با وایت‌بُرد و انیمیشن نمی‌توان قهرمان شد!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۵۴۲۶
۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
۶۸۷۱
دقیقی:
مهاجم تراکتورسازی تبریز با انتقاد از برخی تفکرات مجید جلالی، گفت که او اعتماد به نفس بازیکنان را پایین آورده است.
تسنیم: سعید دقیقی در خصوص اینکه چرا در بازی با فجر سپاسی نیمکت نشین بود گفت: همیشه سعی می کنم به تصمیم مربیان احترام بگذارم و هیچ وقت هم بازیکن حاشیه سازی نبودم. بعد از مصدومیتی که داشتم خودم را به سطح ایده آل رساندم ولی نمی دانم چرا کادر فنی چنین تصمیمی گرفت. در جام حذفی و بازی مقابل نفت مسجد سلیمان یکی از بهترین بازی ها را انجام دادم و حتی پاس گل هم دادم ولی در نهایت مقابل فجر روی نیمکت نشستم.

وی ادامه داد: بعد از بازی در جام حذفی روی چمن تمرین نکردیم و جلالی به یکباره در کامپیوتر و روی تخته وایت برد تصمیم گرفت سیستم را عوض و تغییراتی را ایجاد کند. ما در هفته دوم از دور برگشت صدرنشین شدیم ولی جلالی بعد از یک هفته صدرنشینی دوباره ترکیب و سیستم را تغییر داد و همین موضوع باعث شد صدرنشینی را از دست دهیم و این موضوع برایمان گران تمام شد.

دقیقی در پاسخ به این سوال که به نظرت مشکل اصلی تراکتورسازی چیست تصریح کرد: مشکل خاصی نداریم جز اینکه اعتماد به نفس و پتانسیل اکثر بازیکنان پایین آمده است. تیم ما در همه پست ها بهترین بازیکنان ایران را در اختیار دارد و تمامی این بازیکنان از جمله خودم، در ابتدای فصل و همچنین نیم فصل، از اکثر تیم های لیگ برتر پیشنهاد داشتیم. من معتقدم کادر فنی اعتماد بسیاری از بازیکنان را پایین آورده است.

مهاجم تراکتورسازی اظهار داشت: بهترین های ایران را در تیم خودمان داریم ولی جلالی دنبال بازیکنان دیگری است و در نیم فصل هر روز اسم یک بازیکن در رسانه ها مطرح می شد. این موضوع اعتماد به نفس من و اکثر بازیکنان را پایین آورد و نتیجه اش را هم در این بازی های دیدیم. جلالی از بازیکنان فقط ایراد می گیرد و تصاویر بازی های را آهسته پخش می کند تا ایراد بگیرد ولی او باید بداند که فوتبال بازی لحظه ها است و فوتبالیست شاید در یک لحظه تصمیم درست یا اشتباه بگیرد.

دقیقی خاطرنشان کرد: مدیرعامل تراکتورسازی بهترین تیم را بست و ما مشکلی از لحاظ بازیکن نداریم و مشکل این است که بازیکنان اعتماد به نفش ندارند. به نظر من با نشان دادن انیمیشن و کار روی تخته وایت برد نمی توان قهرمان شد و اتفاقات فوتبال در زمین رقم می خورد. الان شانس قهرمانی ما در لیگ کم شده است، فقط امیدوارم در ادامه نتایج خوبی بگیریم تا هواداران بیش از این نگران و عصبانی نباشند. متاسفانه شرایط طوری پیش رفت که به یکباره زوج من و کریم انصاری فرد که در لیگ بهترین بود، به هم خورد و من هم از روزهای خوبم فاصله گرفتم.

او گفت: در هر تیمی که بودم همیشه فیکس بازی کردم ولی تعجب می کنم در حالی که مقابل نفت مسجد سلیمان خوب بازی کردیم، به یکباره از روی کامپیوتر و انیمیشن نیمکت نشین شدم. خیلی حیف شد که در نیم فصل دوم به یکباره افت کردیم. خودمان بهترین بازیکنان را در اختیار داریم ولی کادر فنی دنبال بازیکنان دیگر بود و این موضوع اعتماد به نفس ما را پایین آورد.

دقیقی یادآور شد: من این حرف‌ها را از سر دلسوزی می‌زنم چرا که دلم برای این تیم و هوادارانش می‌سوزد. مجید جلالی به عنوان سرمربی تیم برای من قابل احترام است و این حرف‌های من را نباید به حساب بی‌احترامی به او بگذارید. من فقط مسائلی که وجود دارد را می‌گویم اما قصدم بی‌احترامی نیست.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:40 - 1392/10/15
تا وقتی بازیکنانمون اینقدر بیسوادند امثال جلالی باید خونه نشین بشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر