انتظار مدال‌آوران المپیک 17 ماهه شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۸۶۷۱۰
۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
۲۸۰۴
در حالی که حدود یک سال و نیم از بازی‌های المپیک لندن می‌گذرد کمیته ملی المپیک هنوز پاداش‌های وعده داده شده به مدال‌آوران المپیک را نداده است.
ایسنا: محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک پیش از بازی‌های المپیک لندن قول داد که به دارندگان مدال‌های طلا، نقره و برنز المپیک لندن به ترتیب 70، 50 و 30 میلیون تومان پاداش پرداخت کند اما پس از گذشت 17 ماه، هنوز از پاداش‌ها خبری نشده است و 12 مدال‌آور ایران در المپیک لندن همچنان چشم انتظار هستند.

در بازی‌های المپیک لندن حمید سوریان، امید نوروزی و قاسم رضایی در کشتی فرنگی به همراه بهداد سلیمی در وزنه‌برداری به مدال طلا دست یافتند. صادق گودرزی در کشتی آزاد، احسان حدادی در پرتاب دیسک، محمد باقری معتمد در تکواندو و سجاد انوشیروانی و نواب نصیرشلال در وزنه‌برداری مدال نقره گرفتند و احسان لشگری و کمیل قاسمی در کشتی آزاد و کیانوش رستمی در وزنه‌برداری مدال برنز را بر گردن آویختند. اما هنوز پاداش‌های وعده داده شده که مجموعا 620 میلیون تومان می‌شود، به آن‌ها پرداخت نشده است.

امید نوروزی: از حق خود نمی‌گذریم

امید نوروزی دارنده مدال طلای وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک لندن در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: به ما وعده داده شده بود که به ترتیب رنگ مدال، 70 ، 50 و 30 میلیون تومان پاداش داده شود اما تا به حال خبری از این پاداش‌ها نشده است. من چند بار با آقایان علی‌آبادی و افشارزاده در این باره صحبت کردم و آن‌ها امروز و فردا می‌کنند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم هدف‌شان این است که این پول را ندهند چون آقای علی‌آبادی در حسابش پول هست. البته ما از حق خود نمی‌گذریم و تا زمانی که این پاداش‌ها به ما داده نشود، ماجرا را رها نخواهیم کرد.

بهداد سلیمی: نمی‌دانم این پول‌ها چه می‌شود

همچنین بهداد سلیمی دارنده مدال طلای سنگین وزن وزنه‌برداری المپیک به ایسنا گفت: من به این که چه کسی مسئول کمیته ملی المپیک است کاری ندارم. آن‌ها قبل از بازی‌های المپیک لندن قول‌های زیادی دادند اما پس از آن زیر حرف‌های خودشان زدند. بعد از المپیک میلیاردها تومان پول به حساب کمیته ملی المپیک آمده و رفته است و فکر نمی‌کنم پاداش این 12 مدال‌آور بیش از 700 – 800 میلیون تومان بشود.

او ادامه داد: پاداش‌های ما را ندادند و نمی‌دانم این پول‌ها چه می‌شود. آن‌ها فقط امروز و فردا می‌کنند و وعده‌های سر خرمن می‌دهند اما بعید می‌دانم به این زودی‌ها پاداشی به حساب قهرمانان المپیک واریز شود.

قاسم رضایی: همه به وعده‌های خود عمل کردند، جز کمیته المپیک

قاسم رضایی دارنده مدال طلای وزن 96 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک لندن دیگر قهرمانی است که در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: مسئولان کمیته المپیک قول پاداش دادند اما هنوز خبری از پاداش‌ها نشده است. خود من دو سه بار با آقایان علی‌آبادی و افشارزاده صحبت کردم و هر دفعه می‌گویند پول را می‌دهیم هنوز بودجه نیامده و یا تصویب نشده است. همه کسانی که قول پرداخت پاداش داده بودند، به وعده‌های خود عمل کردند به جز کمیته ملی المپیک که مسئول اصلی پرداخت پاداش‌هاست.

احسان حدادی: افشارزاده گفت از خود علی‌آبادی پی‌گیری کن

احسان حدادی دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن، دیگر ورزشکاری است که به ایسنا گفت: آقای علی‌آبادی گفته بود که به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز المپیک لندن به ترتیب 70 ، 50 و 30 میلیون تومان پاداش داده شود. درباره من هم گفته بود چون در پرتاب دیسک مدال گرفته‌ام 70 میلیون پاداش بگیرم. اما تا الان هیچ پاداشی داده نشده و همه چیز در حد وعده و وعید بوده است. من دو سه بار از طریق آقای افشارزاده این مسئله را پیگیری کردم و او هم گفت چون خود آقای علی‌آبادی این موضوع را مطرح کرده باید از طریق خودش پیگیری شود.

سجاد انوشیروانی: متاسفانه کمترین هزینه‌ها صرف قهرمانان می‌شود

همچنین سجاد انوشیروانی دارنده مدال نقره 105+ کیلوگرم وزنه‌برداری المپیک لندن بیان کرد: علاوه بر کمیته المپیک، فدراسیون و ارگان‌های دیگری هم بودند که قول پاداش دادند و عمل نکردند که ما از آن‌ها هم گله‌مندیم. کمیته ملی المپیک چند بار زمان‌های مختلفی را برای پرداخت پاداش‌ها مشخص کرد اما خبری نشد.

وی اضافه کرد: در دنیای ورزش که میلیاردها تومان پول خرج می‌شود و دولت هم بودجه زیادی به ورزش اختصاص می‌دهد، این مبالغ بسیار ناچیز است اما متاسفانه کمترین هزینه‌ها صرف قهرمانان می‌شود.

به نظر می‌رسد اگر کمیته ملی المپیک بخواهد با قهرمانان المپیکی اینچنین رفتار کند و به وعده‌هایی که می‌دهد عمل نکند، انگیزه این قهرمانان از بین خواهد رفت و نباید برای رقابت‌های پیش رو از آن‌ها توقع مدال‌آوری داشت. هرچند مسئولان در آستانه رقابت‌های مهم باز به سراغ قهرمانان می‌روند و با وعده‌ی پاداش از آن‌ها می‌خواهند که در میادین بین‌المللی برای ایران افتخار کسب کنند. کمیته المپیک نباید فراموش کند که چند ماه دیگر بازیهای آسیایی در پیش است و باز هم کارشان به این قهرمانان می‌افتد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
بانک کتاب پایتخت_فوتر