به مردانی با این خصوصیات اخلاقی، دل نبندید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۸۷۲۵۶۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
۱۹۲۴۴
درست است که هیچ کس کامل نیست، همانطور که ما نیستیم، اما برخی از رفتار‌ها به گونه‌ای هستند که رابطه را خراب می‌کنند. اگر شما در مدت آشناییتان با مردی، رفتار‌های زیر را از او دیدید، بهتر است که دور او را خط بکشید، زیرا رابطه‌تان آخر و عاقبت خوشی نخواهد داشت.

برترین‌ها: درست است که هیچ کس کامل نیست، همانطور که ما نیستیم، اما برخی از رفتار‌ها به گونه‌ای هستند که رابطه را خراب می‌کنند. اگر شما در مدت آشنایی تان با مردی، رفتار‌های زیر را از او دیدید، بهتر است که دور او را خط بکشید، زیرا رابطه تان آخر و عاقبت خوشی نخواهد داشت.

به مردانی با این خصوصیات اخلاقی، دل نبندید

بی مسئولیت

مردی که تمام کارهایش را دقیقه نود انجام می‌دهد، مرد ایده آلی برای شما نخواهد بود. فردی که همیشه قبض هایش را دقیقه نود پرداخت می‌کند، سر قرار با شما دیر می‌رسد یا این که همیشه عجله دارد، نمی‌تواند مرد ایده آلی برای شما باشد از این رو که او شما را هم مانند دیگر وظایف اش در اولویت‌های آخر قرار می‌دهد. در واقع این فرد مسئولیت پذیر نیست و با این رفتارهایش تنها شما را نیز آزار می‌دهد.

این فرد همان شخصی ست که به شما قول می‌دهد تا برای سالگرد ازدواج تان فلان هدیه را بخرد یا این که یک میهمانی برایتان ترتیب دهد، اما زمان موعود که فرا می‌رسد، زیر قولش می‌زند و برای آن هزار بهانه می‌آورد. آیا این رفتار‌ها روی مخ شما نخواهد بود؟ اگر پاسخ شما مثبت است، بهتر است که دور این مرد‌ها را خط بکشید.

یک جنتلمن بی عیب و نقص

مرد‌هایی که تظاهر می‌کنند یک جنتلمن واقع هستند، در واقع چیزی را از شما پنهان می‌کنند. همانطور که شما می‌دانید، هیچ کس کامل نیست، از این رو یک فردی که هیچ نقطه ضعف و ایرادی ندارد، کمی غیرواقعی به نظر می‌رسد.

اگر با مردی مواجه شدید که هیچوقت شما را عصبانی نمی‌کند، همیشه بهترین حرف‌ها را در بهترین زمان ممکن می‌زند و به بیان دیگر حرف ندارد، باید از او بترسید. مردی که چنین شخصیتی دارند، کمی خطرناک اند، از این رو که شما خیلی زود شیفته منش او می‌شوید و قبل از این که واقعیت را ببینید، خودتان را در دام عاشقی اسیر کرده اید و حتی زمانی که واقعیت را بفهمید، توان جدا شدن از او را ندارید.

یادتان باشد که هیچکس کامل نیست، پس به دنبال فردی باشید که واقعیت داشته باشد، نه آن‌هایی که تنها تظاهر به کامل بودن می‌کنند.

بلاتکلیف

دسته‌ای دیگر از مردان هستند که باید به شدت از آن‌ها دوری کنید، در غیر این صورت عمرتان می‌گذرد، بی آنکه رابطه تان سرانجامی داشته باشد. این دسته از مردان همان‌هایی هستند که شما را وسط زمین و آسمان نگه می‌دارند. آن‌ها از یک طرف به شما امید می‌دهند و از طرف دیگر، طوری برخورد می‌کنند که شما اعتماد به نفس تان در رابطه را از دست می‌دهید. در واقع شما در ارتباط با این مدل مردان، نمی‌دانید که در چه موقعیتی از رابطه قرار دارید. آیا رابطه شما جدی ست یا این که تنها دو دوست معمولی هستید؟ او شما را به دوستان اش معرفی نمی‌کند، اما از رفتارهایش متوجه می‌شوید که به شما علاقه دارد.

انتظار برای رسیدن به یک نتیجه در این نوع رابطه، فایده‌ای ندارد. از این رو بهتر است زمانی که رفتار‌های متناقض را از طرف مقابل تان دیدید، خیلی زود رابطه تان را به اتمام برسانید.

عاشق پیشه

دل بستن به مردان عاشق پیشه هم خطرات خود را دارد. این مدل مردان خیلی زود رابطه با شما را آغاز می‌کنند و خیلی زود هم می‌خواهند آن را پیش ببرند، آن‌ها خیلی زود به شما «دوستت دارم» می‌گویند و از شما هم انتظاری متقابل دارند. اگرچه این همان شرایطی ست که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدید، اما او نه تنها با شما، که با هر شخص دیگری این رفتار را خواهد داشت. در واقع او از این ترفند استفاده می‌کند تا شما را هر چه سریع‌تر به سمت خود بکشاند، اما آیا این رفتار‌های او همیشگی خواهد بود؟ خیر. پس از مدتی، یعنی زمانی که شما عاشق اش شدید، خواهید دید که رفتار‌های او از این رو به آن می‌شود و عشق جایش را به خشونت، حسادت و تعصب بیجا می‌دهد.

پنهان کار

مردان پنهان کار گزینه خوبی برای برقراری رابطه نیستند. خوشبختانه یا متاسفانه، زنان حس ششم قوی دارند و خیلی سریع می‌فهمند که طرف مقابل شان با آن‌ها صادق است یا نه، اگر احساس می‌کنید که طرف مقابل تان چیزی را از شما پنهان می‌کند، از او سوال کنید و اگر باز هم جواب سر بالا از طرف مقابل تان شنیدید، بهتر است که هر چه سریع‌تر دور او را خط بکشید. ما پیشنهاد نمی‌کنیم که گوشی او را چک کنید یا این که هر رفتار او را زیر ذره بین قرار دهید، اما طوری هم تظاهر نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. از او بخواهید که خیلی واضح و روشن جواب سوال هایتان را بدهد تا شما را از این شک بیرون آورد، اگر باز هم به نتیجه نرسیدید، بدانید که با این مرد آینده‌ای نخواهید داشت.

دروغگو

حتما نباید منتظر بمانید تا مرد زندگی تان به شما خیانت کند و سپس دروغ بگوید، هر دروغی که از او می‌شنوید، زنگ خطری برای رابطه تان است. به عنوان مثال او به شما گفته که در بهترین دانشگاه درس خوانده، اما بعد‌ها متوجه می‌شوید که چنین نبوده است. شاید در این شرایط فکر کنید که او برای این که روی شما تاثیر مثبتی بگذارد، این حرف را زده و قابل بخشش است، اما واقعیت چیز دیگری است. همین دروغ‌های گاه و بیگاه او به تدریج تبدیل به دروغ‌های بزرگ‌تر و دائمی می‌شوند. آن زمانی که دیگر کاری از دست شما ساخته نیست.

به مردانی با این خصوصیات اخلاقی، دل نبندید

خیانتکار

مردان خیانتکار یکی از خطرناک‌ترین افرادی هستند که باید با احتیاط در کنار آن‌ها قدم بردارید. اگر وارد رابطه‌ای شده اید و فهمیدید که مرد زندگی تان روی به فردی خیانت کرده، در مورد زمان آن اتفاق از او سوال کنید. اگر این اتفاق مربوط به سال‌های دور است، مثلا زمانی که او دبیرستان بوده، می‌توانید به رابطه تان ادامه دهید، به شرط این که محتاط باشید، اما اگر او در ۳ سال اخیر خیانت کرده، بهتر است که از همان ابتدا عقب بکشید، در غیر این صورت او این بلا را سر شما نیز خواهد آورد.

غیرتی و حسود

شاید در ابتدای رابطه غیرتی بودن مرد زندگی تان برای شما جذاب باشد، اما رفته رفته می‌تواند زندگی را به کام شما تلخ می کند. البته همه ما، زمانی که فردی را بیش از اندازه دوست داریم، نسبت به او حساس می‌شوید، اما اگر این احساس شدت یابد، می‌تواند رابطه تان را به نابودی بکشاند. در ارتباط با این مردان، این شمایید که باید همیشه خودتان را ثابت کنید و به او نشان دهید که صادق اید و خطایی از شما سر نمی‌زند. حتی اگر تلاش کنید، باز هم به نتیجه نمی‌رسید، زیرا حسادت بخشی از شخصیت او شده که تغییر آن نیز غیر ممکن است؛ بنابراین اجازه ندهید که افسار زندگی شما را فرد دیگری با حساسیت‌های بی جا به دست گیرد. غیرتی بودن نشان دهنده بی اعتمادی او به شماست و رابطه‌ای که بر پایه بی اعتمادی بنا شود، پایدار نخواهد بود.

کودک

مردانی که رفتار‌های بچه گانه دارند، گزینه‌های خوبی برای شما نیستند. آیا شما دوست دارید که با یک بچه سروکله بزنید؟ اگر مردی که در مقابل تان است نمی‌تواند کاری که شما به او محول کرده اید را انجام دهد، رخت هایش را خودش بشوید و ۳ نوع غذای مختلف درست کند، بدانید که هنوز برای برقراری یک رابطه عاطفی، کوچک است. مردی که در زندگی واقعی اش کودک باشد، در رابطه اش با شما نیز کودکانه عمل خواهد کرد، بنابراین حواس تان باشد به چنین مردا‌هایی دل نبندید.

منبع: lovepanky

پردیس بختیاری
انتشار یافته: 177
در انتظار بررسی:14
Iran, Islamic Republic of
08:28 - 1398/03/26
مرد بی غیرت خیلی عذاب دهندس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
کاملا برعکس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
تا منظور از غیرت چی باشه
این کلمه در بین مردان ایرانی معنای اصلی خودش رو از دست داده و تحریف شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
هر چیزی در حد تعادل خوبه
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
کلا به هیچ مردی نباید دل بست
متاسفم
بدون نام
France
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دقیقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
واس بعضی از خانوما هم عالیه چون معاش دارن!ارع عزیزم
بدون نام
United States
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مرد با غیرت هست و مرد بد دل هم هست کدومش؟
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/03/26
مرد باس بی غیرت باشه!چون غیرت مساویست با حسادت!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
نه پس. حسادت رو برای آقایون غیرت ترجمه می کنن. هردوش یکیه. خودتونو گول نزنید
هرچند دوطرف نباید طوری رفتار کنن که حسادت همدیگه رو برانگیخته کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
متنفرم از مردای غیرتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
یه ذره از عقلتون استفاده کنید و مسایل رو با هم قاطی نکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مردی که غیرت نداره رو که نباید اسم مرد روش گذاشت. تعصب الکی داشتن با غیرتی بودن زمین تا آسمان تفاوت معنایی داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مردا ایرانی اگه غیرت داشتن که وضع زناشون این نبود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
خاک توسرت بی غیرت یدفعه بگو زندگی خوکی داشته باش .
احمق
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1398/03/26
با این مطالبی که شما فرمودید همه باید از هم فراری باشند به هم اعتماد نکنند. همانطور که خودتون نوشتید هیچ کسی بی عیب نیست و شاید هم خود شما بی عیب و نقص هستید. مزخرفه. همه ی آدمها هم خصوصیات خوب دارند هم بد آدمیست دیگر. مسخره هست این مطالب
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
اره ولی می تونه عیبای دیگه داشته باشه. این عیبا خانه برانداز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
خودتو زدی به اسکولی
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اره خب!!!!!امروزه اعتماد معنی نداره اونم به پسرای بی مسئولیت امروزی
Netherlands
09:04 - 1398/03/26
من شوهرم غیرتی.می گه حتی تو مغازه هایی که فروشنده مرد داره هم نیا.من وایمیستم بیرون او میره تو برام خرید می کنه
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
احسنت به این شوهر. مرده مررررررررررررررررد :))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
حالا خوشحالی ؟!!!!
تو به این میگی غیرت؟!!!
من به این میگم بی اعتمادی مرد نسبت به زن
توسری خور نباشیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
ببرش پیش مشاور. من دقیقا از ترس همچین مردهایی ازدواج نمیکنم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
خوب راست ميگه خودتون غيرت دوست داريد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
تازه نبايد كلا بذاره از خونه بياي بيرون چه برسه بري در مغازه شوهرت خيلي بي غيرته به نظر من
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شوهرت بايد صبح كه ميره بيرون در و روت قفل كنه شب كه مياد خونه در و باز كنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
کی گفته از غیرتی ها خوشمون میاد؟؟؟؟؟
nafas
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
واقعا اگه اعتماد بینتون باشه این شکلی نمیشه رابطه براساس اعتماده دیگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شوهر شما بیماره خانم محترم؛
احتمالا خودتون هم مشکلات عزت نفس دارید وگرنه ارزش انسانی خودتون رو میدونستید و با چنین مردی زندگی نمیکردید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شوهرت مردا رو خوب شناخته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خب این دقیقاً همون معنای تحریف شده از غیرت هست
این نوع مرد رو میشه گفت جاهل مستبد حسود شکاک و و و ولی هر چه هست غیرتی نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
طفلی تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بدون نام 09:04 معنای غیرت با تعصب کورکورانه اشتباه گرفته نشه لطفا
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شوهرت پارانویید داره و بددله اسم غیرت نزار روش هرچند مرد غیرتی ام مالی نیس !هه
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
دیوونه ست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
ب این میگن شوهر حتما دوستت داره و دوست نداره هر چشمی ب شما نگاه کنه ولی هستن ک کسایی زناشونو تشویق میکنن ب لباس پوشیدن مزخرف و حیلی کارا
Netherlands
09:46 - 1398/03/26
همش درباره مردها مینویسید، بد نیست درباره زنانی که باید از آنها دوری کرد نیز بنویسید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
کلا باید از مردها دوری کرد. هر چه سریعتر و هر چه دورتر
بدون نام
Netherlands
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
خب مردا مشکل دارن، نه زن ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
اتفاقا قبلاً نوشته بودن
صدر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
واقعا این صحبت ها نهایت بی اطلاعی شما ها رو میرسونه .
اصلا مرد یا زن نداره . خیلی از آدما مشکل دارن چه مرد و چه زن . اونا هم دست خودشون نیست ریشه توی تربیت و روزگاری که گذروندن داره .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اخه میدونن شما ها بدون زن نیمیرید امورات تون نمیگذره
خخخخ مرد بدون زن اصلا نمیتونه زندگی کنه باور کن از روی تعصب نمیگم دقیقاً همینه
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
هه یه زن میتونه به تنهایی زندگی کنه یه مرد هم میتونه ولی مطمئنا زندگیش به فنا میره حالا بشین قضاوت کن
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1398/03/26
من یه دوست داشتم شوهرش خیلی ریلکس بود
تو خیابون مزاحم دوستم شده بودن .دوستم به مزاحم ها فحش میداده شوهرش ساکت بوده و گفته طوری نیس بریم

حقیقتش من مرد اینجوریم دوست ندارم
آدمناخوداگاه هرچی رو که دوست داشته باشه نسبت بهش یکم تعصب رو داره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
اتفاقا مردا باهوش بوده با اراذل و اوباش ک نمیشه دعوا کرد
خودتو میاری پایین باید محل سگشونم نزاری چون این دقیقا اون چیزیه ک اونا میخوان
فحش دادنم اصلا درست نیست
Iran, Islamic Republic of
11:01 - 1398/03/26
كلا مخ خر بايد داشته باشي كه با يه زن بشه زندگي كني
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
به نظرم کسایی که اینجوری می‌گن، توی روابط‌ِ قبلی‌شون اشتباه و شکست داشته‌ن.
به‌نظرم شما، طرفِ مقابل‌ت آدمِ درستی نبوده، یا خودت بلد نبودی باید چطور باشی؛ چون بهرحال، خدا دوجنس رو مکمل هم آفریده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
مثلا بابات
سیما فخر ارا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
واسه زندگی بامردا عقل نباید داشته باشی چه برسه به عقل خر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۶
والا اگه مردا اندازه خرم عقل داشته باشن خوبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
حرف شما حرف یک آدم با شخصیت سالم و متعادل و یک آدم با منطق نیست ؛مسایل رو نمیشه سیاه و سفید دید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خخخخ پس شما مردها همگی مخ خر خوردین چون امکان نداره بدون زن بتونید زندگی کنید اینو خودتون ثابت کردین تنها چیزی که بلد هستین حرف مفت زدنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خیلی بی تربیتی
بدون نام
United States
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
به :12:2
اگر ما مردها همگی مخ خر خوردیم،شما خانمها خود خر هستید البته بعضی خانمها مثل شما،ما بدون خانمهایی مثل شما اتفاقا خیلی راحت میتونیم زندگی کنیم چون چیزی جز غیبت کردن حسودی کردن،زبون درازی کردن و...کار دیگه ای بلد نیستن
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مچکرم که برامون روشن کردی چه نوع مغزی تو سرته
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
شما کلا خری زن بیچاره ای که نصیب تو بشه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/03/26
نویسنده این متن خودش مشکل داره اگه مطلب نداری لابد مجبوری این بافته های ذهن خودت رو بنویسی؟
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
توهم یه مرد پر از مشکل هستی که از انتشار حقیقت عصبی شدی
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
چیه خودت چن موردو داری؟
این واقعیته عسسسسیسم
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1398/03/26
کلا به مردان دل نبندید خیلی راحتترید.مردا دل ندارن،احساس ندارن فقط زبونشون کار میکنه.آخرش هم دلتو میشکونن و راحت میرن انگار نه انگار اتفاقی افتاده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
آخ گفتی . به قران بی احساس تر از مرد خدا نیافریده
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
حرف حساب
مرد تشکیل شده از پنجاه درصد غیرت بیخود و پنجاه درصد حرف مفت
بدون نام
United States
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خودتون بدترید
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1398/03/26
خخخ نامزدم هیچ کدوم از اینارو نداره فقط کالیبرش یکم زیادیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
کالیبرش کجاشه ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بی تربیت این چه طرز حرف زدنه؟
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
مردم آزارروهم اضافه کنید...
مردی که هنوز دختره نرسیده عرقش خشک نشده شروع میکنه به دسیسه بازی.توطئه کردن.حیله گری.مکاربازی.وووووودرنهایت دخترست که بایدبزاره بره...آقاهه بمونه با همدست یا همدستانش!!!(فرقیم نمیکنه همدستاش کی باشن )...
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/03/26
حالا کی میاد با دخترا و زنای امروزی ازدواج کنه...مصیبت ....مکافات
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
مثلا تو
Iran, Islamic Republic of
04:38 - 1398/03/27
مطالب بسیار خوب و آموزنده...تشکر از عوامل آن
Iran, Islamic Republic of
05:37 - 1398/03/27
یه مقاله ام‌ واسه زنا بگو
Iran, Islamic Republic of
05:38 - 1398/03/27
مردم‌ بیکار هر احمقی از راه میرسه نظرات‌شخصی خودش بزور تو مخ بقیه جا میده
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/03/27
خدا لعنت کنه اونی که از مردا بدگویی میکنه و میکوبه و خرابشون میکنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مردا خراب هستن نیازی به خراب کردن ندارن
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
به قهقرا رفتید احتیاج ندارید ما بکوبیمتون
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1398/03/27
برترین ها رسانه زن ذلیل زن گرا فمینیست که کلا سعی در کوبیدن و خراب کردن و بی ارزش کردن مرد ها دارد
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
واقعا
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/03/27
همینا رو واسه زن ها هم بگو !
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1398/03/27
همه میدونن این چیزا توی زن ها بیشتر هست !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اونوقت شما از کجا آمار گرفتی که به نتیجه ""همه"" رسیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1398/03/27
همه میدونن دروغگویی و پنهانکاری و خیانت توی زن ها بیشتر هست !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شما منبع آمارگیری تون چیه؟؟؟؟؟؟ از کجا به نتیجه ""همه"" رسیدید؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شروع کنندش مردها بودن
بدون نام
France
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
12:50
کاملا مشخصه نیاز به آمار دقیق نداره
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بسسسه از ساعت نه و چهل و سه دیقه پنجاه تا نظر زن ستیزانه دادی
خودت چی هستی؟شاهزاده موناکو؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:47 - 1398/03/27
فقط اون زنی که خودش خیانتکار و دروغگو و پنهانکار و بی تعهد و بی مسئولیته و علاقه ای به شما نداره و شما براش ارزش و اهمیت ندارین مهم نیستین و میخواد آزاد باشه با همخ رابطه داشته باشه از مرد غیرتی و با غیرت بدش میاد !
پاسخ ها
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خوب میکنه تا چشت دراد
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/03/27
زن باید رو شوهرش غیرت و تعصب و حساسیت و حسادت داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1398/03/27
از زن هایی که از غیرت و از مرد با غیرت بدشون میاد متنفرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
منم از تو متنفرم
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
ما زن ها هم اکنون هممون احساسو به تو داریم ادم بیکار
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1398/03/27
من عاشق زنی هستم که عاشق مرد غیرتی و با غیرت باشه و عاشق این باشه که مردش ازش حمایت و مراقبت کنه
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
نه دیگه مراقبت نه مگه کودکه که نیاز به مراقبت داشته باشه
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بااااااااشه بشین تاموهات رنگ دندونات شه و این زن احمق واست زاییده شه
مرگ بر تو سری خور بودن یه زن
مرگ بر نگاه کالایی
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1398/03/27
فقط زن با حجاب و مرد با غیرت
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1398/03/27
زنان با حجاب و مردان با غیرت برای هم و زنان بی حجاب و مردان بی غیرت برای هم هستند
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/03/27
من زنی می گیرم که طبق دستور اسلام از شوهرش اطاعت و تمکین کنه و به شوهرش مهر و محبت کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اینجا گفته شده زن با چطور مردی ازدواج کنن
الان همگی اومدین دارین زن انتخاب می کنین

متوهم های جاهل که فقط خوذشون و امیال شون براشون مهمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
یه دفعه بگو تو سری خور
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بشین تا همچین زنی برات از اسمون بیوفته پایین
ده تا کامنت قبل اینم مال همین ادمه افکار چندششو نگا کنین
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/03/27
مردا كلا بد هستند اصلا بهشون شوهر نكنيد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
نه که صد تا خواستگار داری حالا میخوای بهشون شوهر کنی
بدون نام
United States
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اگه مردها بد هستن پس از ابزار آلات مکشوفهشون و اختراعاتشون مثل:قیچی،چرخ خیاطی ،اتوموبیل،گوشی موبایل،ماشین لباسشویی و...به طور کلی استفاده نکنید،برای حفظ امنیتتون باز هم این مردها هستن که جونشونو از دست میدن در برابر جنگ،بعد شما خانمها سر کوه انبوهی از مردها نشستین و حرف های بی خود بر علیه خود مردها میزنید؟لطفا الکی حرف مفت نزن
بدون نام
France
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
ما هم از شما خوشمون نمیاد
بدون نام
United States
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
شما خانمها هم کلا بد هستین پس بهتره پسرها با شما ازدواج نکنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
آره خواستگار دارم صد تا نه ولی خواستگار دارم.تو حسودی
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/03/27
من عاشق زنی هستم که عاشق ازدواج و تشکیل خانواده و زندگی و شوهر دوست و خانواده دوست و زن خونه و زندگی باشه تو خونه باشه من زن تو خونه میخوام جای زن بیرون و تو کوچه خیابون که هزار هزار چشم هرزه و ناپاک و دل مریض و خطر دنبالشونه نیست

زن ریحانه است و قهرمان نیست
زن گل است
زن عروسک است

باید از زن حمایت و مراقبت شود وگرنه هم خود هم دیگران به فساد کشیده می شوند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
زن یک انسان مستقل و آزاد هست وهیچ نیازی به مراقبت امثال شما نداره
البته زن های بی دست و پای تو سری خور بدون اعتماد به نفس و منفعل هنوز هم وجود داره مطمئناً امثال تو سرشون بی کلاه نمیمونه
ولی انشالله هر روز از تعداد این جور زن ها کاسته خواهد شد و همه زن ها روزی به خود باوری خواهند رسید اون روز زیاد دور نیست که امثال تو یا باید تنها بمونن یا یاد بگیرن انسانی فکر کنن
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
زن عروسک است؟؟؟؟ اوه اتفاقا یه زن مستقل و باشعوره و نیازی نداره امثال تو اونو به عروسک دست خودتون تبدیل کنین
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/03/27
از زن سکولار و لیبرال و فمینیست متنفرم حالم بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بدو برو دستشویی تا خراب کاری نکردی
معلومه بد جور سوختی که این همه کامنت پشت سر هم گذاشتی
خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/03/27
مرگ بر فمینیست
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
تو اصلا معنی فمنیست و می دونی؟ فمنیست یعنی برابری. با برابری محالفی؟ اگه اره پس مرگ بر تو
بدون نام
United States
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
10:20
اتفاقا خیلی از فمینیست ها داخل ایران به دنبال مردستیزی هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
فمنیست یعنی احمقیت
چون اصلا زن و مرد یه جور نیستن که تو هعمه چی پنجاه پنجاه باشن نادان
زن و مرد نقص های همو کم میکنن
این از هزاران سال پیش بوده
زن و مرد پنجاه پنجاه یعنی مبارزه و شک نکن تو اینمورد کم میارن
وقتی سازمان حمایت از سگ و جیوون و زن داریم یعنی زن ضعیفه پس مطمین باش تو مبارزه اونکه میبازه مرد نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
فمینیسم بیسواد ابله
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/03/27
برترینها رسانه سکولار لیبرال و فمینیستی که توسط افرادی با همین تفکرات و اعتقادات اداره می شود
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
فیمنیست فقط
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/03/27
برترینها تو یک رسانه فمینیست هستی خاک تو سرت
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
(زنده باد ماسکولیسم(حمایت از حقوق مردان
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1398/03/27
خاک تو سر برترینها زن ذلیل
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1398/03/27
خاک تو سرتون کنن که همیشه از مرد ها بدگویی و تخریبشون می کنید و می کوبید خاک تو سر هر چی زن ذلیل زن گرا فمینیست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خخخخ فکر کنم از اونهایی هستی که میگن هر چه خوبان همه دارن تو یکجا داری
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1398/03/27
مرگ بر نویسنده فمینیست
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/03/27
از فمینیست و فمینیسم متنفرم حالم بهم میخوره مرگ بهشون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
به درک
چون عادت کردین و براتون جا افتاده که زن باید مطیع شما باشه الان نمیتونین هضمش کنین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
مرگ بر مردان جاهل
متنفر باش تا جونت درآد اصلا مهم نیست
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
نترکی سه هزارتا کامنت گذاشتی هه
انقد متنفر باش تا بترکی
ما مستقلیم و فمنننننننیییستیم تا امثال تو نتونن حرف بزن
هرری
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1398/03/27
زن باید عاقل و دانا باشه و عقل داشته باشه که متاسفانه خیلی کمه پیدا نمیشه زن بی عقل و نادان زندگیتون رو جهنم میکنه هم خودش هم خانوادش هم شما رو نابود میکنه
از زن بی عقل و نادان به شدت دوری کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
زن اگه عاقل باشه اسیر و خونه نشین نرها نمیشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
عالي گفتي تا ميتونيد از زن احمق دوري كنيد
متاسفانه يك زن احمق 10 سال عمر من و به باد داد
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/03/27
زنی که بهت متعهد و وفادار و با مسئولیت باشه و دوستت داشته باشه و عاشقت باشه و براش مهم و عزیز و با ارزش و با اهمیت باشی و به فکرت باشه و بهت توجه کنه و بهت محبت کنه روی تو غیرت و تعصب و حساسیت و حسادت داره اینو بدون

و برعکس زنی که اینا رو نداشته باشه نه خودش غیرت داره نه از مرد با غیرت و غیرتی خوشش میاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
بشین بینیم بابا اول ببین مرده لیاقتش چقدر هست
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1398/03/27
برترینها فقط طرف زن ها رو میگیره و تمام مطالبش ضد و علیه مرد ها است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
برترين ها غلط جرد با تو
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1398/03/27
نویسنده زن گرا مرد ستیز
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1398/03/27
این حجم از زن سالاری و مرد ستیزی بی سابقه است
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1398/03/27
زنان خود دروغگو و مشکل دار هستند و مردان را متهم می کنند کشور و مردان را به مرد سالاری متهم می کنند در صورتی که زن سالاری حاکم است
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دقیقا با وجود قوانینی مثل مهریه نفقه و اجرت المثل که اگر مردی پرداخت نکرد با زندان و توقیف اموال مواجه میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
آره ارواح عمعه ت
بدون نام
United States
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
19:24
دقیقا راست میگه زورت اومده
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1398/03/27
کلا این برترینها و تمام عواملش و تمام کسانی که میان اینجا نظر میذارن مخالف اسلام و دشمن اسلام هستند و هیچ اعتقاد و عقیده و ایمان و باوری به اسلام و مبانی اسلام ندارند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
ربطی به اسلام نداره
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/03/27
از هر چی آدم بی دین بی ایمان بی خدا بی اعتقاد دشمن و مخالف و ضد خدا و اسلام و دین حالم بهم میخوره متنفرم خدا لعنتشون کنه نابودشون کنه عذابشونو زیاد کنه
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/03/27
مرگ بر لیبرال
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
فمینیست نه لیبرال
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/03/27
خخخخخ دقیقا مرد ها همه شون این محسنات رو دارن بی کم و کاست پس یعنی نتیجه میگیریم که به این جماعت نباید دل بست
خانم ها اینها رو از زندگی تون پرت کنید بیرون تا بفهمید زندگی قشنگ به چی میگن
این جماعت از خود راضی لیاقت دل بستن ندارن
در عجبم خدا چرا اینا رو آفرید
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
درست صحبت کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دل نبنديد ولي نبايد هم پرتشون كرد بيرون!
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1398/03/27
اکثر این کامنت ها رو یکی دوتا مرد نوشتن که احتمالاً اغلب خصوصیات رو در خودشون میدیدن


ممنون برترین ها مطلب جالب بود و مطمئناً به درد خانم هایی که به دنبال اطلاعات هستن خورده
همین که عده ای در این حد سوختن نشان دهنده مفید بودن مطلب هست
ممنون
پاسخ ها
کیمیا سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
دقیقا یه ادم به درد نخور نر شصتا کامنت داده و به فمنیستا فحش داده
خانومت این مردا رو با لققفققد پرت کنین بیرون ببینیم میتونن یه ذوز دووم بیارن؟
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1398/03/27
مردهای ایرانی همشون جزو یه دونه ازین دسته ها حتما هستن خیلیاشونم جزو چنتا ازین دسته ها با هم هستن من که هر موردی برام پیش اومده بخاطر همین رفتارا جواب رد دادم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
اگه مردهای ایرانی خوب نیستن،هر طور که باشن الگو گرفته و تربیت شده شما خانمها هستن
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۷
خوب کردی گلم مردا جزززو همه این دسته هستن شک نکن
دردو بر فمنیسم
بدون نام
United States
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
کیم سویفت
بی خود کردی،مرگ بر فیمنیست مرد ستیز
بدون نام
United States
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
غلط کردی هم تو و هم کاربر کیم سویفت
کیم سویفت
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
خودت غلط کردی که نمیدونی فمنیسم چیه بیسواد
متحجر به دردنخور
یه زنیم به گیر که کلفتیت رو بکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
کاربر کیم سویفت
خودت غلط کردی
دوما این تو هستی که معنی فمینیست و ماسکولیسم
درود بر ماسکولیسم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/03/27
کامنتای این روانیو واسه چی منتشر میکنید اونم صد بار
مردا چی باشن که بهشون دل بست مثل این یارو روانین
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1398/03/27
فمینیست یعنی نادان یعنی احمق یعنی بی عقل یعنی بی سواد یعنی بی شعور یعنی جاهل و غافل و گمراه یعنی بی شخصیت و بی اصالت و بی فرهنگ و بی خانواده و بی آبرو

فمینیست یعنی دشمن خدا و خلق خدا و دین خدا یعنی دشمن اسلام

خدا تمام فمینیست ها رو نیست و نابود کنه لعنت کنه عذابشونو زیاد کنه

خدا دشمنان و مخالفان اسلام رو نابود و هلاک و عذاب و خوار و خفیف و ذلیل کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
خخخخخ
یعنی قشنگ اون اون میزان سوزش رو فهمید خخخخخ برو بشین تو تشت آب سرد حتماً افاقه می کنه خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1398/03/27
مدل ديگه اي هم پيدا ميشه مگه؟
Iran, Islamic Republic of
01:27 - 1398/03/28
تو هر قشری چه زن چه مرد خوب و بد وجود داره لطفا به هم احترام بذارید و صفت های بد به همه خانم ها یا همه آقایون نسبت ندید به عنوان یه زن میگم که درست نیست مردها رو نرخطاب میکنید چون همتون قطعاپدر برادر یا پسر دارید و همینطور آقایونی که انتظار دارن با خانمی ازدواج کنن که مثل فیلمای کره ای همیشه درحال اطاعت کردن باشه کاملا در اشتباهن همینطور که خودشون همچین کاری نمیکنن و میدونن که این زندگی امپراطور و زیر دست دستور اسلام نیست
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1398/03/28
اگر مردا اينقدر بد هستند چرا در به در دنبال شوهريد و شوهر كردن براتون شده يك آرزو ....؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
دقیقا
بدون نام
Luxembourg
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
برای اینکه با احساسات پسر بیچاره بازی کنن و مهریه و نفقه شون از شوهر بگیرن،اصصلا ازدواج نکنید من خودم مجردی را ترجیح میدم، حالا میدونم عده ای کامنت میذارن و میگن مهریه حق زنه، باید داده بشه و...خدمتتون عرض کنم حق زن رو دولت باید رعایت کنه نه شوهر ، پس به شوهر هیچ ربطی نداره که حقوقتون رعایت نمیشه
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1398/03/30
اتفاقا مرد غیرتی بهتره این فرهنگه غربه ک میگین از مردای غیرتی دوری کنین برترینها یکم مطالب خوب بنویسین
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/03/31
خخخخ جالبه حتما فقط مردا این مشکل هارو دارن دیگه!
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/08/23
غیرت یعنی نذاری آب تو دل زن و بچت تکون بخوره.مناسفانه غیرت رو برای پسرهای ایرانی بد جاانداختن,چون متاسفانه پدرها و مادرهامونم چیزی واسه یاد دادن نداشتن چه به دخترهاوچه به پسرها.غیرت با بددلی فرق میکنه .حس بی اعتمادی حاشو داده به غیرت,کاش یکم هممون به خودمون بیایم یکم مطالعه کنیم یکم خوددار باشیم یکم آگاهانه تر عمل کنیم....
United Kingdom
14:51 - 1399/07/30
واقعا متاسفم برای طرز فکرت خانم نویسنده!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_تزریق چربی موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
کالازم_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر