کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم
۸۷۶۱۰۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
۴۸۳۵
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی برانکو از این تیم صحبت کرد و نسبت به اظهارات مهرداد میناوند درباره خودش، واکنش نشان داد.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره جدایی برانکو از این تیم صحبت کرد و نسبت به اظهارات مهرداد میناوند درباره خودش، واکنش نشان داد.

جعفر کاشانی در گفت‌وگویی درباره صحبت‌های مهرداد میناوند مبنی بر اینکه اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس ۲۰۰ میلیون تومان پاداش گرفته‌اند اظهار کرد: واقعاً از صحبت‌های میناوند تعجب می‌کنم.

او با چه مدرک و سندی گفته که من ۱۵ سال است از پرسپولیس حقوق می‌گیرم و ۲۰۰ میلیون تومان هم پاداش گرفته‌ام؟ باشگاه پرسپولیس خانه من است.

کاشانی: واقعا برانکو را دوست داشتم

من نه تنها از این باشگاه پولی نگرفته‌ام بلکه از جیبم هم هزینه کرده‌ام. در دوره شهرداری آقای قالیباف، با مهندس یعقوبی جلسه‌ای گذاشتم و ورزشگاه شهید کاظمی را برای پرسپولیس و شهید افراسیابی را برای استقلال گرفتم.

وی افزود: با تلاش‌های من با حضور آقای ظفرقندی که مسئول حقوقی باشگاه پرسپولیس بود، تمام طلب‌های پیشکسوتان را پرداخت کردیم و با آن‌ها به توافق رسیدیم.

آقای میناوند من کی ۱۵ سال از پرسپولیس حقوق گرفته‌ام؟ چطور می‌گوئید من ۲۰۰ میلیون تومان پاداش گرفتم؟ تمام آرزوی من این بود که پرسپولیس به باشگاه تبدیل شود و از نیروهایی که دارای تحصیلات هستند برای اداره باشگاه و از هواداران هم برای رفع مشکلات باشگاه استفاده شود.

من صدمات بدنی داشتم اما با تمام وجود در اختیار باشگاه بودم اما یک نفر به اسم آقای میناوند می‌آید و می‌گوید که من ۲۰۰ میلیون پاداش گرفته‌ام.

من در چهار سال اخیر طی هر هفته چهار یا پنج روز در باشگاه حضور داشتم و در کنار تیم بودم و به بازیکنان می‌گفتم که در چه تیمی بازی می‌کنید و حرمت تیم را نگه دارید. من به آن‌ها می‌گفتم عمر فوتبال کوتاه است و شما در این عمر کوتاه می‌توانید سرمایه عظیمی برای باشگاه داشته باشید.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: ما به همراه آقای ظفرقندی، کمیته انضباطی را تشکیل دادیم تا باشگاه ساختار داشته باشد. واقعاً برایم سوال است با وجود این کارها میناوند چطور به خود اجازه می‌دهد که اسم ببرد و بگوید که من ۲۰۰ میلیون تومان پاداش می‌گیرم.

او می‌گوید آقای فلان چطور ۱۵ سال حقوق می‌گیرد اما این حرف‌ها به طور کامل دروغ است. من از جیبم برای باشگاه هزینه کردم. من با میناوند تماس گرفتم اما او صدای من را شنید و قطع کرد. نه ادب داشت و نه حرمت بزرگ‌تر را نگه داشت.

آقای میناوند جعفر کاشانی فدا شد تا شما توانستید بیایید و برای پرسپولیس بازی کنید. الان هم جعفر کاشانی است که برای پرسپولیس فدا می‌شود. همین چند وقت قبل بود که از طریق وزارت خارجه مشکل مالی که در فیفا داشتند را حل کردم. آقای میناوند اصلاً جعفر کاشانی را می‌شناسی و می‌دانی در این مملکت چه کاره بوده که درباره‌اش صحبت می‌کنی؟

او ادامه داد: من ۵ بار از عضویت هیأت مدیره پرسپولیس استعفا دادم چون شرایط جسمانی و سن و سالم اینگونه نبود که به جلسه هیأت مدیره بیایم اما از من خواهش کردند که بمانم و به عنوان بزرگ‌تر در جلسات هیأت مدیره شرکت کنم. به عنوان بزرگ‌تر اجازه نمی‌دادم تنش به وجود آید و همیشه صلح و صفا برقرار بود.

من همیشه صادقانه زندگی کردم و نمی‌دانم چه دسیسه‌ای در کار است. شما فکر می‌کنید می‌خواهم در پرسپولیس مقامی بگیرم؟ شما فکر می‌کنید می‌خواهم نماینده شورای شهر بشوم یا در تیم ملی پست و مقامی به دست بیاورم؟ نکند فکر می‌کنید می‌خواهم نماینده مجلس شوم؟

کاشانی در ادامه درباره علت جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس گفت: زمانی که برانکو به پرسپولیس آمد، تیم شانزدهم بود اما من کنارش بودم چون او را از دوره تیم ملی می‌شناختم. او فردی است که فوتبال را به خوبی می‌شناخت. من سعی می‌کردم کنارش باشم و بهترین عملکرد را داشته باشیم تا به تیم کمک کنیم.

باشگاه با این کارها شکل گرفت. الان هم نمی‌دانم دلیل جدایی برانکو چیست. قاعدتاً مربی که چند قهرمانی به دست آورده پیشنهادات خوبی به دستش می‌رسد. من که در امور مالی باشگاه دخالت نمی‌کردم و نمی‌دانم چه پولی می‌آید و در کجا هزینه می‌شود.

من فقط به عنوان یک ریش سفید در جلسه هیأت مدیره حاضر می‌شدم و سعی کردم به مجموعه باشگاه سازمان و تشکیلات بدهم. این درست نیست که درباره من حرف‌هایی زده شود.

او تصریح کرد: زمانی که برانکو را دیدم، یک انگشتر عقیق به عنوان یادگار به او دادم چون واقعاً دوستش داشتم و همیشه فکر می‌کردم باید چند بازیکن کنار برانکو مربی‌گری یاد می‌گرفتند. الان هم شاید برانکو پیشنهاد مالی خوبی داشته که از پرسپولیس رفته است.

این مربیان، حرفه‌ای هستند. وقتی تیم شانزدهم باشد، یک جور هزینه دارد و وقتی به قهرمانی می‌رسد، هزینه‌هایش چند برابر می‌شود. آیا برای تأمین هزینه‌های باشگاه تدبیری صورت گرفته بود؟

او در پاسخ به این سوال که برانکو از پرسپولیس جدا شده، چه گزینه‌هایی مد نظر باشگاه برای جانشینی او هستند گفت: واقعاً نمی‌دانم چون اصلاً چند وقتی است که در جلسات حاضر نمی‌شوم. همیشه گفته‌ام باشگاه باید به فکر ۱۰ سال آینده‌اش باشد.

آیا در این شرایط درست است که هواداران به مدیران باشگاه حمله کنند؟ یک نفر با من تماس گرفته و می‌گوید چرا پول باشگاه را نمی‌دهید؟ مگر پول باشگاه در جیب من است؟ من از هواداران که سرمایه باشگاه هستند می‌خواهم که به باشگاه کمک کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 38
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
01:26 - 1398/03/29
اقای کاشانی استارت رفتن اقای برانکو و از هم پاشیده شدن پرسپولیس را شما زدین.مگر در این مملکت قحط الرجال هستش که امثال شما در راس هییت مدیره هستین!!!!
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1398/03/29
اقای کاشانی ازبزرگان پرسپولیس است میناوندهم شکرخورده اصلااسم کاشانی رااورده است.
جعف کاشانی ازبنیان گذاران پرسپولیس است
میناوندرامجبورمیکنم بیاییدپای جعفرخان راببوسدوکفشش راواکس بزند.
Iran, Islamic Republic of
01:29 - 1398/03/29
خدایش پیشکسوتی خودتون محترمانه استفعا بدین..من نمی دونم کارای شما برا باشگاه چیه؟؟تا حالا ندیدم تو این چند سال غیر از مصاحبه کردن کار خاص دیگه کرده باشین............دلم خونه از همه تون......
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1398/03/29
اقا استعفا بده خوشحالمون کن خواهش میکنم استعفا بده
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1398/03/29
آقای کاشانی شما غلط زیادی کردی که همچی حرفی زدی.شما بودی که با حرفات باعث دلسردی برانکو شدی و به عنوان رئیس هیئت مدیره هیچ کاری برای نگهداشتن برانکو نکردی.پس شکر خوردی که گفتی برانکو را دوست داری.
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1398/03/29
میناوند و رفقا فقط دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن که به پستی چیزی برسن.واقعیتش اینه برانکو بخاطر پول بیشتر و با بی احترامی به هواداران رفت
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1398/03/29
تو ببخشش میناوند شکر خورده
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1398/03/29
بسه مظلوم نمایی مگه خودت نبودی میگفتی برانکوی مربی خوبی است اما برای کلاس اول ابتدایی ما مربی میخواهیم در حد ششم ابتدایی حالا لطفا بفرمایید یه مربی بالاتر از برانکو رو بیاورید لابد گزینه مدنظرتون دایی و قطبی یا شایدم درخشانه
پاسخ ها
امیر میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
توی این اوضاع وااسفا فقط مونده بود جعفر چاخان بیاد درستش کنه مرتیکه خودت این آتیشو روشن کردی خدا لعنت کنه هرکیو که دل ما هوادارارو میشکنه
محسن عبدالهی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
نرکس جون .. حق با تو هست عزیزم
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1398/03/29
خداوند ازت نگذره کاشانی خائن -تو مطمئنن دست نشانده وزارت ورزشی برای تضعیف کردنه پرسپولیس
Iran, Islamic Republic of
03:07 - 1398/03/29
مارمولک حالا که هواواپسه برانکورودوست داشتی اولین جرقه تفرقه رو توتوتیم انداختی همه موفقیت هاروپای هیت مدیره گذاشتی هر چی بودتموم شدرفت خداازتون نگذره ولی بسم اله شما که اینقدرزرنگ بودی ومانمیدونستیم حالا تیمو جمع وجورش کنین
Iran, Islamic Republic of
03:23 - 1398/03/29
آره آره باورکردیم امسال شما بی مصرف و تاریخ گذشته تا موقعی که تو باشگاه باشه ما بجای بیشرفت پسرفت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
06:21 - 1398/03/29
ر زیادی میزنی کار هیات مدیره چیه فقط بره تو جلسات شرکت کنه یا یک جای کار رو بگیره اگر هر کاری کردی وظیفه ات بوده وقتی تیم تو فینال می بازه میای میگی وقتی بچه ای میره کلاس بالاتر باید معلمش عوض بشه ، وسط فصل تیم تو صدره میگی برانکو بره بهترشو میاریم همینو نتونسین نگهش دارین فقط فقط حرف میزنین مخصوصا اون عرب بی همه چیز
United Arab Emirates
06:30 - 1398/03/29
تاریخ خیانت شما و این هیات مدیره رو فراموش نخواهد کرد
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1398/03/29
درود به جناب کاشانی بزرگ شما از بنیانگزار پرسپولیس هستید و آقای میناوند دراثر ناراحتی و تعصب بدون اطلاع کامل حرفهایی زدند وبا این حرفها بیشتر دل هواداران به درد میاد امیدوارم که باشگاه آقای گل محمدی که بهترین گزینه داخلی ودارای کارنامه خوبی هم هست انتخاب کند که قطعا باتلاش و تعصب بچه های تیم نتایج خوبی رقم خواهد زد به شرط حمایت کامل
Iran, Islamic Republic of
07:04 - 1398/03/29
دوستی خاله خرسه پول بدبختوندادید رفتش
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1398/03/29
دروغگوی پست،برو گم شو
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1398/03/29
دروغگوی پست،برو گم شو
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1398/03/29
واقعا تاسف باید خورد از همچین مدیران بی لیاقتی ۱۵ سال داری از پول مردم و اعتبار باشگاه استفاده میکنی تا حالا هم هیچ کار مثبتی نکردی ورزشگاه کاظمی رو هم قالیباف داد نه تلاش شما بود نه هیچ مدیر بی لیاقت دیگه
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1398/03/29
آقای کاشانی سلام یه نمونه از زحماتی که در زمان هیات مدیره برای پرسپولیس کشیدی نام ببر
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/03/29
خفه میشی یا خفت کنم
Iran, Islamic Republic of
09:06 - 1398/03/29
چه جالب!!!! طرف هیئت مدیره تیمه، میگه من به بازیکنا میگفتم توچه تیمی بازی میکنید ووووو. مگه کارتواینه، هیچ کاری جزاین نداشتی؟
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1398/03/29
الان خدمت هات رویکردی، اگه واقعا چیزی گیرت نمیاد وبخاطر پول نیست استعفابده تاباور کنیم. چطور چیزی نداشته واست که بااین همه فحش ونفرین 6دستی چسبیدی بهش
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1398/03/29
گم شو عوضی و سگ پیر
پاسخ ها
حمید موحد
Luxembourg
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
تمام‌شرها زیر سر تو و علی پروین هست بیخود حرف مفت نزن
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1398/03/29
از بنیانگذاران پرسپولیس هم باشد ! وقتی در هیات مدیره مشنگی بیش نیست و کاری از دستش برنمی آید ، یهتر است تو خانه اش بنشیند و جایی را اشغال نکند . مارادونا هم بهترین بازیکن فوتبال جهان بود اما در زمینه ی مربیگری اصلا موفق نبود پس باشگاهی هم به دنبال دادن مسئولیت هدایت و مربیکری تیم اشان به او نیست.
Netherlands
09:35 - 1398/03/29
آقای کاشانی از سرمایه های باشگاه پرسپولیس هستند و یک دیپلمات بازنشسته وزارت خارجه می باشند درست نیست در مورد شخصیت ایشان این مطالب گفته شود به هرحال برانکو به خاطر چند صد هزار دلار بیشتر پرسپولیس را ترک کرد البته دیگه این مربی چیز زیادی نداشت که به بازیکنان انتقال دهد پس بهتر که رفت
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1398/03/29
لطفا خودت محترمانه برو گمشو
چی میخوای از جون پرسپولیس
پیره خر
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1398/03/29
بیخود کردی ، بیشرف ، تاریخ از شما به عنوان بیشرفترین هیات مدیره نام خواهد برد، خدا لعنتتون کنه
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/03/29
مرتیکه احمق،صد بار بهت گفتند موقع حرف زدن از مغزت استفاده کن نه از معده ات
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1398/03/29
مگه تو نبودی گفتی برانکو پرسپولیس و قهرمان نکرده ؟حالا رفت شما ببینم میتونید تیمو قهرمان کنید
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1398/03/29
لطفا تا عنت نکردیم خودت برو فقطط برو
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/03/29
ننگ بر وزارت ورزش ننگ به هیعت مدیره.مرگ بر کاشانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج