قدرت هواداران؛ حذف بازی دوشنبه از تقویم لالیگا
۸۳۹۳۰۶
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۹
۳۶۸۳
بعد از اعتراضات فراوان، در جدیدترین تقویم اعلام شده خبری از بازی روز دوشنبه نیست.

 وبسایت نود: به نقل از مارکا، بعد از چندین ماه اعتراض هواداران علیه برگزاری بازی های لالیگا در روزهای دوشنبه، در جدیدترین برنامه اعلام شده لیگ خبری از برگزاری بازی ها در این روز نیست.

لالیگا زمان برگزاری هفته بیست و نهم رقابت ها را اعلام کرده که در آن نکته ای جالب به چشم می‌خورد. با حذف بازی روز دوشنبه، این برنامه شباهت زیادی به برنامه سال های گذشته پیدا کرده است.

بعد از چندین ماه اعتراض و برگزاری کمپین های گوناگون، لوئیس روبیالس رئیس اتحادیه فوتبال اسپانیا از حذف بازی های روز دوشنبه از تقویم رقابت ها با شروع فصل 20-2019 خبر داده بود. اما به نظر می‌رسد همتای او در تشکیلات لالیگا، خاویر تباس، تصمیم گرفته تا زودتر دست به کار شده و در همین فصل، نسخه بازی های دوشنبه شب را بپیچد.

پیش از این مقرر شده بود تا در بین بازی های هفته بیست و نهم، نبرد رایووایکانو و رئال بتیس در روز دوشنبه برگزار شود. اما با برنامه اعلام شده، این مسابقه از ساعت 14 روز یکشنبه 31 مارچ (به وقت محلی) آغاز خواهد شد.

البته علیرغم حذف تدریجی بازی های روز دوشنبه، بازی روز جمعه همچنان در تقویم دیده می‌شود و نخستین بازی هفته بیست و نهم روز جمعه 29 مارچ میان ژیرونا و اتلتیک بیلبائو انجام خواهد گرفت. روبیالس اعلام کرده بود که انجام بازی در روز جمعه نیز در فصل آتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و احتمالا به زودی، شاهد برگزاری کامل بازی های لالیگا تنها در روز های شنبه و یکشنبه خواهیم بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج