مورینیو: همه چیز برایم کسب پیروزی نیست
۸۵۸۴۵۸
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
۳۸۶۲
ژوزه مورینیو، سرمربی پرافتخار پرتغالی، در مورد تجارب خود در دوران مربیگری اش صحبت کرد.

ورزش سه: ژوزه مورینیو بارها مدعی شد در تابستان امسال دوباره به جرگه مربیگری بازخواهد گشت و حالا از عدم درک متقابل از او در آخرین تجربه اش در منچستریونایتد و البته روزهای درخشان حضور در اینتر و چلسی صحبت کرده است.

مورینیو گفت: "فلسفه بازی من؟ بستگی دارد، ممکن است شما سرمربی تیمی شوید که قصدتان تحمیل افکار بر آن مجموعه باشد اما در یونایتد، آنها فلسفه من را نمی شناختند. اگر باشگاه جدیدم و مدیریت آن در مورد اهداف مورد نظر و امکاناتی که برای نیل به آن در اختیار دارند ایده واضحی نداشته باشند، من نیز صحبت و مذاکره ای در این رابطه و با این تیم نخواهم کرد.

مورینیو: همه چیز برایم کسب پیروزی نیست

آیا مهم ترین موضوع برایم کسب پیروزی است؟ نه فقط پیروزی، به عنوان مثال چلسی در اولین فصل حضورم تیمی فوق العاده در امور دفاعی و هجومی بود اما ما فاتح اروپا نشدیم.

مثال دیگر؟ بارسلونا در سال 2010 علیرغم عملکرد فوق العاده دفاعی اینتر موفق شد در بازی برگشت با یک گل پیروز شود اما کسی از بازی رفت در سن سیرو که ما 1-3 پیروز شدیم و چند موقعت دیگر هم از دست دادیم صحبت نمی کند. هنگام بازگشت به چلسی، اگرچه در تمامی ابعاد بهترین تیم انگلیس نبودیم اما قهرمان شدیم زیرا استراتژی بر فلسفه غلبه کرد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج