عباسیان: پول من را خوردند مثل پاداش آسیایی
۸۶۲۸۲۴
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
۴۱۵۵ 
بازیکن پیشین تیم پرسپولیس گفت:‌ آقای عرب شما حتی یک مدرسه را هم نمی‌توانید مدیریت کنید چه برسد به باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس.

خبرگزاری فارس: در نیم‌فصل لیگ برتر جاری برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روی نام برخی از بازیکنانش خط قرمز کشید تا این بازیکنان از این تیم جدا شوند که شاهین عباسیان بازیکن جوان این تیم هم از جمله بازیکنانی بود که نامش در لیست بازیکنان خروجی پرسپولیس قرار داشت. این در حالی است که عباسیان با وجود گذشت چند ماه هنوز نتوانسته مطالباتش را از این باشگاه بگیرد و این مسئله حالا با واکنش تند این بازیکن روبه‌رو شده است.

عباسیان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص دریافت نکردن مطالباتش گفت: همان زمان که بحث جدایی من از پرسپولیس مطرح شد من دو پیشنهاد از پدیده و ماشین‌سازی داشتم اما برای گرفتن مطالباتم به باشگاه رفتم و مسئولان باشگاه به من گفتند که مبلغ قراردادت را ببخش تا رضایت‌نامه تو را بدهیم.طلب من با آپشن‌ها رقمی در حدود 250 میلیون تومان بود. من به احترام باشگاه پرسپولیس از بخش عمده‌ای از مطالباتم گذشتم و قرار شد 60 میلیون تومان بگیرم، اما هنوز که هنوز است این پول را به من ندادند و همیشه امروز و فردا کردند.

یک روز می‌گفتند پول نداریم، یک روز می‌گفتند منتظر پاداش آسیایی هستیم و روزهای دیگر هم صحبت‌های دیگر مطرح می‌شد، اما روز گذشته به باشگاه رفتم تا با آقای عرب صحبت کنم اما او حتی به من احترام نگذاشت و وقتی من با او حرف می‌زدم او با شخص دیگری صحبت می‌کرد. بعد از اینکه به او گفتم پولم را بدهید او گفت پول نیست و همین است که هست! من اگر قصد شکایت از پرسپولیس را داشتم آن زمان که 250 میلیون طلب داشتم شکایت می‌کردم نه الان که 60 میلیون طلب دارم.

وی ادامه داد: من به آنها گفتم حالا که پولم را نمی‌دهید این پول نوش‌جانتان!. من بچه سرپل‌ذهاب هستم و در زلزله خانه ما ویران شد و برای ساختن آن پول کم آوردیم به طوریکه می‌خواستم از این پول برای ساخت خانه خودمان در شهرم استفاده کنم، اما حتی پول خودم را هم نمی‌دهند.

اوضاع مالی ما خراب است و این مسئله باعث شد تا با اعصاب خراب از باشگاه بیرون بیایم. آنقدر به من فشار آمده که مجبور شدم این حرف‌ها را بزنم هر چند که کلی با خودم کلنجار رفتم اما باید حرف می‌زدم تا بلکه صحبت‌هایم به گوش کسی برسد. من حتی در این مدت مصاحبه هم نکردم تا پولم را بدهند اما این اتفاق رخ نداد.

عباسیان تصریح کرد:‌ فقط به من وعده و وعید دادند. برای من در گذشته نامه زدند تا به بخش مالی باشگاه بروم اما جالب است که نامه من در این باشگاه گم شد! مگر می‌شود یک نامه در این باشگاه گم شود؟ سه هفته قبل دوباره به باشگاه رفتم و گفتند تا 10 روز دیگر پول تو را می‌دهیم که این اتفاق رخ نداد.

حتی پول آسیایی‌ هم آمد اما باز هم به من پول ندادند و آخرش این شد که آقای عرب حتی دو کلام هم با من صحبت نکرد در نهایت دیروز به من گفت که ببینیم برایت چه می‌کنیم و می‌خواستند این 60 میلیون تومان را قسط‌بندی کنند! من بعد از این مدت برای گرفتن 60 میلیون هم باید منتظر بمانم اما به آنها گفتم این پول هم نوش جانتان. حتی بازیکنان بزرگ‌تر پرسپولیس قرار بود مطالبات من را پیگیری کنند اما نمی‌دانم این کار را کردند یا نه.

وی در خصوص سایر بازیکنان جوان جدا شده از این تیم افزود: احمد بهاروندی هم شرایطی نزدیک به من دارد و او هم هنوز پولش را نگرفته و این در حالی است که قرار بود از پاداش آسیایی حدوداً‌ نفری 80، 90 میلیون تومان به ما بدهند که آن را هم ندادند و حتی پول قرارداد ما را هم نمی‌دهند.

من نمی‌دانم که چرا من را اذیت می‌کنند اما من این را می‌گویم که آقای عرب! شما یک مدرسه را هم نمی‌توانید مدیریت کنید چه برسد به باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس. شما حتی برای کسی که با شما حرف می‌زند هم ارزش قائل نیستید و من نمی‌دانم که شما چطور مدیری هستید که اینگونه با من رفتار کردید.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
تاج کبیر. چهار فینال دوقهرمانی آسیا
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1398/02/23
باشگاه کثیف لنگ. داداش پولتونمیدن و هیشکی هم بازخاستشون نمیکنن چون فدراسیون و وزیر و همه باهاشونن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
کثیف شمایید که دارید پاره می شید اینهمه پول خرج تیمتون کردن آخرش تر چهار ساله تر پشت تر آنقدر زیر بودین دیگه پاره شدید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
کثیف شمایید که دارید پاره می شید اینهمه پول خرج تیمتون کردن آخرش تر چهار ساله تر پشت تر آنقدر زیر بودین دیگه پاره شدید
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1398/02/23
آقای عرب، دستخوش
یه عنوان یه پرسپولیسی میگم
مگه 60 میلیون چند درصد قرارداد بودیمر به درد نخور هستش
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1398/02/23
ایرانی جماعت همینه تا یه جاهست پاچه خواری میکنه به نفعش نباشه اسمان و زمین رو به هم میبافه که الا و لله اینا نامسلمونن
United Arab Emirates
10:40 - 1398/02/23
عرب دزد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
واقعا متاسفم. اگه حرفهای این بازیکن صحت داشته باشه باید گفت پرسپولیسم چقدر کثیفه. اون از حمایت داورا فدراسیون هدایتی حالا هم که ............واقعا به عنوان یک فوتبالدوست از این کارهای آقایون شرمنده ام . ای ........
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1398/02/23
بنده خدا . مگه نمیبینی که عالم و آدم بسیج شدن تا جام رو به زور بزارن توی دست پرسپولبس ؟ اینا کارشون همینه . بهتره شکایت کنی . از طریق فیفا کارت راه میوفته . اینا زبون خوش نمیفهمن .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
آقای منتقد سازننده (جزء نظردهنده ها) شما مگه قاضی هستید و تمامی مستندات دستتون که اینگونه نظر میدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1398/02/23
مکتب کثیف لنگ همه جوره جولان میده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۳
بگو آخه نامرد پول یه جوون خوردن داره. کم پول گیرتون میاد .هدایتی چقدر به شما باج داد ولخرجی کرد آخرش کجاست؟! از خدا بترسید لنگیهای .............
United Arab Emirates
12:39 - 1398/02/23
من پرسپولیسیم وکرمانشاهی.خداییش اوج نامردی وپستی کارت اقای عرب.توچکاره ای که حق الزحمه بازیکنتوباقلدری نمیدی.تومیتونی این رفتارهای توهین وتحقیرامیزومثلانسبت به سیدجلال یاخلیل زاده و.....داشته باشی؟ پول این بچه هاروبده ودست ازین کارهای قلدرمابانه برداراقای عرب.توواقعادرحدمدیریت رسپولیس نیستی.
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1398/02/23
داداش مکتب کثیف لنگ همینه
United Arab Emirates
15:06 - 1398/02/23
براتکو اول هم کشوریش را اخراج کند که فقط در زمین راه میرود!
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/02/23
ما طرفدارای پرسپولیس دوست نداریم حق بازیکنی خورده بشه
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/02/23
۱۹۰ میلیون از پولو بیخیال شدی و به ۶۰ میلیون راضی شدی؟؟بابا تو چقدر لارژی شایدم ایکس لارژی؟؟برو عامو خودتو مشکی کن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج