برخورد کمیته داوران با کمک داور جنجالی
۸۶۱۴۳۴
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
۷۳۳۸
کمیته داوران فدراسیون فوتبال با کمک داور اول دیدار تیم‌های داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران برخورد کرد.

سایت رسمی فدراسیون فوتبال: کمیته داوران فدراسیون فوتبال با کمک داور اول دیدار تیم‌های داماش گیلانیان و نیروی زمینی تهران برخورد کرد.

داود رفعتی در این باره عنوان کرد: از تعدادی کمک داور جوان که زیر 35 سال هستند و بالاترین معدل را دارند در هفته های پایانی لیگ برتر استفاده کردیم.

برخورد کمیته داوران با کمک داور جنجالی

وی ادامه داد: در دیدار پلی آف لیگ دسته دوم نیز از دو کمک داور با تجربه برای این بازی استفاده کردیم که متاسفانه کمک داور اول این مسابقه اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه مسابقه داشت. بر همین اساس طبق آئین نامه کمیته داوران با وی برخورد کردیم و کمک داور این مسابقه به لیگ یک تنزل پیدا کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/02/19
عجب برخوردی؟به نظرت اینطوری حق داماش بهش برمیگرده مهندس؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1398/02/19
عجب برخوردی؟به نظرت اینطوری حق داماش بهش برمیگرده مهندس؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/02/19
من فکرکردم تا ابد محرومش کردند فرستادن لیگ یک تا بزرگ شود تا بازهم بیاد لیگ برتر مثل داستان گوساله ،گاو استاد،شیون فومنی که خدا ان ببخش بیامرزه ،روحش هم شاد،که میگفت برای یک نفری که از سرمزرعه بالباس گلی امده بود در ان زمان ماموران ثبت احوال وقتی وضع ظاهری او را دیدن اسمش راگذاشته بودند گاو و این اسم چون خوب وخوشایندنبود ان فرد وخانواده خیلی ناراحت بودند براین اساس مادرش پیش کدخدا می رود وگله میکند که اخه گاو هم اسم بود برای بچه ام گذاشتید،کدا خدا به ان خانم میگه تو برو یک غذای اماده کن تا من یک بار دیگر ان ماموران را دعوت کنم تا پس صرف غذا اسم بچه ات را عوض کنند،ان بنده خدا سفری از انواع،اقسام غذاهای محلی مثل ترش تره،فسنجان،ماهی کولی وو....تزئین و.اماده میکندانها به همراه کدخدا می ایندو می خورندوپس از ان اسم ان فرد را که قبلا گاو گذاشته بودند عوض میکنندمی گذارندگوساله، بله فکر این نمی کردندکه ان گوساله بزرگ بشود باز همان گاو خواهدشد،امیدواریم این داورمحترم از لیگ یک که به لیگ برتر امد حداقل اینکه مثل قبل نباشد.
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/02/19
چی به تیم داماش که راحت مثل اب خوردن سر شو بریدن میرسه ، کمک داور میره لیگ یک ،ایم حکم که به ایشان دادین با یک تصمیم اشتباه که خدا کنه عمدی نباشه که اگه باشه وای به حال این فدراسیون با این داور وکمک داور چجوری میخاد جواب بده اون دنیا البته اگه اعتقاد داشته باشه یک شهر رو نابود کرد خدا کنه در مقابلش چیزی نگرفته باشه که اگه اینکار رو کرده باشه باید به حالش گریست اونشب مگه طرفدارهای داماش خواب به چشمشان اومد چقدر عذاب کشیدن واقعا متاسفم
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/02/20
خخخخخ ازلیگ دوبه لیگ یک تنزل پیداکرد
لیگ یک که معتبرتره ودرواقع ترقی پیداکرده نه تنزل
خدایاظهورکن وماروازدست این جماعت فندق مغزبیسوادنجات بده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج