۱۰ برنامه برتر برای بهینه‌سازی و مدیریت زمان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۴۲۸۰۳
۰۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
۲۱۱۲۸
اپلیکیشن‌های زیادی برای تنظیم زمان، مشخص کردن فعالیت‌ها و حتی استفاده از تکنیک‌هایی خاص برای بهبود راندمان کاری طراحی شده است که در سیستم‌عامل‌های مختلف قابل استفاده است. در صورتی که به بهبود شرایط درسی و یا کاری خود علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم که لیست پیش رو را مطالعه کنید.

برترین ها - سهیل بالینی: یکی از خصوصیات مشترک بین تمامی افراد موفق، اهمیت دادن به زمان و برنامه‌ریزی برای استفاده صحیح از زمان است. در سوی دیگر اغلب افرادی که برای انجام کار‌های روزمره مانند درس خواندن یا فعالیت‌های شغلی دچار مشکل می‌شوند، علاقه‌ای به برنامه‌ریزی و زمان‌بندی ندارند.

در گذشته و پیش از دیجیتال شدن همه چیز، اغلب برنامه‌ریزی‌های کوتاه و بلندمدت با خودکار و کاغذ انجام می‌شد، اما این روز‌ها که حتی می‌شود درجه بخاری و فشار آب حمام را با استفاده از گوشی‌های هوشمند تنظیم کرد، دیگر نیاز خاصی به خودکار و کاغذ احساس نمی‌شود.

اپلیکیشن‌های زیادی برای تنظیم زمان، مشخص کردن فعالیت‌ها و حتی استفاده از تکنیک‌هایی خاص برای بهبود راندمان کاری طراحی شده است که در سیستم‌عامل‌های مختلف قابل استفاده است. در صورتی که به بهبود شرایط درسی و یا کاری خود علاقه‌مندید، پیشنهاد می‌کنیم که لیست پیش رو را مطالعه کنید. اطمینان داریم که در این لیست برنامه‌ای با شرایط و خواسته‌های خود پیدا خواهید کرد.

واندرلیست (Wunderlist)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

مشهورترین اپلیکیشن برنامه‌ریزی کاری در سال‌های اخیر، همچنان به‌عنوان یک گزینه مناسب برای شما قابل‌استفاده است. در واندرلیست می‌توانید یک لیست کامل از تمامی فعالیت‌های روزمره خود تهیه کنید و حتی این لیست را با دوستان، خانواده و همکاران خود به اشتراک بگذارید. امکان ساخت لیست‌های مشترک نیز برای کاربران وجود دارد. این برنامه هم به‌عنوان یک وب‌سایت قابل‌استفاده است و هم می‌توانید از نسخه اندروید و iOS آن استفاده کنید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و شما را گیج نخواهد کرد. همین سادگی باعث شده که حتی در زمان برنامه‌ریزی با استفاده از این اپلیکیشن، از اتلاف وقت جلوگیری کنید.


تودویست (Todoist)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

اپلیکیشن تودویست در هر دو سیستم‌عامل گوگل و اپل قابل نصب است. البته افزونه گوگل کروم تودویست نیز در اختیار کاربران قرار گرفته که از امکاناتی کمتر برخوردار است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید تمامی فعالیت‌های خود را دسته‌بندی، زمان‌بندی و رنگ‌بندی کنید. اعلانات برنامه به شما یادآوری می‌کند که فعالیت‌های لیست شده باید در زمانی مشخص به پایان برسند.


گوگل کیپ (Google Keep)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

گوگل کیپ از برنامه‌های بسیار ساده برای برنامه‌ریزی کاری است. در این برنامه امکان ساخت انواع لیست‌های کاری و درسی برای کاربر وجود دارد. شما می‌توانید از تصاویر، صدا و ویدیو نیز در لیست‌های خود استفاده کنید. دو نکته مثبت در این برنامه برای کاربران بسیار جذاب است. اول اینکه با استفاده از این برنامه می‌توانید در تمامی گجت‌های خود از جمله موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و حتی یخچال‌های هوشمند، به لیست‌های خود دسترسی داشته باشید. تنها لازم است در دستگاه مورد نظر به گوگل اکانت خود وارد شوید و این اپلیکیشن را نصب کنید. نکته دوم رایگان بودن این برنامه است که برتری مالی جذابی برای کاربران به حساب می‌آید.


پومودورو (Pomodoro)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

پومودورو یک تکنیک ساده زمان‌بندی کاری است که در آن فرد در بازه‌های زمانی مشخص، کار، استراحت کوتاه و استراحت طولانی را تکرار می‌کند. برای مثال در زمان انجام یک پروژه، شما ۲۰ دقیقه فعالیت می‌کنید وپس از آن ۵ دقیقه استراحت می‌کنید. بعد از سه دوره تکرار این پروسه، استراحت طولانی به مدت ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود. تکرار مراحل فوق در تمامی طول مدت زمان انجام پروژه، سرعت انجام کار را افزایش می‌دهد و حتی نتیجه را نیز بهبود می‌بخشد. اپلیکیشن پومودورو برای سیستم‌عامل ویندوز، اندروید، لینوکس، کروم و iOS در اختیار کاربران قرار گرفته است.


پوموتودو (Pomotodo)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

پوموتودو ترکیبی از تکنیک پومودورو و برنامه‌های زمان‌بندی کاری است. در این برنامه می‌توانید فعالیت‌هایی که قصد انجام آن را دارید لیست و زمان‌بندی کنید و پس از آن با تکنیک پومودورو این فعالیت‌ها را به انجام برسانید. استفاده از اپلیکیشن پوموتودو رایگان است. این برنامه رابط کاربری ساده‌ای دارد و کاربر در هنگام استفاده از آن گیج نمی‌شود. پوموتودو در سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و کروم قابل نصب است.


جعبه لایتنر (Leitner Box)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

اغلب دانش آموزان با تکنیک لایتنر آشنایی دارند. این تکنیک که برای به خاطر سپردن مطالب مختلف از جمله یادگیری زبان جدید کاربرد دارد، توسط شخصی به همین نام اختراع شده است. جعبه لایتنر جعبه‌ای از فلش‌کارت‌های مختلف است که با زمان‌بندی صحیح، به حافظه بلندمدت انسان وارد می‌شوند. اپلیکیشن لایتنر باکس دقیقاً از همین تکنیک برای بهبود یادگیری دانش‌آموزان استفاده می‌کند. با استفاده از این برنامه می‌توانید فلش‌های آموزشی از پیش آماده و حتی فلش‌کارت‌های شخصی خودتان را با بهینه‌سازی زمان، به خاطر بسپارید.


ترلو (Trello)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

اگر در شرکت‌های بزرگ ایران فعالیت کرده باشید به احتمال زیاد با اپلیکیشن ترلو آشنایی دارید. این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های برنامه‌ریزی و تقسیم وظایف در گروه‌های کوچک و بزرگ است. با استفاده از ترلو می‌تواند اعضای گروه را مشخص کنید، فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده را یادداشت کنید و مهم‌تر از همه، تقسیم وظایف را به‌درستی انجام دهید. مهم نیست که یک گروه کوچک درسی در مدرسه هستید یا یک شرکت بزرگ فناوری، ترلو می‌تواند دستیار هوشمندی برای زمان‌بندی و برنامه‌ریزی کاری شما باشد. برنامه ترلو در تمامی سیستم عامل‌های مشهور قابل نصب است و البته نسخه وب بسیار قدرتمندی نیز این اپلیکیشن‌ها را همراهی می‌کند.


دیجیتال ولبیئینگ (Digital Wellbeing)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

دیجیتال ولبیئینگ یک اپلیکیشن برنامه‌ریزی و زمان‌بندی نیست. در واقع با استفاده از این برنامه اندرویدی نمی‌توانید هیچ‌گونه زمان‌بندی کاری یا درسی را ثبت و پیگیری کنید. دیجیتال ولبیئینگ، اما یک برنامه قدرتمند مونیتور و استفاده از سیستم‌عامل اندروید است. با به کار بردن این برنامه می‌توانید میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دیگر برنامه‌های سیستم‌عامل اندروید را بررسی و حتی کاهش دهید. دیجیتال ولبیئینگ نه تنها به بهبود شرایط کاری و درسی شما کمک خواهد کرد، بلکه از نظر سلامتی هم زندگی شما را بهبود خواهد داد. این برنامه به‌صورت خودکار در سیستم‌عامل اندروید ۹ نصب شده است.


اورنوت (Evernote)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

اورنوت یکی از مشهورترین اپلیکیشن‌های یادداشت برداری جهان است که می‌تواند در برنامه‌ریزی درسی و کاری نیز به کمک شما بیاید. با اورنوت می‌توانید از همه‌چیز لیست تهیه کنید، عکس، ویدیو و دیگر مولتی‌مدیا‌ها را ذخیره کنید و حتی برای فعالیت‌هایی خاص، زمانی دقیق را مشخص کنید. اورنوت به صورت یونیورسال در تمامی سیستم‌عامل مشهور جهان از جمله ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، آی‌اواس و حتی سیستم‌عامل کروم قابل نصب است. علاوه بر این بسیاری از توانایی این برنامه نیز از طریق وبسایت Evernote قابل دسترسی است.


آی‌اف‌تی‌تی‌تی (IFTTT)

با ۱۰ برنامه بهینه‌سازی زمان آشنا شوید

برنامه IFTTT یک برنامه زمان‌بندی کاری نیست بلکه با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید بسیاری از فعالیت‌های دیجیتال خود را به صورت اتوماتیک انجام دهید. در نظر بگیرید که یک آلارم مشخص برای زمان درس خواندن تعیین کرده‌اید. با استفاده از این برنامه و با به صدا در آمدن آلارم، تمامی برنامه‌های اجتماعی شما از کار می‌افتد و فقط تماس‌های شخصی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد. هیچ‌چیز غیرممکنی در IFTTT وجود ندارد. شما می‌توانید عکس‌های اینستاگرام را به‌صورت اتوماتیک ارسال کنید یا تمامی دستگاه‌های هوشمند خانه را به این برنامه متصل کنید. IFTTT با تکرار عادات همیشگی ما، در مصرف زمان صرفه‌جویی می‌کند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/01/10
عالی بود، دست شما درد نکنه بخاطر مطالب خوبی که منتشر میکنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر