فرزاد مجیدی: فرهاد با انتشار فایل صوتی عزیزتر شد
۸۷۶۵۱۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۹
۶۱۲۰
برادر فرهاد مجیدی به خبرورزشی گفت: می‌خواستند با انتشار این فایل صوتی فرهاد را تخریب کنند، ولی اتفاقاً فرهاد مجیدی عزیزتر هم شد. مردم متوجه شدند تا چه حد برای استقلال دلواپس است.

خبرورزشی: فرزاد مجیدی سکوتش را پس از حدود ۶ ماه شکست تا معاون ورزشی باشگاه استقلال که این روز‌ها پرخبرترین مسئول باشگاه استقلال به حساب می‌آید را به سکوت دعوت کند.

برادر فرهاد مجیدی با خبرورزشی حرف زد و از اتفاقات اخیر رخ داده در باشگاه استقلال انتقاد کرد و هشدار‌هایی هم به مدیرعامل باشگاه داد.

فرزاد مجیدی: فرهاد با انتشار فایل صوتی عزیزتر شد

اتفاقات اخیر هضم‌شدنی نیست!

نزدیک به ۶ ماه است با جایی مصاحبه نکرده‌ام، اما یکسری مسائل در استقلال پیش می‌آید که اصلاً نمی‌توانم آن‌ها را هضم کنم.

کدام قانون به باشگاه اجازه می‌دهد ریز مذاکرات بازیکن رسانه‌ای شود؟ بازیکن خواسته اش را بیان کرده است و به جای اینکه با آن‌ها مذاکره کنید، حرف‌های جلسه خصوصی را رسانه‌ای کردید؟

وریا و حسینی زیاده‌خواه نیستند!

نه وریا زیاده‌خواه است، نه حسینی! این خیلی بد است که این بازیکنان را روبه‌روی مردم قرار بدهید. یک نفر باید مقابل این بی‌حرمتی‌ها بایستد.

در باشگاه حرف محرمانه هم نمی‌شود زد!

وضعیت در باشگاه استقلال به شکلی است که نه تنها باید افرادی در این باشگاه تغییر کنند بلکه باید در‌های ساختمان را هم عوض کنند. وقتی حرف‌های پشت در بسته و محرمانه به این راحتی رسانه‌ای می‌شود پس دیگر به آن در‌ها هم اطمینانی نیست و در نهایت ضربه همه این اتفاقات به تیم استقلال می‌خورد.

سفرم به العین برای فرهاد با هزینه شخصی بود!

اگر در این چند بازی آخر کنار تیم بودم به خواست برادرم بود، چون به کار من اعتقاد دارد ولی در همه این مدت یک چای تلخ استقلال را هم نخوردم در حالی که سال‌ها برای این تیم بازی کرده‌ام و ۲ فصل سرپرست تیم بودم.

من با هزینه شخصی راهی دبی و العین شدم و شکر خدا فرهاد هم در همین ۵ بازی نشان داد چقدر برای استقلال اهمیت قایل است که شب‌ها تا صبح روی برنامه‌های تیم کار می‌کرد.

فتحی گفت فرهاد تیم را ببندد، اما جبهه گیری کردند!

علی خطیر با ۱۰ ماه سابقه حضور در استقلال چطور می‌خواهد تیم ببندد؟ در جلسه‌ای که مدیرعامل باشگاه از فرهاد خواست کار‌های نقل و انتقالات اعم از خروجی و ورودی را در دست بگیرد، حضور داشتم ولی وقتی بازیکن مورد علاقه آقایان در تیم نماند و رفت، برای فرهاد جبهه گیری کردند!

وریا ۱۰ میلیارد هم بخواهد کمش است!

وریا غفوری در ۵ بازی آخر استقلال با پای خراب برای تیم بازی کرد و به خاطر شخصیت بالای استقلالی اش بود که غیرتمندانه جنگید ولی باشگاه چطور پاسخ این از خودگذشتگی‌ها را داد؟ با رسانه‌ای کردن درخواست‌هایش؟
اصلاً وریا غفوری اگر ۱۰ میلیارد هم بخواهد کمش است.

من در پست او بازی کرده‌ام و می‌دانم در آن پست بی‌نظیر است. ولی باشگاه حرف‌های خصوصی اش پشت در بسته را منتشر می‌کند! برای همین است که می‌گویم باید درِ اتاق‌های باشگاه را هم عوض کنند.

وریا و حسینی مستحق این رفتار نبودند!

وقتی خودم را جای وریا غفوری و حسینی می‌گذارم، می‌بینم واقعاً کار بدی در حق‌شان صورت گرفته است. گرچه هر دو این بازیکنان به حد کافی برای استقلال زحمت کشیده‌اند.

مگر حسینی نبود که فصل قبل با شکستن رکورد کلین‌شیت‌هایش در نهایت کمک کرد تا تیم سهمیه آسیا بگیرد؟ مگر وریا نبود که با گل شهرآورد باعث شکست دادن پرسپولیس شد؟

خطیر نباید ستاره‌ها را تخریب کند!

آقای خطیر شما حق ندارید ستاره‌های استقلال مانند پژمان منتظری، وریا غفوری و حسین حسینی را تخریب کنید.

اگر هیئت‌مدیره اجازه داده ریز قرارداد‌ها را منتشر کنید چرا ریز قرارداد ایسما، پاتوسی، منشا و بقیه را منتشر نمی‌کنید؟ چرا نمی‌گویید استراماچونی با چه رقمی قرارداد بسته تا راضی شود به تهران بیاید؟

شفر حق داشت از اردوی آنتالیا گله کند!

چرا در دوران سرمربیگری شفر وقتی استقلال برنده می‌شد آقایان ناراحت می‌شدند؟

کاری به خوب و بد شفر ندارم ولی آیا نباید به برپایی اردوی تیمش در هوای سرد زمستان در آنتالیا ترکیه معترض می‌شد؟ چه کسی اردو را از دوحه به آنتالیا تغییر مکان داد؟ الان به یک بچه هم بگویید برای فوتبال بازی کردن به منطقه سرد کوهستانی با باران و برف برود ناراحت می‌شود!

فلسفه پرونده سوپرجام چه بود؟

اصلاً تکلیف سوپرجام چه شد؟ مگر خطیر نمی‌گفت آرزوی قهرمانی پرسپولیس بدون بازی را بر دل‌شان می‌گذارد؟ آخر هم که جام برای آن‌ها شد! لابد فقط دوست داشتید با سوپرجام مانور تبلیغاتی بدهید.

فایل صوتی اوج اشتباه آقایان بود!

درباره فایل صوتی که از فرهاد مجیدی منتشر شد هم اوج اشتباه آقایان بود. قطعاً مردم بهتر از هر کسی قضاوت می‌کنند. مردم ما باهوش هستند و همه این مسائل را درک می‌کنند.

می‌خواستند با انتشار این فایل صوتی فرهاد را تخریب کنند ولی اتفاقاً فرهاد مجیدی عزیزتر هم شد. مردم متوجه شدند تا چه حد برای استقلال دلواپس است.

مدیرعامل باشگاه باید بداند وقتی فایل صوتی و ریز مذاکرات بازیکنان با باشگاه از این مجموعه به بیرون درز می‌کند فردا چیز‌های بیشتری از دل باشگاه بیرون می‌آید.

از مدیرعامل استقلال که سال‌ها تجربه کاری دارد، بعید است. شما اختیار باشگاه را به چه کسی سپرده‌اید؟
فرهاد می‌ماند، استقلال را قهرمان می‌کرد!

فرهاد را از استقلال دور کردید؟ او همه زندگی اش استقلال است. برای هر تیمی شرط داشته باشد، برای استقلال ندارد و می‌خواست بماند و تیم را قهرمان کند ولی نگذاشتند.

آقای مدیرعامل سکوت جایز نیست!

بی‌نظمی در باشگاه استقلال به اوج خودش رسیده و از یک تیم محلی بدتر شده است. اوضاع در باشگاه به قدری به‌هم ریخته که هیچ‌کس دیگری را قبول ندارد.

از مدیرعامل باشگاه توقع می‌رود مقابل این رفتار‌ها سکوت نکند. باشگاه مدیر توانایی دارد ولی چرا مقابل یک نفر کوتاه می‌آید.

هیچ دری رو به فرهاد بسته نمی‌ماند!

مدیرعامل استقلال باید بداند کسی که در باشگاه استقلال زیرآب اسطوره‌ای مانند فرهاد مجیدی را می‌زند و سعی می‌کند او را روبه‌روی هوادار قرار بدهد، می‌تواند زیرآب مدیرعامل باشگاه را هم بزند.

فرهاد مجیدی هرگز پشت در بسته نمانده و هر بار دری رو به او بسته شده، درِ دیگری برایش باز شده است. الان هم فرهاد را از استقلال بیرون کردند ولی خدا او را سرمربی تیم المپیک ایران کرد که جایگاه بسیار بزرگی است.

حتم دارم فرهاد تیم امید را به المپیک می‌برد. نه برای اینکه برادرش هستم این حرف را می‌زنم، بلکه می‌بینم که شب‌ها تا صبح بیدار است و روی نفرات تیم و توانایی‌های تک‌تک‌شان کار می‌کند. او می‌خواهد موفق باشد.
از منتظری بهتر پیدا نمی‌کنید!

باشگاهی که می‌تواند با اینترنت قرارداد ببندد و امضا بگیرد، نمی‌توانست برای تمدید قرارداد پژمان منتظری که بهترین دفاع آخر استقلال در این فصل بود، اقدام کند؟ پژمان با این سن و سال این‌قدر خوب است که باز هم به تیم ملی دعوت می‌شود و استقلال نمی‌تواند بهتر از او پیدا کند!

مدیرعامل باشگاه باید کسی که این روز‌ها استقلال را به‌هم ریخته، پیدا کند. کسی که اسرار باشگاه را پخش می‌کند چرا باید در این مجموعه بماند؟

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1398/03/30
این خطیر باید از تیم کنار بره
Iran, Islamic Republic of
03:14 - 1398/03/30
کل ایران میگن خطرخطیربرا استقلال بیشتراز خدمتش به مجموعه است .مدیرعامل تمام امورباشگاه داد خطیر که کلا تیم و از رو زمین برداره
فقط نتیجه نگرفتید گردن پرسپولیس ووزیرنندازید
گردن طولی خان لو هو نمی تونیدبندازید
چون داره بهتون میگه گوش نمی کنید
اقا خطیرداره به اسم قیمت بالا وسن بالا واخلاق بد
همه رامیندازه بیرون براخودش!!!!!!!
کاج کبیر! باخت ۶ بر ۱ از العین ۶ بار حذف از مرحله گروهی
Iran, Islamic Republic of
07:33 - 1398/03/30
اولا که تو خودت چیزی نداری و زیر سایه داداشتی و مرتب از اون میگی! دوما اگه راست میگی و عزیزتر شد بگو یکی دیگه هم بده بیرون در ثانی چرا خودت یه فایل صوتی نمیدی بیرون که به فرهاد برسی!!
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1398/03/30
فرناز جيگر جيگر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۳۰
اقای خطیر به خاطر سوپر جام ولت نمی کنیم ...چی شد بس مردم احمق فرض کرده بودی اسکل خودتی ...خدایی تا نتیجه سوپر جام مشخص نشه جلو در خونه ات خیمه می زنیم فک نکن به این راحتیا از دستمون در بری ....چون مردم و مثل خودتی فرض کردی به شعورشون توهین کردی ..نصف هزینه باشگاه خرج سوپر جام کردی از نتیحه اشم خبری نیس ....
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1398/03/30
بچه ها فرهاد گفت -استقلال بخشی از وجود منه استقلال زندگی منه میتونم بگم استقلال قلب منه...اینو وقتی گفت که سرمربی تیم ملی امید شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج