دنی بویل قسمت سوم شاهکارش را می‌سازد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۸۷۸۵۰۰
۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
۳۹۶۲
دنی بویل کارگردان انگلیسی برنده اسکار تولید دنباله "28 روز بعد" را تأیید کرد

ایران آرت: آن دسته از هواداران ژانر وحشت که چند سالی است منتظر قسمت سوم "۲۸ روز بعد" (28 Days Later) مانده‌اند باید امیدوار باشند چرا که "دنی بویل" به تازگی در مصاحبه با ایندیپندنت می‌گوید ایده‌های جذابی برای قسمت بعدی دارد. بویل که "۲۸ روز بعد" را در سال ۲۰۰۲ با کیلین مورفی، نایومی هریس، و برندن گلیسن کارگردانی کرد می‌گوید طرح اولیه‌ی قسمت سوم فیلم با "الکس گارلند" فیلنامه‌نویس ریخته شده.

بویل می‌گوید: "الکس گارلند و من ایده‌های شگفت‌انگیزی برای قسمت سوم داریم. احتمالاً خوب از آب درآید. قسمت اول کمی ژانر زامبی درام را متحول کرد اما [قسمت جدید] ارجاعی به آن فیلم نمی‌کند. به هیچ‌وجه به نظر کهنه نخواهد رسید. [الکس] بر روی کارگردانی اثری برای خودش تمرکز کرده بنابراین نمی‌دانیم چه پیش خواهد آمد."

دنی بویل قسمت سوم شاهکارش را می‌سازد

به گزارش سی نما، بویل که تنها یک فیلم (Trance) با شخصیت اول زن ساخته می‌گوید:: "احساس می‌کنم… طبیعتاً نگرانی‌هایی دارم، به ویژه در این دوران – نگرانی فزاینده – و تمایلی [به ساختن فیلمی با شخصیت اول زن به عنوان یک کارگردان مرد] ندارم، زیرا ریاکار به نظر خواهید آمد." بویل در ادامه از "فلیبگ" (Fleabag) و "جک جنتلمن" (Gentleman Jack) به عنوان سریال‌های محبوب فعلی خود در تلویزیون نام می‌برد و می‌گوید: "اگر "سران جونز" برای بازی در "جک جنتلمن" تمامی جوایز لعنتی را درو نکند، من نمی‌دانم به چه کسی می‌خواهند جایزه بدهند."

گارلند با "۲۸ روز بعد" اولین فیلمنامه‌ی خود را نوشت. پیش از اکران آن فیلم، بویل از رمان "ساحل" گارلند فیلمی با بازی "لئوناردو دی‌کاپریو" اقتباس کرد. در "۲۸ هفته بعد" (28 Weeks Later) که کارگردانی آن به "خوان کارلوس فرسنادیو" سپرده شده بود، بویل و گارلند در مقام تهیه‌کننده فعالیت کردند. گارلند بعدها به لطف فیلم‌های "اکس ماکینا" (Ex Machina) و "نابودی" (Annihilation) مسیر خود در کارگردانی را ادامه داد.

"۲۸ روز بعد" در سال ۲۰۰۲ با استقبال منتقدین مواجه و در گیشه ۸۵ میلیون دلار فروخت در حالی که با ۸ میلیون دلار به تولید رسیده بود. "۲۸ هفته بعد" موفقیت کمتری داشت و پس از تولید با بودجه‌ی ۱۵ میلیون دلاری، ۶۵ میلیون دلار در بازارهای جهانی فروش کرد و به سوددهی رسید. هواداران ژانر وحشت از هر دو فیلم ستایش کردند و بسیاری از آنان منتظر قسمت سوم ماندند.

گارلند در سال ۲۰۱۵ در مصاحبه با IGN گفته بود عنوان قسمت سوم می‌تواند "۲۸ ماه بعد" باشد: "ما به تازگی صحبت‌های جدی خود در مورد فیلم را آغاز کرده‌ایم. ایده‌ای در ذهن دارم. دنی [بویل] و اندرو [مک‌دونالد، تهیه‌کننده] و من بحث‌هایی جدی در این زمینه داشته‌ایم، بنابراین احتمال تولید فیلم وجود دارد. پیچیده است. منطقی‌تر این است که نام فیلم "۲۸ ماه بعد" باشد و نه "۲۸ سال بعد."

"دنی بویل" هفته‌ی آینده فیلم "دیروز" (Yesterday) را روی پرده دارد و گارلند خالق سریال علمی-تخیلی جدید شبکه‌ی FX به نام (Devs) است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی