حاجیلو: استراماچونی توجهی به حاشیه‌ها ندارد
۸۷۶۸۰۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
۷۴۵۱
اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال با رد کردن شایعه استعفایش از این سمت، گفت: برای صندلی سرپرستی استقلال تقاضا زیاد بود و فکر می‌کنم ۱۲، ۱۳ نفر همزمان می‌خواهند روی یک صندلی بنشینند.

خبرگزاری تسنیم: اصغر حاجیلو در حاشیه مراسم معارفه آندره‌آ استراماچونی به‌عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: انتخاب این مربی برای استقلال مبارک باشد. امیدوارم او قهرمانی‌ها و پیروزی‌هایی را برای استقلال رقم بزند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از سرپرستی استقلال استعفا کرده، چون گفته می‌شود حتی جانشین او هم انتخاب شده است، اظهار داشت: نمی‌دانم، این را رسانه‌ها نوشتند، در حالی که من چیزی نگفته بودم. اکنون هم اینجا هستم و هیچ اتفاقی رخ نداده است. اگر در آینده بخواهد اتفاقی رخ بدهد، می‌دهد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال افزود: در جایگاه من یک نفر بیشتر نیست و اگر بخواهم بروم، فقط یک نفر می‌تواند بیاید. آنقدر تقاضا زیاد بود که فکر می‌کنم 12، 13 نفر با هم روی یک صندلی بنشینند! فکر می‌کنم روزی که آقای فتحی و هیئت مدیره خواستند سرپرست تیم را تغییر بدهند، مجاز هستند و اگر هر کسی به‌عنوان پیشکسوت در این جایگاه حضور داشته باشد، باعث افتخار من است.

حاجیلو در واکنش به بحث‌هایی که پیرامون قرارداد سیدحسین حسینی و وریا غفوری مطرح شده است، گفت: من در مورد قراردادها چیزی نمی‌دانم و آقای خطیر (معاون ورزشی باشگاه استقلال) مسئولیت دارد. به همین دلیل در مورد رقم قراردادها و این مسائل خبری ندارم. من در این مسائل نبودم و نخواهم بود.

وی در خصوص اینکه آیا مطرح شدن رقم‌های پنج و شش میلیاردی برای قرارداد بازیکنان یادشده باعث به‌هم ریختن جو تیم نمی‌شود، اظهار داشت: بازیکنان خودشان همه چیز را می‌دانند و وقتی قرارداد می‌بندند بین خودشان شفاف‌سازی وجود دارد و به یکدیگر اطلاع می‌دهند که چقدر گرفته‌اند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا استراماچونی می‌تواند تحولی در این تیم ایجاد کند، گفت: او مربی جوانی است. صورت و سیمای او هم آدم را جذب می‌کند که حس جوانی به تیم می‌دهد. با سبک و سیاقی که در تیم‌های قبلی‌اش داشته است، فکر می‌کنم می‌تواند با استقلال موفق شود. براساس چیزی که بنده از معاون‌های باشگاه پیگیری کردم، خوشبختانه مسائل حاشیه‌ای هم وجود نخواهد داشت. برعکس نفر قبلی فضای مجازی روی استراماچونی تأثیر نمی‌گذارد و این شاید برگ برنده و کلید موفقیت باشد که او به حاشیه‌ها و مصاحبه‌هایی که ارتباطی با استقلال ندارد، توجهی نمی‌کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج