي کسب آمادگي کافي شانس حضور همراه با تيم ملي ايران در رقابت‌هاي جام جهاني برزيل را خواهد داشت.
خبرگزاری فارس:  فصل گذشته رقابت هاي ليگ دسته دوم سوئد موسوم به «سوپرت‌تان» چندان که بايد، ‌براي بازيکن ايراني اوربرو پرثمر نبود. وي بيشتر با مشکل مصدوميت مواجه بود که همين اجازه نمي‌داد مورد توجه کارلوس کي‌روش، جهت دعوت در تيم ملي ايران قرار گيرد.

 اما اکنون به نظر مي‌رسد وضعيت او فرق کرده است. حداقل خودش مي‌داند که دوره مصدوميت را پشت سر گذاشته و مي‌تواند نسبت به آينده خوش‌بين باشد.

آتشکده اظهار داشت: مي‌دانم چه تواني دارم و چه کارهاي انجام دهم. هر کاري لازم باشد انجام مي‌دهم تا پيشرفت کنم. اين روند مي‌تواند به سرعت روي دهد. هيچ‌چيز غيرممکن نيست. مطمئنا ‌اوج بگيرم، شانس حضور در جام جهاني برزيل را با ايران دارم.

به اعتقاد اين مهاجم 21 ساله کارلوس کي‌روش که در خلال بازي با تيم آتيداوبرگ با او ديدار داشت، ديدگاه مثبتي نسبت به وي دارد.

وي ادامه داد: کي‌روش با من ديدار داشت و بازي‌ام را از نزديک ديد. پس از بازي هم با هم صحبت کرديم. به او گفتم تلاش مي‌کنم که به تيم ايران برسم. به او گفتم مورد توجه تيم ملي زير 21 ساله‌هاي سوئد بودم. در ماه دسامبر او مجددا از وضعيتم را جويا شد و من اطمينان خاطرم را براي حضور در تيم ملي ايران گفتم. شرايط خوبي را حس کردم و مي‌دانم چه قابليتي مي‌توانم براي تيم ملي داشته باشم.

او در مورد همگروهي با آرژانتين،‌بوسني‌هرزگوين و نيجريه اظهار داشت: مسلما اين گروه حريفان راحت ندارد. همه بازيکنان خوبي دارند و ما بايد در نهايت هوشياري با آنها روبه‌رو شويم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج