مجارستان: ممکن است اتحادیه اروپا تجزیه شود
۸۳۹۸۰۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
۸۷۸۷ 
تارنمای راشا تودی به نقل از نخست وزیر مجارستان هشدار داد که اجبار تعدادی از اعضای اتحادیه اروپا برای اجرای سیاست های مهاجرتی، به تجزیه این بلوک منطقه ای می انجامد.

خبرگزاری ایرنا: تارنمای راشا تودی به نقل از نخست وزیر مجارستان هشدار داد که اجبار تعدادی از اعضای اتحادیه اروپا برای اجرای سیاست های مهاجرتی، به تجزیه این بلوک منطقه ای می انجامد.

راشا تودی به نقل از گفته های ویکتور اوربان در تارنمای دولت مجارستان نوشت که خطر چندپارگی اتحادیه اروپا را تهدید می کند.

اوربان گفت: اگر اروپا ما را به حال خود گذاشته و اسلامی شدن را بر ما تحمیل نکند، باشگاه کشورهای آزاد باقی خواهد ماند. وی با این حال هشدار داد که اگر بروکسل، بوداپست را وادار سازد تا 'پیمان مهاجرتی سازمان ملل یا تصمیم های کمیسیون اروپا را بپذیریم تا سازگار با سیاست های مصالحه جویانه غربی آنها باشیم، (آنگاه) فروپاشی اتحادیه اروپا را نمی توان رد کرد.

اوربان چهارشنبه از پیشنهادهای امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در مورد نیاز به اصلاح در اتحادیه اروپا استقبال کرده و آن را 'سرآغاز مباحثه ای جدی' در مورد آینده اروپا خوانده بود.به گفته اوربان، پیشنهاد مکرون در مورد اصلاح سیاست های منطقه شنگن و برقراری دفتر پناهندگی اتحادیه اروپا و مرزبانی مشترک ضروری است.

نخست وزیر ملی گرای مجارستان بارها بر سر اکراه در گشایش مرزهای این کشور بر روی پناهجویان با اتحادیه اروپا درگیر شده است. وی پناهجویان را مهاجمان مسلمان خوانده و خواهان آن شده تا هیچ کشوری مجبور به اجرای سیاست های مهاجرتی اتحادیه اروپا و یا پایبندی به سهمیه های تعیین شده پذیرش مهاجران نباشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/12/17
حق دارن همونجور که ما دوس نداریم افغانی ها اینجا باشن
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1397/12/18
احسن به این هم وطن عزیز مادوست نداریم افغانها تومملکت باش وبودجه ومنابع شغلامون اشغال کردن ودارمیش فلسطین اشغالی میش
پاسخ ها
ناشناس.
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
بیشتر از افغانیها بی کفایتی مدیران داخلی باعث کمبود شغله اونها یک پنجم جویندگان کار هم شغل ایجاد نمی کنند در حالی که آمریکا هر سال صدهاهزار مهاجر وارد کشورش میشوند نرخ بیکاری را روی ۵ درصد ثابت نگه داشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج