راهنمای ثبت‌نام طرح ترافیک ۹۸برای خبرنگاران
۸۵۲۳۵۲
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
۳۰۷۳
خبرنگاران، روزنامه نگاران و عکاسان راهنمای ثبت نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری ۱۳۹۸ را مطالعه کنند.

خبرگزاری میزان: خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری محترم لطفاً قبل از ثبت‌نام مطالب زیر را که عمدتاً برگرفته از مصوبه طرح ترافیک شورای اسلامی شهر تهران و دستورالعمل اجرایی مرتبط با آن است، با دقت مطالعه کنید:

۱. بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، در سال جاری توزیع طرح ترافیک و کارت‌بلیت خبرنگاران همچون سال گذشته با دریافت سه مدرک انجام می‌شود:

الف. مدارک شناسایی شامل تصویر شناسنامه، کارت ملی و سند مالکیت خودرو

ب. معرفی‌نامه که می‌تواند از سوی رسانه یا موسسه مطبوعاتی محل اشتغال فرد یا از سوی یکی از تشکل‌های صنفی خبرنگاران، عکاسان و مدیران مسئول رسانه‌ها ارائه شود.

ج. مدرک دال بر اشتغال مستمر به کار خبری که می‌تواند یکی از این موارد باشد: بیمه تامین اجتماعی با عنوان خبرنگار؛ بیمه خبرنگاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا تصویر ۱۰ اثر به نام فرد متقاضی که در شش ماه اخیردر رسانه‌های معتبر منتشر شده باشد.

۲. بارگذاری تصویر صفحه نخست شناسنامه برای تمامی متقاضیان الزامی است.

۳. بارگذاری تصویر صفحه دوم شناسنامه، صرفاً برای کسانی الزامی است که اتومبیل به نام همسرشان است. چنان‌چه اتومبیل به نام متقاضی و یا همسر وی نباشد، طبق دستورالعمل، سهمیه خبرنگاری به متقاضی قابل تخصیص نیست.

۴. متقاضیان در هنگام ثبت‌نام می‌توانند هر دو گزینه طرح ترافیک و کارت‌بلیت خبرنگاری را انتخاب کنند. اما بر اساس مصوبه شورای شهر، در صورت مشمول شدن، صرفاً یکی از دو مورد «طرح ترافیک خبرنگاری» و یا «کارت بلیت حمل و نقل عمومی» به ایشان تعلق می‌گیرد.

۵. برای متقاضیان کارت‌بلیت خبرنگاری، ارائه عکس الزامی است.

۶. در انتخاب نام رسانه دقت کنید. چنان‌چه اطلاعات ثبتی با معرفی‌نامه‌ی بارگذاری‌شده همخوانی نداشته باشد، متقاضی در فهرست دریافت‌کنندگان سهمیه قرار نخواهد گرفت.

۷. لطفا در هنگام تکمیل مسئولیت متقاضی در رسانه، دقت کنید. در صورت وجود هرگونه مغایرت بین محتوای این بخش با معرفی‌نامه یا بررسی‌های کارگروه، متقاضی از مشمولیت طرح خارج می‌شود.

۸. چنان‌چه متقاضیان نیاز به اصلاح اطلاعات یا بارگذاری مجدد مدارک داشته باشند، می‌توانند با حذف اطلاعات یا مدرک، نسبت به اصلاح آن اقدام کنند. توجه داشته باشید که مدرک قبلی متقاضیان در سوابق ایشان نگهداری می‌شود.

۹. هرگونه ابهام یا پرسش احتمالی خود را با تلفن‌های ۸۱۶۷۷۲۹۹ و ۹۶۰۱۸۷۹۵ در میان بگذارید.

به دلیل حجم کار‌ها و کمبود زمان بررسی مدارک و توزیع طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری، مطلقاً از مراجعه حضوری پرهیز کنید. متصدیان مربوط در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به صورت تلفنی پاسخگوی شما خواهند بود و نیاز به هیچ‌گونه مراجعه حضوری وجود ندارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج