انتظار مدال‌آوران المپیک 17 ماهه شد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۶۷۱۰
۲۳ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۲
۲۸۱۶
در حالی که حدود یک سال و نیم از بازی‌های المپیک لندن می‌گذرد کمیته ملی المپیک هنوز پاداش‌های وعده داده شده به مدال‌آوران المپیک را نداده است.
ایسنا: محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک پیش از بازی‌های المپیک لندن قول داد که به دارندگان مدال‌های طلا، نقره و برنز المپیک لندن به ترتیب 70، 50 و 30 میلیون تومان پاداش پرداخت کند اما پس از گذشت 17 ماه، هنوز از پاداش‌ها خبری نشده است و 12 مدال‌آور ایران در المپیک لندن همچنان چشم انتظار هستند.

در بازی‌های المپیک لندن حمید سوریان، امید نوروزی و قاسم رضایی در کشتی فرنگی به همراه بهداد سلیمی در وزنه‌برداری به مدال طلا دست یافتند. صادق گودرزی در کشتی آزاد، احسان حدادی در پرتاب دیسک، محمد باقری معتمد در تکواندو و سجاد انوشیروانی و نواب نصیرشلال در وزنه‌برداری مدال نقره گرفتند و احسان لشگری و کمیل قاسمی در کشتی آزاد و کیانوش رستمی در وزنه‌برداری مدال برنز را بر گردن آویختند. اما هنوز پاداش‌های وعده داده شده که مجموعا 620 میلیون تومان می‌شود، به آن‌ها پرداخت نشده است.

امید نوروزی: از حق خود نمی‌گذریم

امید نوروزی دارنده مدال طلای وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک لندن در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: به ما وعده داده شده بود که به ترتیب رنگ مدال، 70 ، 50 و 30 میلیون تومان پاداش داده شود اما تا به حال خبری از این پاداش‌ها نشده است. من چند بار با آقایان علی‌آبادی و افشارزاده در این باره صحبت کردم و آن‌ها امروز و فردا می‌کنند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم هدف‌شان این است که این پول را ندهند چون آقای علی‌آبادی در حسابش پول هست. البته ما از حق خود نمی‌گذریم و تا زمانی که این پاداش‌ها به ما داده نشود، ماجرا را رها نخواهیم کرد.

بهداد سلیمی: نمی‌دانم این پول‌ها چه می‌شود

همچنین بهداد سلیمی دارنده مدال طلای سنگین وزن وزنه‌برداری المپیک به ایسنا گفت: من به این که چه کسی مسئول کمیته ملی المپیک است کاری ندارم. آن‌ها قبل از بازی‌های المپیک لندن قول‌های زیادی دادند اما پس از آن زیر حرف‌های خودشان زدند. بعد از المپیک میلیاردها تومان پول به حساب کمیته ملی المپیک آمده و رفته است و فکر نمی‌کنم پاداش این 12 مدال‌آور بیش از 700 – 800 میلیون تومان بشود.

او ادامه داد: پاداش‌های ما را ندادند و نمی‌دانم این پول‌ها چه می‌شود. آن‌ها فقط امروز و فردا می‌کنند و وعده‌های سر خرمن می‌دهند اما بعید می‌دانم به این زودی‌ها پاداشی به حساب قهرمانان المپیک واریز شود.

قاسم رضایی: همه به وعده‌های خود عمل کردند، جز کمیته المپیک

قاسم رضایی دارنده مدال طلای وزن 96 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک لندن دیگر قهرمانی است که در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: مسئولان کمیته المپیک قول پاداش دادند اما هنوز خبری از پاداش‌ها نشده است. خود من دو سه بار با آقایان علی‌آبادی و افشارزاده صحبت کردم و هر دفعه می‌گویند پول را می‌دهیم هنوز بودجه نیامده و یا تصویب نشده است. همه کسانی که قول پرداخت پاداش داده بودند، به وعده‌های خود عمل کردند به جز کمیته ملی المپیک که مسئول اصلی پرداخت پاداش‌هاست.

احسان حدادی: افشارزاده گفت از خود علی‌آبادی پی‌گیری کن

احسان حدادی دارنده مدال نقره پرتاب دیسک المپیک لندن، دیگر ورزشکاری است که به ایسنا گفت: آقای علی‌آبادی گفته بود که به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز المپیک لندن به ترتیب 70 ، 50 و 30 میلیون تومان پاداش داده شود. درباره من هم گفته بود چون در پرتاب دیسک مدال گرفته‌ام 70 میلیون پاداش بگیرم. اما تا الان هیچ پاداشی داده نشده و همه چیز در حد وعده و وعید بوده است. من دو سه بار از طریق آقای افشارزاده این مسئله را پیگیری کردم و او هم گفت چون خود آقای علی‌آبادی این موضوع را مطرح کرده باید از طریق خودش پیگیری شود.

سجاد انوشیروانی: متاسفانه کمترین هزینه‌ها صرف قهرمانان می‌شود

همچنین سجاد انوشیروانی دارنده مدال نقره 105+ کیلوگرم وزنه‌برداری المپیک لندن بیان کرد: علاوه بر کمیته المپیک، فدراسیون و ارگان‌های دیگری هم بودند که قول پاداش دادند و عمل نکردند که ما از آن‌ها هم گله‌مندیم. کمیته ملی المپیک چند بار زمان‌های مختلفی را برای پرداخت پاداش‌ها مشخص کرد اما خبری نشد.

وی اضافه کرد: در دنیای ورزش که میلیاردها تومان پول خرج می‌شود و دولت هم بودجه زیادی به ورزش اختصاص می‌دهد، این مبالغ بسیار ناچیز است اما متاسفانه کمترین هزینه‌ها صرف قهرمانان می‌شود.

به نظر می‌رسد اگر کمیته ملی المپیک بخواهد با قهرمانان المپیکی اینچنین رفتار کند و به وعده‌هایی که می‌دهد عمل نکند، انگیزه این قهرمانان از بین خواهد رفت و نباید برای رقابت‌های پیش رو از آن‌ها توقع مدال‌آوری داشت. هرچند مسئولان در آستانه رقابت‌های مهم باز به سراغ قهرمانان می‌روند و با وعده‌ی پاداش از آن‌ها می‌خواهند که در میادین بین‌المللی برای ایران افتخار کسب کنند. کمیته المپیک نباید فراموش کند که چند ماه دیگر بازیهای آسیایی در پیش است و باز هم کارشان به این قهرمانان می‌افتد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر