تلاش برای رفع نگرانی دانشجویان مناطق سیل‌زده
۸۴۹۹۲۵
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
۴۵۵۱ 
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه‌های در حال تدوین دانشگاه جهت مساعدت به دانشجویان گرفتار در سیل، اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه‌های مورد نظر نگرانی این دانشجویان در خصوص شهریه و آزمون‌ها رفع شود.

خبرگزاری ایسنا: معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با اشاره به برنامه‌های در حال تدوین دانشگاه جهت مساعدت به دانشجویان گرفتار در سیل، اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه‌های مورد نظر نگرانی این دانشجویان در خصوص شهریه و آزمون‌ها رفع شود.

دکتر محمد هادی امین ناجی در بازدید از واحدهای آق قلا و بندرترکمن و نیز مناطق سیل زده، ضمن ابراز همدردی با مردم، تسکین آلام مردم سیل زده را مهم‌ترین وظیفه انسانی دانست و افزود: دانشگاه پیام نور از ابتدای رخداد این حادثه با فعال کردن کانون‌های هلال احمر و تشکل‌های مختلف دانشجویی در قالب گروه‌های امدادی به کمک سیل زدگان شتافت.

دکتر امین ناجی با عنوان اینکه همه ما وظیفه داریم از این نقش اجتماعی دانشگاه به عنوان سرمایه اجتماعی صیانت کنیم، گفت: دانشگاه پیام نور پناهگاه هموطنان گرفتار در این حادثه خواهد بود و آمادگی کامل خود را برای امداد رسانی اعلام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در دانشگاه پیام نور استان گلستان از جمله راه اندازی و مدیریت کمپ امدادی سیل زدگان، سازماندهی گروه‌های امدادی دانشجویی، جمع آوری کمک‌های ضروری و نیز خدمات فرهنگی و اجتماعی به خانواده‌های سیل زده خاطر نشان کرد: انتقال تجربیات کسب شده به سایر استان‌ها جهت مقابله با حوادث مشابه در آینده بسیار ضروری است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج