فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۷۰۶۷۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
۵۴۰۱
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

فال روزانه دوشنبه 13 خرداد 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 13 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی پرانرژی، موقر، بلندپرواز و بسیار باهوش هستید. شما ترجیح می دهید دوستانی اندک اما خوب و قابل اعتماد داشته باشید. شما اهل مخفی کاری نیستید و به راحتی با دیگران در مورد مشکلات، خواسته ها و احساسات خود صحبت می کنید اما گاهی بیش از اندازه از خودتان تعریف می کنید. امسال ستاره بختتان خواهد درخشید و شانس و ثروت با شما همراه خواهند شد. صداقت و نیت خیری که شما در کارتان از خود نشان می دهید بالاخره پس از مدت ها دارند نتیجه خود را نشان می دهند و مزایا و منافع بسیاری را برای شما فراهم خواهند کرد. منابع درآمد جدیدی که امسال برایتان به وجود خواهند آمد فرصت بهتر شدن و رسیدن وضعیت مالیتان به ثبات را فراهم خواهند کرد. با این وجود نباید انتظار داشته باشید که همه چیز یک شبه روبراه شود و به تمام خواسته های خود دست پیدا کنید. آنهایی که هنوز تنها و مجرد هستند به احتمال زیاد امسال عشق زندگیشان را پیدا خواهند کرد، آنهایی هم که پیش از این عشق خود را پیدا کرده اند امسال به خانه ی بخت خواهند رفت. در نیمه های سال به یک سفر زیارتی خواهید رفت که حس و حال فوق العاده ای به شما خواهد بخشید و به رهایی از فشار و استرسی که در طول سال به شما تحمیل شده است کمک خواهد کرد. اگر قصد سرمایه گذاری دارید بهتر است در تصمیم گیری عجله نکنید تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید. با غریبه ها زیاد صمیمی نشوید و نقشه ها و برنامه هایتان را با هرکسی در میان نگذارید. مرداد، آذر، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

شما در زندگی خود به اندازه ی کافی احساس راحتی نمی کنید، این موضوع به ویژه در مورد رابطه ی عاطفیتان صدق می کند و احساس می کنید که طرف مقابلتان از احساسات خود برای شما زندانی گریز ناپذیر ساخته است. امروز می تواند روز آزادی شما و روز شکستن زنجیرهایی باشد که احساس می کنید به دست و پایتان بسته شده اند. وقت آن فرا رسیده است که شما نقش فعال تری را در زندگی و سرنوشت خود ایفا کنید، پس آنچه در ذهنتان می گذرد را با خیالی راحت به زبان بیاورید و اینقدر نگران تأثیر کلامتان روی دیگران نباشید. از اینکه دیگران شما را طرد کنند هراسی نداشته باشید، زیرا کسی که شما را دوست داشته باشد به احساسات و نیازهایتان اهمیت می دهد.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز شما در قضاوت هایی که در مورد دیگران دارید تجدید نظر خواهید کرد و سعی می کنید به جای ظاهر بیشتر به شخصیت واقعی آنها و رفتارهایی که از خودشان نشان می دهند توجه داشته باشید. امروز اعتماد کردن به دیگران برایتان راحت تر خواهد بود و می توانید با اطمینان خاطر روی آنها و توانایی هایشان حساب کنید. امروز همچنین اعتماد کردن به حس ششمتان و آنچه احساس درونی تان به شما می گوید برایتان کار راحتی خواهد بود.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز روابط عاطفی شما تحت تأثیر موج برگی از احساسات قرار خواهند گرفت. شما در عرض یک لحظه می توانید از خشم به سرخوشی تغییر حالت بدهید و یا از حالت شادی به عمق افسردگی بروید. یادتان باشد که اگر می خواهید رابطه ی عاطفی سالمی داشته باشید و برای اینکه رابطه تان را به ثبات برسانید باید سعی کنید این احساسات متضاد را تحت کنترل دربیاورید، در غیر این صورت با این تغییر حالت های بی دلیل و ناگهانی طرف مقابلتان را آزرده خواهید کرد و بین خودتان و او فاصله به وجود خواهید آورد. امروز برای انجام کارهای ناتمامتان روز چندان خوبی نخواهد بود و به احتمال زیاد مجبور خواهید شد بار دیگر آنها را نیمه تمام رها کنید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز احتمالا برای شما روز چندان خوشایندی نخواهد بود. ممکن است خبرهای بدی را در مورد زندگی و مسائل شخصی خود بشنوید که ذهنتان را به شدت به خود مشغول خواهند کرد. شاید با شنیدن این خبرها به این نتیجه برسید که در چند سال گذشته به اندازه ی کافی در مخارج خانه و زندگیتان احتیاط نکرده اید و فرصت هایی که برای پس انداز کردن داشته اید را از دست داده اید. یا به کارهایی که باید می کرده اید اما نکرده اید و حالا وضعیت فعلی را برایتان به وجود آورده اند فکر کنید. خودتان را با فکر کردن به این چیزها بیش از اندازه آزار ندهید، دنیا که به آخر نرسیده است، هنوز برای جبران اشتباهات خود وقت دارید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود و می توانید تمرکز و توجه بیشتری نسبت به خانه و خانواده تان داشته باشید. شاید بتوانید به وضعیت ظاهری خانه رسیدگی کنید و کمی تغییر دکوراسیون ایجاد کنید و یا هم کمی بیشتر با بچه ها وقت بگذرانید و با هم کمی بازی کنید. فکر نکنید که پیشنهادها و نظرات شما برای تفریح و خوشگذرانی برای فرزندانتان خوشایند نخواهند بود، به احتمال زیاد آنها از پیشنهادات شما استقبال خواهند کرد و لذت خواهند برد. اگر برنامه خوبی به فکرتان نمی رسد همین الان تلفن را بردارید و یک مهمانی راه بیندازید. با دوستان و یا اعضای خانواده تان دور هم جمع شده و ساعاتی را با بازی و سرگرمی و صرف یک شام ساده ولی دور هم بگذرانید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز برای شما روز تفکر است. به تکنیک ها و روش ها و راه های مختلف برای گسترش و توسعه کارتان فکر خواهید کرد. شاید آنها را مورد استفاده قرار ندهید و تغییرات بزرگی در فعالیت های خودتان انجام ندهید، اما ذهنتان درگیر این افکار خواهد بود. شما دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که در آن زندگی عاطفیتان برای شما اهمیت و اولویت بسیاری پیدا می کند. از این فرصت استفاده کنید و تحولات لازم را در رابطه خود ایجاد نمایید و ایده های جدیدی را برای پیشرفت این رابطه به کار بگیرید. اگر مجرد باشید نیز این احتمال وجود دارد که با شخص جدیدی آشنا شوید که می تواند خیلی سریع جای خود را در دلتان باز کند.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

اگر به فکر انجام فعالیت های هنری و یا فنی هستید که مدت ها آرزوی انجام آنها را در سر داشته اید همین امروز دست به کار شوید، در غیر این صورت به احتمال زیاد تا فردا باز هم این علاقه را برای مدتی از یاد خواهید برد. پس از مشکلات بسیاری که طی چند هفته گذشته در روابط عاطفی خود پشت سر گذاشته اید دوره ای که از امروز آغاز خواهد شد برای شما آرامش بسیاری را به همراه خواهد داشت. سعی کنید از آرامشی که پدید آمده است بهره بگیرید و تعادل و هماهنگی را بار دیگر در رابطه خود ایجاد کنید. اگر از لحاظ جسمانی در وضعیت چندان متناسبی نیستید هفته های آینده برای استراحت و بازیابی سلامتیتان برای شما فرصت های بیشتری را به همراه خواهند داشت.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز از آن روزهایی نیست که بتوانید هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید. کمبود منابع مالی و یا نقص فنی در چیزهایی که لازم دارید شما را محدود خواهند کرد، اما می توانید به سادگی از بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. اکنون زمان خوبی برای پرداختن به تفاوت هایی که بین شما و دیگران وجود دارند خواهد بود. آیا به جنبه هایی از وجودتان که شما را تبدیل به شخصی منحصر به فرد می کنند آگاه هستید؟ اگر جوابتان منفی است وقت آن رسیده که بیشتر به این نکته توجه کنید. اگر خودتان به تنهایی نمی توانید جواب این سوال را پیدا کنید سعی کنید از دوستانتان بخواهید برای یافتن این پاسخ به شما کمک کنند.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

اکنون برای شما آغاز دوره جدیدی فرا رسیده است. طی چند روز آینده مسائل تازه ای برایتان پیش خواهند آمد که باید به آنها خوب فکر کنید. به ویژه در زمینه روابط عاطفی باید نگاهی مجدد به اصولی که تا به حال در روابط عاطفی خود به آنها پایبند بوده اید بیندازید و تغییراتی را در آنها ایجاد کنید. اگر خوب فکر کنید خواهید دید که خیلی از آنها دیگر ارزش و اهمیت قبل را برایتان ندارند و حتی با بعضی از آنها مخالف هستید. اگر مجرد هستید و برای شروع یک رابطه عاطفی تازه انتخاب های زیادی را پیش رو دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید و در ابتدا مسائل مربوط به گذشته را فیصله بدهید، سپس راهتان را به سوی یافتن نیمه گمشده خود ادامه دهید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

امروز روز خوشایندی برای شما خواهد بود و اتفاقاتی که مدت ها در انتظارشان بوده اید بالاخره برایتان پیش خواهند آمد. شاید یک هفته ده روز اخیر زیاد باب میلتان نگذشته باشد، اما امروز همه این مدت را جبران خواهد کرد. خودتان را برای موج جدیدی از تغییرات آماده کنید زیرا اتفاقات زیادی در انتظارتان خواهند بود. شما احساس می کنید در حال حاضر نمی توانید تمام تغییراتی که در زندگیتان دارند پیش می آیند را بپذیرید، اما باید بدانید که متأسفانه زندگی همین است و نمی توان در مقابل تغییرات ایستاد. توانایی خود در هماهنگ شدن با جریان زندگی را دست کم نگیرید، اگر روی موج تغییرات موج بازی کنید زندگی ثبات بیشتری خواهد داشت.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

آیا آماده اید؟ برای آن چه قرار است اتفاق بیفتد از لحاظ روحی و جسمی حاضر هستید؟ نشانه ها حاکی از آن است که شما دارید وارد دوره جدیدی می شوید که سراسر با فعالیت ها و اتفاقات مختلف، افراد جدید و موقعیت های حرفه ای تازه همراه خواهد بود. امیدواریم که این اواخر به اندازه کافی استراحت کرده باشید. سعی کنید امروز تا می توانید استراحت کنید و خودتان را برای یک ماراتون هیجان انگیز آماده کنید. به هر کسی اعتماد نکنید، ممکن است از حرف های خودتان بر علیه شما استفاده کنند. اگر به دنبال حل مشکلات در رابطه عاطفیتان می گردید امروز با صدای بلند فکر کنید! حرف هایی که در دلتان هستند را به عشقتان بگویید و با هم برای مشکلات راه حل بیابید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

آیا طی چند هفته آینده تغییراتی در شما و زندگیتان ایجاد خواهد شد؟ بله، آن هم از نوع اساسی! به احتمال زیاد شما به یک سفر هیجان انگیز خواهید رفت، یا شغلتان را رها کرده و کار و حرفه جدیدی را شروع می کنید و همچنین با افراد جدید و جالبی آشنا خواهید شد. تغییرات کیهانی برای شما نیز تغییرات قابل توجهی را در پیش خواهند داشت، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید و از جوی که ایجاد شده است لذت ببرید. برای این که مورد توجه مردم قرار بگیرید لازم نیست حتما نابغه باشید یا کارهای خارق العاده انجام بدهید. دست از این طرز فکر که اگر در یک ساز موسیقی تبحر کامل ندارید نباید آن را بزنید بردارید و هر سرگرمی یا کاری که دوست دارید را شروع کنید.

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۸

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر