نصرتی: بازی فردا برای تراکتور حساس‌تر است
۸۵۸۱۲۸
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
۶۳۰۰ 
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مسابقه فردای پرسپولیس و تراکتورسازی، برای تیم تبریزی حساس‌تر است.

ایرنا: محمد نصرتی، پیشکسوت پرسپولیس با اشاره دیدار پیش روی پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: قطعا بازی حساسی در پیش است چرا که پرسپولیس برای قهرمانی می جنگد و تراکتورسازی با وجود اینکه در سه بازی اخیر امتیاز از دست داده اما برای کسب سهمیه می جنگد و به همین خاطر این بازی به مراتب برای تراکتورسازی سخت تر است.

وی افزود: تراکتورسازی برای کسب سهمیه می جنگد و از طرفی با برد برابر پرسپولیس قصد دارد ناکامی های اخیرش را جبران کند. از طرفی بازیکنان دوست ندارند که مقابل هوادارانشان بازنده باشند و به همین خاطر با تمام وجود برابر پرسپولیس به میدان خواهند رفت.

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: من هم در پرسپولیس و هم در تراکتورسازی حضور داشتم و با هر دو تیم هم قهرمانی به دست آوردم. با اخلاق و شرایط مردم تبریز هم آشنا هستم. هواداران تراکتورسازی پرشور هستند آنها روی یکسری شعارهای هواداران حساس هستند و نباید آنها را تحریک کرد. هواداران فوتبال باید تیم خودشان را تشویق کنند و به تیم حریف کاری نداشته باشند.

نصرتی در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس هم گفت: برانکو در این چند سال با پرسپولیس نتایج بی نظیری گرفت. با توجه به یکسری کارشکنی ها باید به مجموعه پرسپولیس و در راس آن کادر فنی دست مریزاد گفت. الان شرایط تیم روی کاغذ بهتر است و گزینه اصلی قهرمانی هستند. اختلاف امتیاز هم تکلیف را به نوعی روشن کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج