ابراهیمی: طارمی و علیپور می‌خواهند در اروپا بازی کنند
۸۷۶۱۴۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۳
۷۳۱۴
رفتن برانکو از پرسپولیس شوک بزرگی به مدیران و هواداران این تیم وارد کرد، با این حال مسئولان باشگاه از شکایت می‌گویند و این باعث شده برخی در انتظار محرومیت یا حتی بازگشت برانکو باشند؛ اتفاقی که البته بعید است رخ دهد.

فرهیختگان: رفتن برانکو از پرسپولیس شوک بزرگی به مدیران و هواداران این تیم وارد کرد، با این حال مسئولان باشگاه از شکایت می‌گویند و این باعث شده برخی در انتظار محرومیت یا حتی بازگشت برانکو باشند؛ اتفاقی که البته بعید است رخ دهد. در همین خصوص سراغ کارشناس حقوق فوتبال که وکیل بازیکنانی مثل طارمی، نوراللهی، عالیشاه و... نیز محسوب می‌شود، رفتیم. گفت‌وگو با ابراهیمی را در ادامه می‌خوانید.

به نظر شما قرارداد برانکو با الاهلی غیرقانونی بوده؟

باید مفاد این قرارداد را ببینم تا نظرم را بگویم، اما اگر تخلفی هم از جانب برانکو صورت گرفته باشد، نهایتا جریمه مالی می‌شود‌؛ مربیان برخلاف بازیکنان محروم نمی‌شوند.

زمزمه‌هایی وجود دارد مبنی‌بر اینکه برانکو هم از پرسپولیس شکایت کرده است. ارزیابی‌تان چیست؟

در جریان نیستم، اما نامه‌ای را که برای باشگاه فرستاده، دیده‌ام. در این نامه برانکو تقاضای اقاله کرده؛ یعنی قبول کرده قرارداد دارد، با این حال تا مفاد قرارداد را نبینم نمی‌توانم نظر دقیقی بدهم.

ممکن است با شکایت پرسپولیس، تیم الاهلی مثلا از پنجره نقل‌وانتقالات محروم شود؟

محرومیتی در کار نخواهد بود. بعید است الاهلی محکوم شود.

مسئول حقوقی باشگاه هم در شکایت از الاهلی اشتباه بزرگی مرتکب شده و ظاهرا به ماده 17 اشاره کرده که شامل مربیان نمی‌شود!

صحبتی ندارم. می‌دانم آقای ذاکر از حقوقدانان خوب کشورمان است.

شما با باشگاه پرسپولیس ارتباط نزدیکی دارید. وضعیت فعلی، هواداران این تیم را نگران کرده، راهکار شما برای برون‌رفت از این شرایط چیست؟

باید برآورد کنند مربی خارجی می‌خواهند بیاورند یا داخلی و هرچه سریع‌تر وارد عمل شوند، نباید وقت را تلف کنند. در فصل نقل‌وانتقالات، زمان خیلی مهم است‌.

نظر شما مربی خارجی یا ایرانی است؟

نظر من مربی ایرانی با دستیار خارجی است. قبلا هم گفتم در این شرایط مهدی مهدوی‌کیا می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

درباره مهدی طارمی هم صحبت کنید، به پرسپولیس برمی‌گردد؟

20 روز پیش با مهدی صحبت کردم، گفت می‌خواهد به اروپا برود اما اگر حضورش در اروپا منتفی شود، گزینه اول و آخر او در ایران فقط پرسپولیس است.

درباره وضعیت علیپور هم صحبت کنید. ظاهرا ترانسفر شدنش به مشکل برخورده!

امروز (دیروز) علیپور در باشگاه جلسه دارد. دوستانش پیگیر حضور او در تیم خارجی هستند. همین‌قدر می‌دانم او دوست دارد به اسپانیا برود.

شما قبلا بازیکنانی مثل طارمی، نوراللهی و چند بازیکن دیگر را به پرسپولیس معرفی کرده‌اید. احتمال دارد نفرات جدیدی برای فصل پیش‌رو معرفی کنید؟

هشت ماه می‌شود از کوچه باشگاه هم عبور نکرده‌ام! در زمان مدیریت وقت؛ آقای رحیمی در پرسپولیس با ایشان همکاری می‌کردم و این همکاری با آقایان طاهری و گرشاسبی هم ادامه داشت اما مدیریت فعلی از بنده نخواستند بازیکن آینده‌داری را به باشگاه معرفی کنم.

از رای سوپرجام اطلاعی دارید؟ خیلی طولانی شد!

رایی هنوز صادر نشده اما احتمالا اوایل تیرماه اعلام خواهد شد. اینکه اعلام رای، این‌قدر طولانی شده به دلیل بررسی همه‌جانبه پرونده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج